נהגים חדשים שימו לב: חוקים חדשים נחקקו ל-1 לנובמבר - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נהגים חדשים שימו לב: חוקים חדשים נחקקו ל-1 לנובמבר

Athlon-WINGS

Recommended Posts

קודם כל אתה לא מכיר אותי ואין לך זכות לבקר אותי על סמך מה שכתבתי

ואל תחשוב שנהגתי ככה אם הם לא היו רוצים

וכן הייתי חייב לעבור את זה בשביל להבין

כי נגיד היו לי חברים שאיתם אני לא יסע 140 בחיים

אבל הבנתי אחרי זה למה אנשים עושים תאונות סתם.

אני לא הולך להצדיק את עצמי הוא להגיד שנהגתי בבטחה כי באמת בכל דבר קטן בלמתי בכמעט 40 אחוז.

מזל שעשיתי את זה על ישורת בלי מכוניות מאשר בכביש מלא שיכור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 297
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סבבה

זה שנסעתי לא אמרתי שאני יסע ככה ולא הצדקתי את עצמי ולא אמרתי את זה בתור  התלהבות

אמרתי שאחרי זה הבנתי דברים שלא הבנתי לפני ולא חשבתי בכלל שהכי מהר אני יסע עם חברים באוטו

אם אתה רוצה לדעת משהו שאתה אולי לא מבין, אם החברים שלי לא היו באוטו בחיים לא הייתי נוסע 190 וזה אתה יכול לשאול אותם

הדבר היחיד שיש לי להגיד זה: אל תנסו את זה בבית

ועוד משהו:עכשיו אני באמת מבין כמה חשוב החוק של 2 נוסעים בלבד ואני הייתי נגדו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אין לי בעיה

זה לא המהירות שאני נוסע

בסך הכל הבאתי פה דוגמא בשביל לנסות להראות לאנשים כמה גורים האנשים יכול להשפיע על הנהג מתוך ניסיון

יש כאלה שצריכים לנסות בשביל לדעת ויש אנשים שיודעים בלי לנסות וזהו.

אני לא מתבייש במה שאני עושה אפילו שזה מעשה נוראי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ח'ברה משהו פה מזה לא נראה לי....

ע"פ הקובץ שפירסמה הכנסת...רשום שם שהחוק לגבי הסעת 2 נוסעים חל לגבי מי שעבר טסט מ1 לנובמבר.

עכשיו, דיפדפתי באתר משרד התחבורה כאן

http://portal.mot.gov.il/RishuiWebHE/index.jsp?subject=HE_RISHUI_211

וזה מה שרשום:

"נהג חדש - חובת מלווה: החל מ- 1.11.04 חלה חובת "מלווה" לכל נהג חדש, למשך 3 חודשים מיום הוצאת הרשיון

נהג חדש החייב מלווה" מי שנוהג ברכב מנועי (רכב פרטי, משא, אוטובוס זעיר) בידיו רשיון נהיגה לרכב"

.זה שהוצא החל מתאריך 1.11.04 "

ועכשיו רשום:

"נהג חדש - הסעת נוסעים: נוהג חדש שטרם מלאו לו 21 שנים וחלפה לגביו התקופה שבה חלה עליו חובת הליווי, לא

.יסיע ברכב מנועי יותר משני נוסעים עד שימלאו לו 21 שנים, אלא אם כן יושב לידו מי שכשיר להיות מלווה "

לפרש את זה יותר נכון: לא רשום שמי שעבר מה1 לנובמבר טסט הוא היחידי שיוכל להסיע עד 2 נוסעים. לא רשום שם שזה מה1 לנובמבר...וזה נוגד לקובץ טקסט שפירסם המשפט לגבי תיקוני החוק..

אז מה הולך פה??????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אנחנו עדיין בסדר:

מה שכתבת בהודעה האחרונה (על מה שפורסם באתר משרד התחבורה), זהה למה שכתוב בחוק שבלינק שבעמוד הראשון:

משרד התחבורה:

נהג חדש - הסעת נוסעים:

נוהג חדש שטרם מלאו לו 21 שנים וחלפה לגביו התקופה שבה חלה עליו חובת הליווי, לא

יסיע ברכב מנועי יותר משני נוסעים עד שימלאו לו 21 שנים, אלא אם כן יושב לידו מי שכשיר להיות מלווה

לשון החוק:

הגבלת מספר נוסעים לנוהג חדש - 12א2 -

נוהג חדש שטרם מלאו לו 21 שנים וחלפה לגביו התקופה שבה חלה עליו חובת הליווי האמורה בסעיף 12א1, לא

יסיע ברכב מנועי יותר משני נוסעים עד שימלאו לו 21 שנים, אלא אם כן יושב לידו מי שכשיר להיות מלווה.

אבל מה, בחוק מופיע עוד סעיף שמשום מה לא נכתב באתר:

תחילה ותחולה - 3 -

תחילתם של סעיפים 12א1(ב)* ו-12א2 לפקודה, כנוסחם בסעיפים 1 ו-2 בחוק זה, ביום י"ז בחשון התשס"ה (1 בנובמבר 2004) (להלן- יום התחילה), והם יחולו על מי שניתן לו רשיון נהיגה ביום התחילה או לאחריו.

* זה הסעיף על הגדרת תקופת המלווה.

זתומרת, הכל נשאר כרגיל: מי שיוציא רשיון עד ל-1 בנובמבר, פתור מהגבלת מספר הנוסעים. :yelclap: ;D :biggrimjackbox: :bigglasses:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה החלטת שלא אוכפים את זה?

מספיק בדיקה שיגרתית של רישיונות בשביל לגלות שאין לך מלווה/אתה מסיע יותר מ-2 אנשים בשביל לקבל דוח/שלילה.

רק השבוע בדקו לי רישיונות 3 פעמים! הציבו ניידת בכניסה וביציאה מהשכונה שלי למשך 3 ימים בבוקר ובדקו רישיונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שב-1 בנובמבר החוק יתפרסם במדוייק בכל אמצעי התיקשורת ולא יהיה ספק

אני בטוח ב-100 אחוז שיש רק פרשנות אחת לחוק הזה

יכול להיות שחצי שנה לא בדקו אותך, אבל מספיק פעם אחת שכן יבדקו אותך בשביל שיהיו בעיות.

לא יצא לך לצאת ממועדון ביום שישי לפנות בוקר ושוטר שעמד ביציאה מהחניה בדק לך רישיונות (ובין היתר שאתה לא שיכור)? לי זה קרה המון פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי ממקורות לא ישירים:

(חבר שלי שדיבר עם משרד התחבורה בטלפון)

(ומורה הנהיגה שלי)

החוק של המלווה לשלושה חודשים רק לעוברים טסט לאחר ה-31 באוקטובר (כידוע)

הגבלת נוסעים - לכל נהג חדש מתחת לגיל 21 ללא כל קשר למתי הוא עבר את הטסט שלו.

אני מדגיש, אני כותב רק מה ששמעתי, שום דבר לא בטוח ב-100%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...