Doom 3 - הדיון הראשי - עמוד 91 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Doom 3 - הדיון הראשי

R0ck

Recommended Posts

מבחינתך הוא לא כיף, מבחינתי כיף, מאוד, אני לא השתעממתי לרגע...

אולי אתה פשוט לא אוהב את הסגנון של להסתובב ולחקור את הסביבה שבה אתה נמצא, ועוד באווירה של פחד (ולא לחסל כמעט כל זמן המשחק) ובגלל זה לא נהנת מדום 3.

אני מאוד אוהב ונמשך לסגנון, ובגלל זה אני מאוד מאוד מאוד נהנתי מדום 3!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המנוע הגרפי לא ככ כבד. התקיעות באות רק בגלל הטקסטורות הענקיות. הן צריכות המון . בגלל שאין המשחק פונה להארדיסק ואז הכל נהיה קופצני.

אצלי ב 1024*768 עם R9800PRO ו 512MB זה עובד חלק לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(בשביל משחק "משעמם ו"גרוע" ) לא צריך לפתוח דיון של 135 עמודים

בו תסביר לי כיצד מספר העמודים בדיון קובע את טיב המשחק?

מן הסתם היה סביב המשחק הייפ ע-צ-ו-ם כל אחד רצה לקחת עותק של המשחק ולבדוק אותו. (שלמען האמת התברר כמשחק בינוני)

בדיוק כמו שיקרא עם HL2\GTA San Andres ורבים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תפסיק ליהיות אנטי ותראה את הצד הטוב של המשחקים האלה, דום עם הגראפיקה והסאונד המדהימים, עם המשחקיות ועוד ועוד...

בקשר למשחקים עצמם, אמנם אני מסכים איתך שזה לא קשור למספר העמודים, אבל ברוב אתרי המשחקים רק שיבחו את המשחק, והוא קיבל ציונים גבוהים מאוד...

ובכלל זה תלוי מה אתה מחפש במשחק, רק לירות אתה יכול גם בהיילו, אני לא אהבתי את היילו למרות שלו ולדום אותה משחקיות אבל לדום יש את הסקרנות מה קורה בהמסך, האווירה והגראפיקה, פשוט מושכים אותך למשחק... אולי אותך ספציפית לא אבל לדעתי זה בגלל שאתה ביקורתי מידי ומסרב פשוט להינות מהמשחק... תגיד לי מתי ראית משחק עם גראפיקה כזאת בפעם האחרונה?

בכלל כשאתה אומר שמשחק טוב, זה לא כל מיני בול שיט שתגיד שהוא פשוט וכל מיני שטויות, אל תנסה לנתח את זה, משחק טוב פשוט מושך אותך לשחק עוד ועוד זה הכל... (אני חייב ציין פה את beyond good and evil).

אם המשחק לא עשה לך את זה, זה עשה להרבה את זה ובמיוחד לי שאני חושב שזה משחק מדהים, אתם לא יכולים להתחיל להתווכח על הדעות אחד של השני...

ותגיד, אתה גמרת את המשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הוא משחק טוב, אבל לא מסחרר כמו שציפיתי או יותר נכון כמו שעשו ממנו.

יש קטעים שאני ממש נהנה וקטעים שיכולים לשגע, במיוחד החשיכה הזאת, אני מעלה כל-כך את הגמה בשביל לשחק בכיף כי החושך הזה ממש מוגזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

בו תסביר לי כיצד מספר העמודים בדיון קובע את טיב המשחק?

מן הסתם היה סביב המשחק הייפ ע-צ-ו-ם כל אחד רצה לקחת עותק של המשחק ולבדוק אותו. (שלמען האמת התברר כמשחק בינוני)

בדיוק כמו שיקרא עם HL2\GTA San Andres ורבים אחרים.

דווקא לפי הביקורות הם לא אמורים לאכזב לפחות לא שאין לו הרבה איפה ליפול אם יוצרים מנקודת הנחה שהוא רק מוסיף לGTA VC שהיה משחק טוב מאוד (בלי להתיכס לעיינין הגרפיקה...)

לגבי HL2 יש לו הרבה ציפיות אבל שוב לפי הביקורות הוא משחק מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל תמיד תזכרו

"יותר מדי ציפיות=נפילה"

ל- hl2 היו ציפיות ממש גבוהות מהרבה מאוד אנשים ולמרות הצפיות בכל המגזינים נתנו לו מעל ל- 90, וברובם נתנו לו 96 או יותר מזה, אן אינ לא טועה רק מגזין אחד נתן לו 90. אף אחד לא נתן לו יותר נמוך מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...