איזה מארז יותר טוב? - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מארז יותר טוב?

888

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צ'נברו

ריידמקס

סופרטאלנט

זה יהיה עוול אם לא אזכיר שיש את ה Compucase 6920 עם ספק 400W איכותי ב 550 ש"ח, והוא גם נראה טוב.

אם יש לך קצת יותר כסף, אני מניח שה LANBOY יספק את ההגדרה שלך בתור מדליק

LANBOY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה LANBOY עולה 590 ש"ח ב KSP.

שקט.

הוא והסופרטאלנט הכי טובים, זה תלוי בצרכים (הסופרטאלנט הוא מארז Tower ואני לא בטוח שאתה צריך אחד כזה)

ה LANBOY לא כולל ספק. אם אתה קונה עוד ספק 420W איכותי של TT, כל העסק יעלה 900 ש"ח, ואז לטעמי כבר כדאי לקנות את ה AMG 1080 המגיע עם ספק 430W יותר טוב, והמארז גם יותר מאוורר ויפה מה LANBOY.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.

שקט.

לא כולל ספק.

רק אם אתה מליונר..

כן..

אוקי

יש לי 600 שח

גג

למארז

כולל ספק איכותי

אני מחפש מארז

1)עם ספק איכותי

2) עם זרימת אויר טובה

3)מדליק .. עם חלון פתוח

4) הכי הכי חשוב שקט

5)אם אפשר גם פאן באס(אבל אם אין אז לא משנה)

יש כזה דבר עד 600 שח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לציין שעבדתי על מחשב עם המארז הזה, והוא בהחלט לא מכוער..שוב, זה עניין של טעם.

לסיכום, אם אתה רוצה מארז גדול איכותי ויפה עם ספק חזק, האפשרויות שלך הן או ללכת על השילוב של הצ'נברו עם ספק TT420W, או ללכת על Compucase 6920 המגיע עם ספק 400W של Heroichi, או ללכת על ה 3700AMB המגיע עם ספק 350W של אנטק.

לצערי אין לך הרבה אפשרויות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לציין שעבדתי על מחשב עם המארז הזה, והוא בהחלט לא מכוער..שוב, זה עניין של טעם.

לסיכום, אם אתה רוצה מארז גדול איכותי ויפה עם ספק חזק, האפשרויות שלך הן או ללכת על השילוב של הצ'נברו עם ספק TT420W, או ללכת על Compucase 6920 המגיע עם ספק 400W של Heroichi, או ללכת על ה 3700AMB המגיע עם ספק 350W של אנטק.

לצערי אין לך הרבה אפשרויות אחרות.

יש לך עוד

במחיר שעד 700 שח?גג

ואם אפשר לינקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אתה צריך להיות בטוח בקשר לתקציב שאתה הולך להשקיע על המארז, ושוב, אין צורך לצטט הודעות שנכתבו מעליך..

האפשרות היחידה שאני רואה לאחר העלאת התקציב היא לקחת את הסופרטאלנט מ KSP ב450, וביחד איתו לקחת ספק 360W של TT, ביחד אמורים שניהם לעלות כ-700/730 ש"ח.

אני מציע לך לבדוק באחת מהחנויות הבאות את מלאי המארזים, ולבדוק אם אחד המארזים מוצא חן בעיניך, ואז להראות אותו כאן לביקורת ;)

www.zigzag2000.co.il

www.pandas.co.il

www.noacomp.co.il

www.logicpc.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...