איזה מארז יותר טוב? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מארז יותר טוב?

888

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האנטק יותר טוב, ויותר משתלם עקב העובדה שהוא מגיע עם ספק 430W מאד איכותי.

עריכה:יש את דגם המארז הזה של אנטק גם ללא ספק במספר חנויות. בכל מקרה כאמור יותר טוב מה LANMOTO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאנטק מספר יתרונות:

5 מאווררים איכותים של 80 מ"מ שקטים במיוחד

עובי פח וצבע איכותי יותר

ספק כח אמיתי 430 וואט שיכול להחזיק כל מערכת כיום

יציאות בחזית לכל ההתקנים

בנייה נוחה להרכבת מחשב

רק אנטק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך הרבה מבחר. או את הסופרטאלנט (בסביבות ה 540 ש"ח) או את ה LANBOY של (בסביבות ה 620 ש"ח) או את ה 1000 AMG של אנטק ג"כ (עולה בסביבות ה 650 ש"ח)

המארזים של אולי יפים, אבל יקרים בצורה מוגזמת ואינם משתלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש מארז מדליק...

עם חלון שקוף

שיהיה לו ספק מעולה(לא גאנרי )

והוא יהיה שקט

ויהיה לו זירמת אויר טובה

ושהוא עד 800 שח ..גג

יש כזה דבר?

אם יש והוא עולה יותר אני מוכן לישמוע המלצות

אבל תנו גם לינקים

תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שהאנטק עולה 1000 שח

ואני רוצה גם  מארז עם חלון פתוח....

כנס לתרד' http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=86237.10 תראה שם את המארז החדש שלי שקניתי שבוע שעבר.

מדובר ב Thermaltake Tower XaserV Series - WinGo V8000A שהוא אחלה של מארז עשוי מאלומיניום ומגיע מצוייד בחמישה מאווררים וכולל שני פאן באס בחזית המארז על הדלת.

מיותר לציין שכל ההתקנה בו או מרביתה אינה מצריכה שימוש בברגים ואו במברגים והסירקולציה בו טובה הוא מאוד מרווח.

מחירו ללא ספק כ 778 ש"ח ללא מע"מ.

ספק תיקח איזה שאתה רוצה, אני לדוגמא  לקחתי ספק PurePower Buterfly480W עולה בסביבות ה 548 שקל משהו כזה.

שוב מדובר פה על הרבה כסף אבל בסופו של דבר אתה מקבל מארז איכותי וברמה וספק איכותי וברמה  שיחזיקו עימך  גם למחשב הבא אלא אם כן ימציאו איזה תקן חדש שמצריך לגמריה שונים וחדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס לתרד' http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=86237.10 תראה שם את המארז החדש שלי שקניתי שבוע שעבר.

מדובר ב Thermaltake Tower XaserV Series - WinGo V8000A שהוא אחלה של מארז עשוי מאלומיניום ומגיע מצוייד בחמישה מאווררים וכולל שני פאן באס בחזית המארז על הדלת.

מיותר לציין שכל ההתקנה בו או מרביתה אינה מצריכה שימוש בברגים ואו במברגים והסירקולציה בו טובה הוא מאוד מרווח.

מחירו ללא ספק כ 778 ש"ח ללא מע"מ.

ספק תיקח איזה שאתה רוצה, אני לדוגמא  לקחתי ספק Thermaltake PurePower Buterfly480W עולה בסביבות ה 548 שקל משהו כזה.

שוב מדובר פה על הרבה כסף אבל בסופו של דבר אתה מקבל מארז איכותי וברמה וספק איכותי וברמה  שיחזיקו עימך  גם למחשב הבא אלא אם כן ימציאו איזה תקן חדש שמצריך מארזים לגמריה שונים וחדשים.

יותר מ1000 שח למארז

זה לא בא בחשבון יש משהו יותר זול

באמת אחלה של מארז

עריכה - מצאתי ?Thermaltake Xaser V VM-7000A ב680 שח שווה?

מה ההבדל בינו לבין Thermaltake Tower XaserV Series - WinGo V8000A

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מ1000 שח למארז

זה לא בא בחשבון יש משהו יותר זול

באמת אחלה של מארז

עריכה - מצאתי ?Thermaltake Xaser V VM-7000A ב680 שח שווה?

מה ההבדל בינו לבין Thermaltake Gaming Tower XaserV Series - WinGo V8000A

לצפיה בכל המארזים של החברה כנס ל http://www.thermaltake.com/xaserCase/menu.htm

נראה שאולי המאר שראית או שהוא לא מאלומיניום או שהוא מארז MIDI TOWER ולא FULL TOWER או שהוא אפילו שילוב של השניים לא זה ולא זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...