נהגים חדשים שימו לב: חוקים חדשים נחקקו ל-1 לנובמבר - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נהגים חדשים שימו לב: חוקים חדשים נחקקו ל-1 לנובמבר

Athlon-WINGS

Recommended Posts

• תגובות 297
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בדיוק!

סתם גם רואים אנשים שנראים יותר טוב מהם ומעמד יותר עליון ומכשילים

חחח הם מניאקים אבל לא גזענים....

ולפי מה ששמעתי השלושה חודשים מלווה לא נכנס בסוף יהיה חודשיים רגיל ....ואולי גם העד גיל 21 עם 2 אנשים לא יכנס כי תחשבו זה קיפוח הדבר הזה...מה שונה מישהו בן 19 מילד שהוציא רשיון חודש לפני והוא בן 17???

זה קיפוח.....זה בן ה-17 יוכל להסיע כמה שבא לו וזה בן ה-19 רק 2?? באמת זה חרטה או שעושים את זה לכולם עד גיל 21 או כלום....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח הם מניאקים אבל לא גזענים....

ולפי מה ששמעתי השלושה חודשים מלווה לא נכנס בסוף יהיה חודשיים רגיל ....ואולי גם העד גיל 21 עם 2 אנשים לא יכנס כי תחשבו זה קיפוח הדבר הזה...מה שונה מישהו בן 19 מילד שהוציא רשיון חודש לפני והוא בן 17???

זה קיפוח.....זה בן ה-17 יוכל להסיע כמה שבא לו וזה בן ה-19 רק 2?? באמת זה חרטה או שעושים את זה לכולם עד גיל 21  או כלום....

הם נחותים

והם פשוט רואים מישהו שיותר טוב מהם...

ואני מקווה בשבילך שהחוקים האלה בסוף לא יכנסו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קיפוח.....זה בן ה-17 יוכל להסיע כמה שבא לו וזה בן ה-19 רק 2?? באמת זה חרטה או שעושים את זה לכולם עד גיל 21 או כלום....

וגם אם יעשו את זה על כל מי שאין לו 21 זה עדיין כיפוח כי יש כאלה שבדיוק סיימו 21 וזה לא יהיה להם(ויותר מכך לא היה להם)

ויש כאלה עם רשיון נהיגה אמריקאי שעליהם לא חל חוק המלווה וחוץ השלט הצהוב למרות שהם נוהגים וחיים בארץ

אתה תמצא כיפוח בכל מקום ולפי השיטה שלך בחיים לא יוכלו להכניס חוק חדש או לתקן חוק כי בצורה זו או אחרת הוא איכשהו יפגע במישהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע...

אני יש לי טסט החודש הזה...

יענו שיש לי הדמנות לא להיכנס לחוק הזה....אבל אני לא חושב שהחוק הזה טוב...

הוא מקפח הרבה אנשים זאת דעתי אבל מדינה חרא טסטרים חארות אז אין מה לעשות אני מקווה שאני יעבור בע"ה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם באמת חושבים שהחוקים האלה יפחיתו את התאונות של הצעירים? (שאלה רטורית!) ברור שלא.!

יש מישהו שלא מסכים איתי?

גם ה3 חודשים מלווה במקום החודשיים...החודש הבדל זה בין 2 חודשים ל3 זה באמת יגרום לו לעשות זאת?

הפתרון הכי טוב למניעת עבירת חוקים של צעירים זה הפטנט החדש שהמציאו.

מתקינים מכשיר ברכב, שכל פעם שהילד עובר על המהירות המקסימלית באותו כביש זה שולח SMS להורים ומודיע להם.

בעתיד אני מנחש שכבר יהיו מכשירים שיודיעו להורים על כל עבירת חוק קטנה דרך ה SMS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, רק שזה עולה המון כסף וזה לא פיתרון מושלם כי הדבר הזה לא יודע כמה מותר ליסוע בכביש אעליו אתה נוסע

עם מכשיר כזה אתה יכול בשקט ליסוע 90 קמ"ש באזור של 30 קמ"ש בלי שזה יתריע

החוק של עד 2 נוסעים ברכב אולי יוריד במקצת את תאונות הדרכים מ-2 סיבות

1. לחץ חברתי ליסוע מהר

2. פחות משקל בחלק האחורי של הרכב = פחות זריקות בסיבובים

אבל מה שזה יעשה בעיקר זה ימנע תאונות שבהם נהרגים 5 צעירים כמו שהיה בטירת הכרמל ועוד כמה מקומות. אולי תאונות יהיו אבל מספר הפצועים/מתים יקטן.

עוד דבר אחד קטן שזה יתן זה יותר זמן נהיגה לכל אחד, אם עד היום נסעו 5 חברה באוטו בשישי בערב וכמעט תמיד אותו נהג נהג (כי לאחרים אין רישיון/אוטו) אחרי החוק הזה יותר נהגים יתנסו בנהיגה.

ה-3 חודשים במקום חודשיים אולי לא יעזור הרבה, אבל מה שהוא כן יעזור זה שנהגים חדשים שמסרבים ליסוע עם ההורים בתקופת החונכות כי הם "מציקים" להם עכשיו יחשבו פעמיים אם הם רוצים 3 חודשים לא לנהוג בכלל.

עריכה -

כולם פה מדברים על זה שמורה צריך ללמד אותכם לנהוג ולא לעבור טסט, לי היה מורה כזה. אני נהג כבר 3 שנים ונוהג כל יום לפחות חצי שעה (אוטו צמוד) ושעות של נסיעה בחול (גרמניה וארה"ב) ככה שכבר צברתי שעות על גבי שעות בכביש, בכבישים עירוניים עמוסים ובין עירוניים מהירים (בטירוף) ועד היום לא היתה לי התאונה אפילו הקטנה ביותר.

מה הבעיה? עברתי טסט רביעי. מי ירצה ללכת למורה כזה? כבר בטסט הראשון ידעתי לנהוג יותר טוב מרוב החברים שלי, אבל לא הייתי מוכן למה שאתם מכנים "לעבור טסט".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, רק שזה עולה המון כסף וזה לא פיתרון מושלם כי הדבר הזה לא יודע כמה מותר ליסוע בכביש אעליו אתה נוסע

עם מכשיר כזה אתה יכול בשקט ליסוע 90 קמ"ש באזור של 30 קמ"ש בלי שזה יתריע

הוא דווקא כן יודע - המערכת היא של חברת פוינטר והיא משתמשת במשדר ה- שעל הרכב כדי לדעת איפה אתה נמצא וע"י כך יודעת את המהירות המותר לכביש זה.

אם אתה מכיר את תוכנת Destinator אז זה עובד בערך על אותו עיקרון (תוכנה מעולה ד"א אגב, במיוחד עם ה- החדש שלי ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי, מה עדיף:

שיהיה לך ילד שיעשה שטויות על הכביש וייסע בכביש של עד 70 ייסע 140 ויסכן את החיים שלו

או שתדע כמה הוא נוסע בכביש והוא לא יסכן את החיים שלו?

מזה הבולשיט הזה פוגע בפרטיות ומרגל??

בן אדם יש לך חשיבה מאוד מוזרה (בלשון המעטה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...