איזה מארז יותר טוב? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מארז יותר טוב?

888

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

http://www.thermaltake.com/xaserCase/WinGo/v7000a.htm

זה מה שאני ראיתי בKSP ב680 שווה?

איזה מארז ליקנות עם זה?

הוא שקט?

טוב זה מארז כמו שלי רק ששלי מאלומיניום וזה לא מאלומיניום.

הוא די שקט כפי שציינתי יש לך שם שליטה על שתיים מבין המאווררים שמותקנים לך במארז אחד מתחת לספק ואחד בצד המארז ככה שלפי המהירות כך הרעש אבל בכל זאת הם די שקטים ועם הגוף קרור של המעבד שלך שקט אז כן מדובר במארז די שקט, מרווח נח להתקנה וכ"ד שוב בדיוק כמו שלי חוץ מהצבע  ושהוא אינו עשוי מאלומיניום בניגוד לשלי.

עריכה:

לגבי איזה ספק כח לקחת אז קח ספק כח שלפחות 410W לי אישית יש Thermaltake PurePower Buterfly 480W אתה כמובן יכול ללכת על ספק אחר של Thermaltake או שכמובן יש לך ספקים מצויינם של ואני יודע שגם הספקים של HEC לא רעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה מארז כמו שלי רק ששלי מאלומיניום וזה לא מאלומיניום.

הוא די שקט כפי שציינתי יש לך שם שליטה על שתיים מבין המאווררים שמותקנים לך במארז אחד מתחת לספק ואחד בצד המארז ככה שלפי המהירות כך הרעש אבל בכל זאת הם די שקטים ועם הגוף קרור של המעבד שלך שקט אז כן מדובר במארז די שקט, מרווח נח להתקנה וכ"ד שוב בדיוק כמו שלי חוץ מהצבע  ושהוא אינו עשוי מאלומיניום בניגוד לשלי.

ואיזה ספק כדאי ליקנות איתו

כי לא היה רשום בKSP שאין בו ספק

אם אפשר ספק ב250 שח גג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיזה ספק כדאי ליקנות איתו

כי לא היה רשום בKSP שאין בו ספק

אם אפשר ספק ב250 שח גג

ספק ב 250 שקל גג אני בספק עם תמצא ספק איכותי ומיוצב ושוב אולי כדאי שתגיד לנו לאיזה מערכת מחשב זה מיועד (פרט את המפרט של החמשב).

כמו כן יש לך זולים יותר שבאים עם ספק אולי פחות מרווחים ומאובזרים מהמארז הזה אבל שתוכל לקנות עם ספק כח טוב כי זה שוב גם עיניין מאוד חשוב לקנות ספק כח איכותי ומיוצב ולא איזה ספק ג'נרי זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק ב 250 שקל גג אני בספק עם תמצא ספק איכותי ומיוצב ושוב אולי כדאי שתגיד לנו לאיזה מערכת  מחשב זה מיועד (פרט את המפרט של החמשב).

כמו כן יש לך זולים יותר שבאים עם ספק אולי פחות מרווחים ומאובזרים מהמארז הזה אבל שתוכל לקנות עם ספק כח טוב כי זה שוב גם עיניין מאוד חשוב לקנות ספק כח איכותי ומיוצב ולא איזה ספק ג'נרי זול.

מערכת ב6000 שח!....

אני לא יודע אם להשקיע 1000 שח במארZ?

זה ניראה לי מוגזם

למישהו יש מארז

יפה !

מדליק!

יש לו ספק  מעולה!

הוא שקט !

ויש לו זירמה אויר טובה

ב650 שח גג

כולל הכל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה TT יקר אבל יש לזה סיבה ... יש לו שני מאווררים של 120 מ"מ איכותיים שכל אחד עולה מעל 100 שקל ועוד אחד של 90 מ"מ בחלון שזורק אוויר על כל ה"ביפנוכו" של המחשב

יש לו גם הרד-קנו עם צג טמפרטורה שגם עולה בסביבות ה 130+ ...

הוא עשוי מחלקים איכותיים ומאלומיניום (כל המארז שוקל 5 קילו) במקום מארז שעשוי מפלדה שישקול הרבה יותר (פלוס דיי רציני אם אתה מתכוון לסחוב אותו ל LP )

יש לו צבע מאוד מיוחד ומבריק

ככה שתכלס אם אתם מורידים את כל התוספות שלו הוא לא עולה הרבה יותר מכל מארז איכותי אחר

השורה התחתונה היא שגם הוא וגם האנטק הם מעולים וזה מסתכם במה שמוצא חן יותר בעינייך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל להוציא 1000 שח על מארז זה מופרז לא?

למישהו יש המלצה על מארז עם חלון פתוח

שקט

ויש לו זרימת אויר טובה

הוא עולה באזור ה650 שח

קח את הסופרטאלנט מKSP אחלה מארז FULLTOWER קניתי אותו לפני איזה חודש והוא בא אם 5 מאוררי 80מ"מ שקטים ואיכותיים. 2 מקדימה 2 מאחורה ואחד בצד מכניס אוויר וזוהר בצבע של המארז (אדום, כחול וכו') הוא עולה 450 ש"ח אצלם.

בקיצור שווה כול שקל, אני מאוד מרוצה ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא כולל ספק..מכיוון שהתקציב שלך הוא 800 (אבל נראה מהודעה להודעה שהוא יורד..), אתה יכול לקנות עם המארז Supertalent שהוצע לך ספק 420W של העולה 320 ש"ח בערך.

אם התקציב הוא 650 ש"ח, הייתי לוקח את ה Chenbro Xpider העולה 300 ש"ח עם הספק שהזכרתי, ביחד 630.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך לצטט הודעה מעליך  ;)

למערכת כמו שהצגת בהתחלה, הייתי משקיע 600/700 ש"ח על מארז וספק. לדוגמא המארז צ'נברו, ריידמקס, או סופרטאלנט עם ספק TT 420W איכותי.

אפשר לינקים

למארזים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...