ראדון 9800 שלי הלך!!! ואין לי מושג למה!! תכנסו ותעזרו בבקשה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראדון 9800 שלי הלך!!! ואין לי מושג למה!! תכנסו ותעזרו בבקשה

Xt

Recommended Posts

אז ככה, המחשב דלק והוריד , אני באתי מביצפר הדלקתי תמסך ולא ראו כלום כאילו המחשב בסטנדביי

עשיתי ריסט ושוב לא ראוים כלום!

החלפתי את הכרטיס למשו ישן שהיה בבית, והבעייה היא הכרטיס מסך...

עכשיו אני קניתי בקיאספי, מישו יודע איך השירות שלהם והאם הם יעשו לי בעיות? כי בטלפון הם נשמעו נחמדים.. אמרו תבוא נבדוק ונחליף עם תתגלה בעייה

יש לציין שכשהדלקתי תמחשב לא היו שום צפצופים ושום כלום...

יש לכם מושג מה הבעייה ? ושוב איך השירות של קיאספי??

בבקשה תענו מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לסדר ככה שאתה תלך איתו מהניסיון שלי אבא שלי מדבר הרבה שטויות אפילו היו כמה פעמים שלא רצו להחליף ...

וחוץ מזה תגיד לו לשתוק ורק אם שואלים אותו מה קרה אז שיגיד שאתה חזרת ופתאום זה לא עבד ...

חוץ מזה יכול להיות זה התחמם יותר מדי תנסה עכשיו לחבר אותו (בהנחה שהוא כרגע מחוץ למחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל החלפת סטוק מפר אחריות..?

ואיך הם יכולים לדעת שהוא צרב ביוס, אם הכרטיס לא עובד..? האם גם זה מפר אחריות?

תודה,

נדב.

חח KSP חרא.. אם אתה קונה מעבד אתה חייב לשלם להם עוד 200 שקל כידי לקבל אחרויות וזה בתנאי שהם יתקינו אותו חחח..

אז החלפת וצריבת ביוס אחרים זה קצת בעיה..

תצתרך לסדר את הקירור חזרה ולנסות לחבר כרטיס PCI ביחד עם זה ואז תצרוב את הביוס האמיתיים..

אם אתה לא מצליח תנסה ככה ואל תדבר על הקירור ששמת....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצרוב ביוס הכוונה היא לשנות\לעדכן את ה"מערכת ההפעלה" של הכרטיס.. לכל רכיב במחשב שלך יש ביוס (Firmware). ועל ידי עידכון אפשר לפתור באגים או לעשות OC.

אם עשית לכרטיס צריבת ביוס לXT והוא לא עולה נסה לחבר כרטיס PCI עם הRadeon ואז להחזיר בחזרה את הביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז ככה , לא עשיתי צריבת ביוס ולא שומדבר, את הקירור סטוק החזרתי ,

ובקשר לספק ג'נרי אז נכון הוא ג'נרי אבל המחשב פועל ככה כבר חצי שנה, אתם עדיין חושבים שזו יכולה להיות הסיבה?

חוץ מזה היום החלפתי ספק ועדיין הכרטיס לא עבד... (לג'נרי אחר- חדש מהקופסא)

אז במחשבה שנייה פשוט נראה לי שהכרטיס התקלקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל שמתי את הרגיל! תקעתי אותו בחזרה והוא נראה כמו חדש, גם אני מקווה שהם לא יתחילו לחפש לי סיבות, ובדוגרי הסילנסר מקרר פי 1000 יותר טוב

וככה שומר על אורך החיים של הכרטיס! לפי דעתי זה פגם של הייצור או משו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...