נהגים חדשים שימו לב: חוקים חדשים נחקקו ל-1 לנובמבר - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נהגים חדשים שימו לב: חוקים חדשים נחקקו ל-1 לנובמבר

Athlon-WINGS

Recommended Posts

• תגובות 297
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא נראה לי שזה קשור, אבל אם זה קשור, לא צריך להסתיר את זה ולתת לילד לעשות מה שבא לו

יש ילדים בני 16 שמושפעים ממהיר ועצבני, עושים רישיון, ונוהגים כמו מטורפים.

למה שיהיה אכפת להורים שזה פוגע לילד בפרטיות? עדיף להם מאשר שהחיים שלו יהיו בסכנה. ואני לא מדבר על כל הילדים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשים כזה דבר זה להודות שנכשלת בחינוך של הבן שלך

אתה צודק

ההורים שלי נוהגים סופר זהיר

ואני כמעט יצאתי כמוהם

אני נוהג במהירות המותרת (90% אחוז מהזמן)

ונוהג זהיר ביותר

אבל בכל זאת כולכם מתבכינים שהטסטים קשים

אבל כולנו יודעים שהטסטים זה שטיות ולא כל מי שעובר טסט יודע לנהוג

צריכים להיות פי 10 יותר מקשים בטסטים ושהטסטים יהיו פי 2 יותר ארוכים

מה שעוד רציתי להוסיף זה על החוק הדפוק של הגבלת הנוסעים במכונית

זוהי שטות גמורה

אז במקום שהיו 2 מכוניות בבילוי עכשיו יהיה 4= יותר מכונית על הכביש=יותר תאונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון הכי טוב למניעת עבירת חוקים של צעירים זה הפטנט החדש שהמציאו.

מתקינים מכשיר ברכב, שכל פעם שהילד עובר על המהירות המקסימלית באותו כביש זה שולח SMS להורים ומודיע להם.

בעתיד אני מנחש שכבר יהיו מכשירים שיודיעו להורים על כל עבירת חוק קטנה דרך ה SMS.

ומה אבא שלך יעשה כאשר הוא ינהג עם האוטו בעכו-חיפה ב90 במקום ב70? לא ממש נראה לי שהוא כמו רבים שומר בדיוק על המהירות המדוייקת (אני כבר שמתי לב שרוב האנשים ואפילו אני בד"כ אוהבים לקרוא תמרורים כאילו יש +10 לידם ;) ) ויקבל הפצצת אס אם אסים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה אבא שלך יעשה כאשר הוא ינהג עם האוטו בעכו-חיפה ב90 במקום ב70? לא ממש נראה לי שהוא כמו רבים שומר בדיוק על המהירות המדוייקת (אני כבר שמתי לב שרוב האנשים ואפילו אני בד"כ אוהבים לקרוא תמרורים כאילו יש +10 לידם  ;) ) ויקבל הפצצת אס אם אסים?

אבא שלי לא כזה :)

אבל ההתראה ב SMS תהיה צריכה לבוא לידי ביטוי כאשר הילדים נוהגים...לא יודע...צריך להמציא משהו עם איזה קוד סודי באוטו שמבטל את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא לא רק מהירות

הבעיה היא גם נהיגה פרועה או במהירות מעל מה שתנאי השטח מאפשרים (ועדיין בתחום החוקי)

מכשיר כזה לא יכול להתריע אם הנהג חוצה פסים לבנים, לא עוצר בעצור או כל חוק אחר שבדרך כלל נגמר ברע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק

אתה באמת חושב שלהורה איכפת אם באיזה כביש בין-עירוני עם שטח הפרדה בנוי כשהכביש ריק אתה נוסע, נגיד 100 במקום 90?

לעומת זאת, מה שבאמת מסוכן זה לא מהירות (שברוב המקרים מחריפה תאונות, לא גורמת להן) - אלא אלף ואחת סיבות אחרות-נהיגה בשכרות, נהיגה פרועה, אי ציות לרמזורים ועוד ועוד.

והערה בקשר להגבלת הנוסעים ל-2: לא צריך 5 אנשים באוטו כדי להסיח את דעתו של הנהג. מספיק אחד.

חוק חסר תכלית ומטומטם באופן כללי. להגדלת תקופת המלווה עוד יש חשיבות, אבל להגבלת מס' הנוסעים-כלום.

נ.ב: הנוסחה לחישוב המהירות בה שוטר לא עוצר אותך היא מהירות מותרת+10%. אבל לא הייתי מנסה את זה - אתם רואים שוטר, תרדו למהירות המותרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לעבור ב20 גם... אבל זה קצת בלט אז אבא שלי אמר לי להאט :-\

אתה טועה הנוסחא המלאה היא זאת

(לא מיוחסת למצלמות, רק לשוטר עם "אקדח")

מהירות מותרת+10%+5= המספר שאליו מותר לנסוע מבלי לקבל דוח.

לא התכוונתי למהירות רשמית-רשמית אלא לאיך שאנשים נוהגים. בכביש 50 שהוא ישר בד"כ נוסעים 60, אם זה בין עירוני של 70 כולם נוסעים שם 80 ואם זה 80 אז אנשים נוסעים 90... זה מין משהו במוח שמכריח את כולם להוסיף 10 קמ"ש תמיד, התת מודע כנראה

והערה בקשר להגבלת הנוסעים ל-2: לא צריך 5 אנשים באוטו כדי להסיח את דעתו של הנהג. מספיק אחד.

נכון, אני לבד מצליח לשגע אנשים עם הלחצות בצחוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה טיפש, חסר אחריות וחבל שבכלל נתנו לך רישיון ואוטו.

סכן את עצמך בכביש פנוי באיזה מהירות שבא לך בכיף, אתה רק תהפוך לעוד מספר בסטיסטיקה וזה לא יפריע ליותר מידי אנשים אבל לסכן אוטו מלא זה פשוט מעשה אידיוטי.

ליסוע 190 קמ"ש עם אוטו מלא זה פשוט טיפשות, מספיק בליטה קטנה על הכביש במהירות כזאת בשביל להטיס אותך לתוך השטח הפרדה ולהרוג את כולם.

במהירות כזאת עם כזה משקל בחלק האחורי של האוטו כל דבר יכול לגרום לך לאבד שליטה על הרכב, לא חבל על "חברים" שלך?

איך "חברים" שלך בכלל נתנו לך ליסוע בכזאת מהירות, אני במקומם הייתי מחפש חבר חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי גם כשאני קיבלתי רישיון נהגתי במהירויות מאוד גבוהות, כמובן לא 190 קמ"ש, מהסיבה

שהרכב שלי פשוט אינו מסוגל להגיע למהירות כזו, אולי 160 בלחץ.

וזה היה מן שלב כזה שהייתי נוסע פשוט מהר כל הזמן, לא משנה לאן, מתי ולמה

הייתי מציב לעצמי אתגרים מפגרים כאלה (אם הייתי נניח צריך להגיע לת"א) הייתי

מנסה להגיע תוך 20 דקות...זה היה שלב של 4 חודשים בערך ולמזלי לא פגעתי בעצמי

ובאחרים, אבל המזל שלי היה יכול להיות שונה לגמרי וגם של חבריי לרכב...חבל שהרבה

אנשים לא מבינים את זה, אין שום סיבה בעולם שתסכן את עצמך ואת חבריך לנסיעה.

ואם זה גורם לך להרגיש גבר, אז אני באמת ממליץ לך על דרכים אחרות...כמו ללכת מכות

או להתחיל עם בחורה.

עכשיו אני נוהג בזהירות ומקפיד כמה שיותר על חוקי התנועה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...