3Dmark05 בעוד כ2.7 שעות?! - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

3Dmark05 בעוד כ2.7 שעות?!

DOGMA

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא אמור להגיע ל-A.

ה-W הוא קבוע.

var parsedTime = parseInt( timeLeft );

parsedTime = parsedTime + "";

if( oL == "ei" ) {

while( parsedTime.length < 8 ) {

parsedTime = "0" + parsedTime;

}

parsedTime = "W" + parsedTime;

}

if (navigator.userAgent.toLowerCase().indexOf("opera") > -1) {

document.theCounter.figure.value = parsedTime;

יום = 24 שעות * 60 דקות * 60 שניות = 86400 שניות

52207342/86400 =

604 ימים ליציאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום = 24 שעות * 60 דקות * 60 שניות = 86400 שניות

52207342/86400 =

604 ימים ליציאה.

החישוב הזה היה נכון רק אם המונה היה יורד ב-1 כל שנייה. בפועל הוא יורד ב-1000 (בערך, כנראה)

אז זה 604/1000 ימים

כרגע המונה על כ-50M - שזה כ50K שניות, מחלקים ב-3600 שניות בשעה ומקבלים כ14 שעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DOGMA - אין לי גיבוים - אבל יש לי את הכרטיס פה לידי, ועם התמיכה של התוכנה ב- SM3.0 תביא יתרון ל- 6800, כמו שהם נורא חזקים ב- 3DM03.

כבר הוכח ש 2.0b מביא את אותו בוסט לביצועים של 3.0.

וב3dm03 ככל שזכור לי מחזיק השיא הוא X800 PRO שעבר מוד ל XT-PE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DOGMA - אין לי גיבוים - אבל יש לי את הכרטיס פה לידי, ועם התמיכה של התוכנה ב- SM3.0 תביא יתרון ל- 6800, כמו שהם נורא חזקים ב- 3DM03.

אתה מוזמן לבדוק את ההשוואת של 1.2 מלחמת השיידרים, 2.0b מול 3.0, ולראות שה2.0b משפר באותה צורה, אפילו יותר את הביצועים.

ב3dmark05 יהיה 4 בדיקות נפרדות בעצם, כל אחד לרמת שיידרים אחרת, ככה שהתונה תדע לנצל את המירב מכל כרטיס, ההבדלים בין 2.0 ל3.0 זינחים, ההבדלים בין 3.0 ל2.0b כמעט ולא קיימים, לא לפחות באזורים שמשפרים ביצועים. ה2.0b מאפשר תמיכה בתוכנות שיידרים ארוכות בהרבה מאשר היה אפשרי ב2.0 וכך גם ה3.0 זה בעצם הגורם המרכזי בשיפור הביצעוים.

וכמו שאמרתי בהתחשב אין צללים ולומטריים, ולכן אין ultrashadow הייתי יותר חושש לגורל ה6800 מאשר לx800. הUS משפר בצורה דרסטית את הביצועים ב3Dmark03, יש שימוש מ-א-ו-ד נרחב בו בבדיקה 2 ו3, ונרחב הכוונה לdoom3 נרחב. ככה שביטולו מוריד את ציון הכרטיס בכמעט 25%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו יכול להסביר לי מה זה בכלל ה- 3Dmark05 ???

תודה...

זאת תוכנה שמריצה בדיקות כבדות ביותר על כרטיס המסך שלך בפרט ועל המחשב בכלל ונותנת לך תוצאה שהיא כביכול הציון של המערכת שלך. כמה שיותר גבוה, יותר טוב. זאת דרך טובה כשאתה עושה OC לראות את השיפורים מיידית וצורה פחות או יותר מציאותית ואף לבדוק יישומים בכרטיס שלאו דווקא יש לך יכולת יום יומית לבדוק אותםץ

התוכנה החדשה פשוט מכילה יותר פונקציות מהשינה, ובודקת יותר טכנולוגיות בכרטיסים היותר חדשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי תגובה באיזה פורום שה-O מסמל את חודש אוקטובר, W ליום רביעי (WEDNESDAY), והבאה בתור היא הספרה 6, כלומר - יום רביעי, 6.10.04.

כשהספרה הראשונה תהפך ל-6, הספירה תימשך, אבל אני לא יודע איך בדיוק, עד לאותו תאריך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...