נהגים חדשים שימו לב: חוקים חדשים נחקקו ל-1 לנובמבר - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נהגים חדשים שימו לב: חוקים חדשים נחקקו ל-1 לנובמבר

Athlon-WINGS

Recommended Posts

NOOOOOOOOOOOO

OMG!

חתיכת מניאקים!!!

למה באמריקה זה מגיל 16 והם לא צריכים שום מלווה מזויין ופה זה 3 חודשים מלווה+ שנתיים אסור להסיעה מעל 2 אנשים בלי מלווה!

ושוב פעם:איזה חרא של מדינה!!!

אל תיהיה חכם על המלווה באמריקה, כי לפי מה שאני יודע, אתה מתחיל לנהוג מגיל 16 אחרי שהוצאת תאוריה, אבל כדי לקבל רשיון אתה חייב משהו כמו 6-8 חודשים מלווה...אין שיעורי נהיגה בכלל, אולי רק בבצפר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 297
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין מה לעשות...

מה שצריך לעשות קודם כל זה לשנות את שיטת הלימוד...

מלמדים פה לעבור טסט... ולא מלמדים לנהוג יש הבדל ענק בין הדברים..

בכל מילה אתה צודק!!

כל מורה אם תראו טוב בסוף מנסה רק להעביר אותך טסט..

כל השיעורי נהיגה עשיתי רק חניה אחורה במקביל למדרכה...

וכל החודשיים וחצי שאני נוהג רק פעם אחת חניתי ככה...

לומדים את זה כי ככה בוחנים בטסט..

והמשטרה לא עוזרת..

היא יכולה לעצור אותך שלא אותת שפנית אבל מישהו שטס באדום היא לא תעצור..

החוק הזה רק עוזר..

הוא יכניס לנהגים קצת שכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שהאשמה היא על הטסטים ולא על המורים, הם עושים את עבודתם...

ובדיוק בשביל הלמידת נהיגה של החיים האמתיים בא המלווה, הבעיה האמיתית היא שיש נהגים וותיקים מאד שלא יודעים ללמוד ובאמת ובתמים חושבים שהכביש הוא שלהם וככה מעבירים לילדיהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחוז התאונות בארץ גבוה כי:

א. התשתית מחורבנת ולאף אחד לא אכפת (נורא נוח להאשים את הנהגים וה"מהירות")

ב. הרכבים ברובם מיושנים, בעלי התנהגות כביש מכפירה ובטיחות מינימלית אם בכלל (ככה זה עם 140 אחוז מיסים על רכבים)

ג. המשטרה נמצאת במקומות פתוחים ובטוחים לחלוטין (כי שם אפשר לעשות קופה על "מהירות מופרזת") במקום להיות במקומות שבאמת מסוכנים, ולא חסרים כאלה

יפה אמרת

ודוגרי המשטרה סתם מפגרים תאמינו לי...

נתנו לי דו"ח על עצור ברחוב משכית בהרצליה במקום שאף אחד לא עוצר ואיפה שהניידת עמדה היא בכלל לא רואה קו עצירה...כוס אמא שלהם 250 שקל קנס ו6 נקודות

הערעור שלי בוטל אחרי שאמרו שהשוטר אמר אחרת ואני יוותר על המשפט...

עכשיו אני ממש רוצה לשלם ב10 אגורות...למישהו יש מושג איך אני יצליח להשיג את זה? חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה הקטע אם השני אנשים באמת מעצבן... אני אחרי רישיון על עושה גם על אופנוע לפי מה שהבנתי אני יכול לעשות עד 500 ולא מעל נכון כי אני רק בן 18 :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח היה יל קטע שרציתי אם חבר בזמן טיול ממדרון תלול ובאמצע ניסיתי לעצור קיצר נראה יל טסתי איזה מטר ככה ואחרי זה נפלתי אך הרגל וגילית שנפלתע על אבן חדה ונפלה לי חתיכת בשר וסחוס ברגל... קיצר הייתי כבר אסטרונאוט חחחח :silly: :silly: :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...