המחשב לא נדלק!!!(עכשיו הבעייה עברה לכונן דיסקטים) - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב לא נדלק!!!(עכשיו הבעייה עברה לכונן דיסקטים)

Electric Boom

Recommended Posts

tomb זה לא אפשרי לקח לי כמה ימים לסדר...

י משהו שאני פשוט לא רואה.

תקשיבו ניתקתי ת'פלופי ותכננתי לעבוד בלעדיו בינתיים וכמובן...חזרתי למצב ההתחלתי,הוא לא נדלק.

ממש ממש אין לי מושג מה הסיבה הוא נותן זרם קטן ומפסיק,פשוט לא נתפס,אני לאט לאט מקבל ת'קריזה.

אני לא יודע אם זו הקפצב אם כן סליחה מנהל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

לקח לך כמה ימים לסדר מה? איך שאני רואה את זה כרגע לקח לך כמה ימים להפוך את המחשב שלך לעציץ מאד יקר.

קבל עצה מאדם שמתקן מחשבים למחייתו -

תעיף את כל מה שלא סטנדרטי ותתחיל מהתחלה.

בדרך שלך אתה תשרוף משהו בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכח מהכונן דיסקטים tomb...אתה נראה אחד שיכול לעזור מאוד,

בו נגיד שכבלי מידע זה לא,עכשיו אני רק לא מבין איפה הבעייה,למה לעזאזל הוא נדלק יופי ממקודם ועכשיו לא...

פעם אחרונה שזה קרא לפני(לפני כמה שעות)הוא נדלק לאחר מכן בדרך נס לא מובנת,בתור אחד שמתקן מחשבים למחייתו אולי תוכל להגיד לי למה זה קורה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה:(לא הקפצה)

לפני שעשיתי הכל הכנתי ריכוז של מפצלי מולקסים מחוברים אליהם מחוברים כל המאווררים.

מה קרה:הוצאתי את המולקס שמספק להם חשמל,הפלא ופלא הכל עובד יופי...

כנראה שבאחד החוטים קיצרתי,שאלה לי אליכם איך אני מגלה איפה?????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תסתבך בלמצוא מאיפה הקצר(אלא אם כן הוא ברור) לכן תפרק את מה שהכנת ותכין מחדש עם יותר זהירות ובידוד שלא יהיו קצרים בפעם הבאה...

ותגיד אתה עושה את עצמך,משהו לא מסתדר לך ? או שאתה באמת לא מבין שאתה מקפיץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני לא עושה את עצמי...הרי זה לא שאני סתם מגיב כדי שזה ישאר בתחילת העמוד אני מעדכן,אולי אתם קוראים לזה הקפצה כי זה בהפרשי זמנים קצרים?...

בכל מרה לעיניננו איך אני מגלה ת'קצר,אני חושב על ללכת באלימינציה,הרי פלוס ופלוס של אותו מאוורר(אם זה שני קצוות של מפסק בכלל ברור שלא שם הקצר)זה לא בעייה,לבדוק רק איפה מתחברים פלוס ומינוס לא?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב כולם,זה העידכון:

גיליתי מה מקצר זה שני מאווררים שחוטי הפלוס שלהם מחוברים ביחד וכנ"ל המינוס(החוט שיוצא מהמאוורר לא...)לא נראה לי שזה עושה ת'בעייה.

בקיצור עברתי על כל מ"מ של חוט שלהם ולא מצאתי מה יכול לקצר...

איך אני בודק את זה?

אולי הבעייה במאווררים עצמם?

help me

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכונן עובד,בדקתי.

ניסיתי כבל אחר לא עוזר.

ניסתי את כל האפשרויות(ללוח יש רק אפשרות אחת לכונן שתיים).

פעם אחת הנורה לא מפסיקה לפעול ופעם אחרת היא לא פועלת בכלל,בכל מקרה אני מקבל ת'הודעה הזאת.

מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט לא מבין את זה...

כמה פעמים כבר ביקשו ממך לא להקפיץ?! ואתה שם פס על כולם...

או שאתה עושה את עצמך מטומטם, או שאתה באמת לא יודע מה זה להקפיץ. ואם זה כך, המסקנה היא שלא קראת את חוקי הפורום, כי אם היית קורא אותם בטוח היית יודע.

בכל מקרה: יש לך מידע חדש להוסיף - תערוך!

זה כבר עבר כל גבול...

ננעל.

נ.ב.- אל תפתח דיון חדש עכשיו בגלל שהנוכחי ננעל. אם אתה רוצה לחזור למוטב, דבר איתי בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...