המחשב עושה לבד ריסט בעליית הווינדוס- ערכתי. - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב עושה לבד ריסט בעליית הווינדוס- ערכתי.

talmAn

Recommended Posts

זה מה שעשיתי עד עכשיו

לקחתי את ההארד דיסק של המחשב עם הבעייה חיברתי אותו למחשב שלי וסרקתי עם האנטי וירוס את ההארד דיסק של המחשב השני.

האנטי וירוס לא מצא כלום.

ואני חושב שזאת לא בעייה בזיכרון כי אם זאת הייתה בעייה בזיכרון אז כשהייתי מחבר את ההארד דיסק של המחשב השני למחשב שלי

זה הווינדוס היה עולה כרגיל והוא לא עלה.

כשהם אמרו בעיה בזכרון הם לא התכוונו להארד דיסק אלא לזכרון ה של המחשב. תנסה את הפתרונות שהציעו (בדיקה עם תוכנה, להחליף את ה [לא הארד דיסק!] וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חייב לפרמט אפשר לעשות repair כנס ל

http://www.webtree.ca/windowsxp/repair_xp.htm#How%20to%20Repair%20Windows%20XP%20by%20Installing%20Over%20top%20of%20Existing%20Setup

לחץ על How To Run a Repair Install

נראה לי שאין מוצא אחר חוץ מפירמוט

מקסימום לך למחשב אחר ותעביר לשם את הקבים עד שסערת הרגשות של ההארד דיסק שלך תרגע(פורמט כמובן)

RON26 לפי נסיוני REPAIR לא עוזר במצבים כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הניסוי הזה של לקחת דיסק קשיח עם ממחשב אחר ולנסות להפעיל אותה על המחשב שלך היא לא רעיון טוב.

אם בקר ה IDE בשני המחשבים לא זהה, ברוב הגדול של המקרים מערכת ההפעלה לא תעלה, ותבצע Restart בזמן העלייה כל פעם.

בכלאופן, בצע את 2 הפעולות הבאות על מנת לזהות את הבעיה:

1. הורד memtest86, התקן אותו על דיסקט, ואתחל את המחשב הבעייתי מהדיסקט. המתן עד לסיום מעגל בדיקות שלם, וראה אם יש הודעות שגיאה. אם יש הודעות שגיאה, יש לך כנראה בעיה בזכרון.

2. אם אין לך בעיה בזיכרון, אתה בבעיה גדולה יותר. הורד מיצרן הדיסק הקשיח שלך את תוכנת הדיאגנוסטיקה שלו. התקן אותה על תקליטון, ואתחל את המחשב הבעייתי ממנו. הרץ סריקה (קודם בסיסית אחר כלך מורחבת) על הדיסק הקשיח. אתה כנראה תגלה תקלות בדיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...