Doom 3 - הדיון הראשי - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Doom 3 - הדיון הראשי

R0ck

Recommended Posts

זה ידוע.

DOOM3 נבנה כך שהכרטיס של ATI ייעבוד עליו טוב יותר ואילו הכרטיס של נווידיה נבנה כך ש-HL2 ייעבוד עליו טוב יותר. ההבדלים האלו יהיו גם ב-HALF-LIFE2 , רק לכיוון השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח voodooman

בדיוק הפוך בהתחלה DOOM3 נבנה שיעבוד טוב יותר אל ATI אחרי הקטע ש-ATI עשו או אחד מהעובדים שלהם ID התעצבנו ועברו לעבוד אם לכן אל כרטיסי נוידיה המשחק יעבוד טוב יותר!  ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בכלל מה להתווכח התוצאות מדברות בעד עצמן, ה6800 לוקח את הX800 בכל מבחן, כל רזולוציה, כל פילטר שמופעל, וכן אפילו הגרסא היותר חלשה, הGT, לוקחת את ספינת הדגל של ATI בכל מבחן.

בהחלט תוצאות מעניינות, אך כמובן שכדאי לחכות לעוד בנצ'ים מעוד אתרים, אבל כפי שזה נראה כרגע ידה של על העליונה וכנראה ש ATI יפסידו הרבה כסף בזמן הקרוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכח שאתה לא יכול להגיד רק דום 3 מכיוון שהמנוע של דום 3 יהווה את הבסיס לעשרות משחקים שיצאו בשנים הקרובות וזה אומר ייתרון ל במשחקים אלה.

ינעל...אני מקווה שלפחות המנוע של hl2 יפעל יותר טוב אצל ATi,ומה שאמרת בציטוט לא יתממש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו , אני לא רוצה להיתפרץ לדיון כי אני רק קורא מהצד אבל הייתי אמור שתחסכו את כל הוייכוחים על איזה כרטיס מסך יעבוד יותר טוב(Ati/Nvidia)

ותחכו ל 3 באוגוסט ואז תדעו בטוח בלי כל הוויכוחים , למרות שיצא הבנצ'מרק על ה demotime ,תחכו למלא ותיראו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Doom III עושה שימוש ב OpenGL בלבד, ידוע שהכרטיסים של מוצלחים יותר כשנעשה שימוש ב API הזה. ב Direct 3D, לATI יש יתרון, מדי פעם...

נ.ב, אין טעם לגרור את הנושא, כפי שכבר נאמר כאן, לעוד וויכוח סרק על Vs. ATI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים יקרים

תקראו את הכתוב בין השורות:הסיבה היחידה שהמשחק עוכב כל כך הרבה זמן הוא להגיע למצב של היום:כרטיסי מריצים את המשחק יותר טוב...

אל תשחכו מי נתן חסות למשחק...הכל עניין של כסף ..וגדול....(מי שילם למי תנחשו אתם-רק תזכרו שכבר ליפני שנה ATI נתנה קופונים למשחק והכרטיסים שלה יכלו להריץ את המשחק אחלה...והכל היסטורייה...

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...