מספר בעיות שצצו במחשב --->מבקש את עזרתכם - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר בעיות שצצו במחשב --->מבקש את עזרתכם

wild_3d_raptor

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הסל של הנורטון ריק .

עכשיו היה משהו מוזר,השארתי את המחשב דולק לכמה שעות,שכחזרתי הופעתי לגלות שפיתאום יש רק 100 מגה פנויים בהרד דיסק והמחשב נתן תהודעה המסורתית שעליי לפנות מקום , במקביל צצה לה הודעת שגיאה מאוד משונה שאמרה -

בכותרת היה רשום :"ooegeh.exe -Aplication Error"

ותוכן ההודעה היה :".The memory"

פשוט ככה , זה בדיוק מה שהיה רשום .

אולי זה וירוס ? למישהו יש מושג ?

כשביצעתי ריסטרט למחשב כרגע הוא מראה שיש לי 874 מגה פנויים. מאוד מוזררר

תעזרו לי בבקשהההההההה. אני כבר נואש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נשמע כאילו משהו זלל לך את הזיכרון והמחשב היה צריך להוסיף זיכון - להשתמש בהרד דיסק בתור וירטאולי. וכשעשית ריסטרט הוא לא היה צריך יותר , אז הוא פינה מקום. תחפש את זה בגוגל ותבדוק אם זה וירוס או איזה Malware.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי חיפוש בגוגל והוא לא מוצא כלום על השם הזה ...

גם אני חושב שהוא משתמש בארד דיסק כזיכרון וירטואלי ..הוא גם נותן הודעה כזו ...

אז מה עושים עכשיו ?

אגב,אני חושב שהבעיה של הזיכרון על הארד דיסק ניפטרה עכשיו יש לי כמה ג'יגה פנויים זה באמת היה שם להתעסק עם הסל של הנורטון ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לעשות הכל בישביל לא לפרמט ...

כרגע מצב הזיכרון ירד ל5.9 ג'יגה פנוי שלפני כן היה 6-7 ג'יגה אני חושב שזה ביגלל שהוא מישתמש בהרד דיסק כ וירטואלי

למה ? מה עושים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספר התהליכים שה Ad-Aware מצא לא מוצא חן בעיני...

תפתח את ה Task Manager ע"י לחיצה על Ctrl+Shift+ESC ותראה כמה תהליכים באמת יש (רשום בתחתית החלון שנפתח). תראה אם יש תהליך אחד שחוזר על עצמו הרבה פעמים (בחלק ה Processes). כמו כן תראה כמה מקום פנוי בזיכרון יש לך ומה העומס על המעבד (בחלק ה Performance).

לפי מספר התהליכים שה Ad-Aware מצא, ייתכן שיש לך וירוס כלשהו או תוכנה "עלוקתית" שמפריעה לעבודה התקינה של המחשב (זה יכול גם להסביר למה המחשב נתקע כל הזמן). סריקת תקופתית היא רעיון מומלץ ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בprocesses

את ה ooegeh.exe שהוא תופס את רוב המקום ו במעבד עובד ב100 אחוז .. והוא כל הזמן גודל בתפיסת המקום

כל פעם שאני סוגר אותו הוא ניפתח מחדש

למישהו יש מושג איך מסירים את הדבר הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לכתוב בשורת הRun:

msconfig, ללכת לטאב של Startup, להוריד אותו משם ולעשות ריסט. אם זה לא עובד אז אתה צריך להוריד אותו או עם אנטי וירוס או עם אנטי Spyware. אם Adaware לא הוריד אותו אתה צריך לנסות את Spybot Search and Destroy.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הooegehe הזה נשמע כמו שם רנדומלי שנותנים לעצמם וירוסים מסויימים, נסה לבדוק את המחשב שלך לוירוסים בsafe mode, עדיף לא עם נורטון (אם יש לך וירוס רוב הסיכויים שהוא עשה משהו לנורטון שלך), אם יש לך דרך לחבר את ההארדיסק כהארדיסק שני במחשב אחר זה הפיתרון הטוב ביותר, פיתרון אחר הוא להוריד את הגירסה הזו של MCAFEE שבלינק, זה GUI + קובץ הסריקה האחרון שלהם, הוא חיצוני ולא דורש התקנה, רק להוריד את הקובץ ולהריץ אותו בSAFE MODE.

http://a1.edskes.com/m/mcafee_20040908.exe

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...