הרסו את החג- שלושה טילי קאסאם שנחתו בשדרות הרגו פעוטה וילד בן 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרסו את החג- שלושה טילי קאסאם שנחתו בשדרות הרגו פעוטה וילד בן 4

FARKASH7

Recommended Posts

יש כמה כתבות בYNET למי שורצה עוד פרטים, מסכנים תושבי שדרות הרסו להם את החג איך אפשר לשבת בסוכה כשאתה יודע שכול רגע יכול ליפול עלייך טיל.

המצב הזה כבר בלתי נסבל לדעתי צריך להתחיל לעשות פעולות ולא "פעולות", כניסות ויציאות לרצועה לא מורידות את ירי הקאסאמים זה לא עוזר צריך פשוט להתחיל למחוק שכונות וליישר שטח אין מה לעשות, הם יירו טיל אנחנו נחסל שכונה וניישר תשטח הם יגדילו תטווח אנחנו נחסל עוד שכונה, אחרי שכונה אחת הם יבינו עם מי הם מתעסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש כמה כתבות בYNET למי שורצה עוד פרטים, מסכנים תושבי שדרות הרסו להם את החג איך אפשר לשבת בסוכה כשאתה יודע שכול רגע יכול ליפול עלייך טיל.

המצב הזה כבר בלתי נסבל לדעתי צריך להתחיל לעשות פעולות ולא "פעולות", כניסות ויציאות לרצועה לא מורידות את ירי הקאסאמים זה לא עוזר צריך פשוט להתחיל למחוק שכונות וליישר שטח אין מה לעשות, הם יירו טיל אנחנו נחסל שכונה וניישר תשטח הם יגדילו תטווח אנחנו נחסל עוד שכונה, אחרי שכונה אחת הם יבינו עם מי הם מתעסקים.

כן, אני לא חושב שתהיה ברירה. כנראה שהם צריכים להבין בדרך הקשה שירי הטילים שלהם דופק אותם בראש ובראשונה. זה נכון שרוב האוכלוסיה חפה מפשע, והרבה מאד אנשים יאבדו את בתיהם, אבל אני חושב שפשוט אין לנו ברירה אחרת.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם toxigun.

צריך להיכנס לשטחים ולחסל חצי מהאוכלוסיה שלהם כדי שידעו עם מי יש להם עסק; ניראה אותם אחרי זה שולחים טילי קסאם עלינו...

אין ברירה, אסור לוותר להם, אסור לתת להם להרגיש שהם שולטים בנו- צריך להראות להם מי הבוס פה גם אם זה יגרור קורבנות משני הצדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"2 ישראלים נהרגו מירי של מחבל, שארב בציר המוביל ליישובי צפון הרצועה. כוח צה"ל הרג את המחבל. בתקרית אחרת, סמוך ל-3 בלילה, תקפו שני מחבלים עמדת צה"ל באזור בית-חנון. בחילופי האש נהרג חייל, ושניים נפצעו - אחד קשה וחברו קל (חדשות) "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו לא צריכים להיכנס לשם, זה סתם עולה לנו בחיי חיילים ששערה מראשם שווה יותר מכל מחבל, חיי או מת. הדבר הזה לא יגמר אף פעם אם זה ימשך ככה. צרייך תעמולה אינטנסיבית להכניס לפלסטינים לראש שלא משתלם להם להיות במלחמה איתנו כי זה מותיר אותם רעבים ומרוששים כי אנחנו נותנים להם תעסוקה ואנחנו קונים מהם בשווקים (לפחות היינו קונים לפני האינטיפאדה) וזה סתם לא משתלם לאף אחד ואז האהדה של הרחוב כלפי המחבלים תיעלם אט אט.

בכל זאת, אי אפשר להפוך את השטח מסביב לגדר ולישובים לסטרילי, בין אם זה בתים בעזה או פרדס בגדה או לא יודעת מה, כי זה פשוט לא ריאלי ולא הומאני, זה רק מתסיס אותם עוד יותר והם תמיד מוצאים דרכים חדשות לפגוע בנו למרות כוחנו. צרייך לשים סוף למלחמה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שזה באמת יעזור נראה לך שהפלסטינאים ברובם לא מודעים לעובדה הזאת?, אם כן את טועה כששני מחבלים שולחים קאסאם לא אכפת להם מאף אחד, ואף אחד לא יעצור אותם הפתרון היחיד הוא פשוט יישור שטח אתה נכנס עם 4 דחפורים מחסל שכונה שתיים מיישר תשטח ככה אתה יכול לפקח יותר טוב על הירי וככה הם יבינו(גם המחבלים) והירי יפסק.

דרך אגב אין לפלסטינאים שום שיכול לעצור דחפור D9 ככה שסיכון חיי אדם אין כאן וזה הרבה יותר טוב ממה שעושים עכשיו, מכניסים כוחות רגלים ושריון כול שבוע ובעצם לא עושים כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כל הרעיון הוא שהרחוב הפלסטיני יאבד אהדה למחבלים וכך כוחם יקטן, פחות תרומות, פחות תמיכה, פחות מגוייסים וגמרנו.

זה בלתי אפשרי שזה יימשך ככה לנצח. אתה אומר "להיכנס בהם" בזמן שהמחבלים האלו יושבים בצד השני ואומרים את אותו הדבר בעוד שהפלסטינים מגבים אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בדיוק הנקודה אזרחים לא צריכים לשבת במקלט אלה אם זה מצב של מלחמה, אם אנחנו במלחמה אנחנו צריכים להלחם- להתחיל לחסל ולהרוס אין מה לעשות. צה"ל כרגע פועל ומחסל פעילים, ומה הפלסטינאים עושים בוכים המסכנים על "הטווח" שמתרחש שם.

מעניין (תאמת לא מפתיע) שממשלת צרפת מצאה לנכון לגנות את פעולות צה"ל אבל לא היה שום איזכור לקאסאמים שנפלו על שדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לאלא ל

אני אומר שלפי הדת הם לא צריכים לשבת בסוכה

אם יש לך צער מלשבת בסוכה אתה פטור....

ואני די בטוח שזה מצער לשבת בסוכה מתי שקסאם יכול ליפול עלייך

וגם נדמה לי ששמעתי שרבנים אמרו שתושבי שדרות לא צריכים אז אני לא סתם ממציא

ומפתאום שיהיו במקלטים

איזה מרחק הקסאם מגיע? תוסיפו לזה 3 ק"מ עכשיו את המרחק שיצאו לכום קחו משדרות לכיוון עזה ולכל המרחק הזה להפציץ עד שיש לך מגרש כדורגל בעזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...