Doom 3 - הדיון הראשי - עמוד 40 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Doom 3 - הדיון הראשי

R0ck

Recommended Posts

אחרי שהתקנית את הדרייברים החדשים של נווידה לכרטיס שלי האיכות השתפרה פלאים אני משחק על 800על600 רמה מדיום עם פילטר 2איקס לכל מי שי כרטיס של נווידה שיוריד תדריוור 61.71 ;D

איזה כרטיס יש לך?

ולסטינגר שפירסם תמפרט של אח שלו עם ה5200- עם איזה דרייבר אתה נמצא? ואיך לעזאזל המפרט שלי מריץ רק סביר  את המשחק על 640X480 על מדיום?? :-\

ועועד משהו לסטינגר- המשחק רץ אחלה עם הOC? כי שמעתי ש"לא מומלץ" לשחק במשחק בכרטיס עם OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תראו מפרט בחתימה. המשחק רץ די נורמלי על 800*600 HIGH. אבל אני אשנה את זה ל-1024X768 - Medium כי הבנתי שיותר עדיף.

לא יודע מה איתכם, אבל אני שיחקתי במשחק במשך 20 דקות ודי השתעממתי. אני אשחק בו שוב הערב, אולי רק ההתחלה משעממת ???

או שפשוט עברה התשוקה שלך למשחקים :-X

דווקא רזולוציה פחות חשובה במשחק הזה כי הטקסטורות ברמה גבוהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעוד מישהו היתה את הבעיה שלי???

המשחק יוצא ישר אחרי שמנסים להפעיל אותו... במסך הראשון לפני תפריט כלשהו

טוב, אני הולך לבדוק אותו על המחשב השני שקצת יותר ישן עבל עדיין מעבר לדרישות מינימום ונראה אם זה בעיה במחשב שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pooowa , המשחק רץ יפה מאוד עם OC על 61.75...

אמרתי לך כבר , 20-40FPS , ולא יורד מ15... , אבל תתחשב בFSB , הוא יחסית מאוד גבוה למעבדי ...

גם תתחשב בזה שהמערכת של אח שלי יותר חזקה משלך...(הזיכרונות במהירות גבוה ותיזמונים מעולים... , והמעבד בOC גדול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שפשוט עברה התשוקה שלך למשחקים  :-X

דווקא רזולוציה פחות חשובה במשחק הזה כי הטקסטורות ברמה גבוהה

לא נראה לי, פשוט אני אף פעם לא ממש אהבתי משחקים מהסוג הזה, והפעם אני אפילו לא קניתי את המשחק בעצמי הביאו לי אותו במתנה. אם לא היו מביאים אז לא הייתי טורח לקנות (או להוריד מהאינטרנט ;D).

לא משעמם לכם לשחק לבד, ולהרוג רק מפלצות ??? אני מוצא את המשחקים מהסוג הזה מאוד משעממים, רק להסתובב ולהרוג מפלצות וזומבים כל הזמן, זה קצת חסר משמעות. טוב, לפחות בעייני זה רק כך, כי אני רואה פה שכמעט כולם מתים על המשחק הזה.

לעוד מישהו היתה את הבעיה שלי???

המשחק יוצא ישר אחרי שמנסים להפעיל אותו... במסך הראשון לפני תפריט כלשהו

הורדת במקרה עותק פיראטי??? אם כן אז יכול להיות שהוא פגום. לא יכול להמליץ לך מה לעשות עכשיו כי אני אקבל BANN :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pooowa , המשחק רץ יפה מאוד עם OC על 61.75...

אמרתי לך כבר , 20-40FPS , ולא יורד מ15... , אבל תתחשב בFSB , הוא יחסית מאוד גבוה למעבדי ...

גם תתחשב בזה שהמערכת של אח שלי יותר חזקה משלך...(הזיכרונות במהירות גבוה ותיזמונים מעולים... , והמעבד בOC גדול)

צודק, אבל לדעתי ממש לא אמורים להיות כאלה הפרשים עצומים בביצועים... בכל אופן אני עכשיו מוריד 61.77 (חיפשתי 61.75 באתר הרשמי ולא מצאתי, היה שם הכי חדש 61.77 אז אני מוריד אותו...) ואחרי שאני אתקין אותו נראה אם יש הבדל ואיזה.

תודה בכל אופן :)

עריכה:

:o

איזה שינוי, התקנתי את הדרייבר 61.77 והמשחק רץ לי ב-800X600 על מדיום יותר חלק ממה שרץ לי ב56.64 ברזולוציה 640X480 על מדיום ;D

זה גם מריץ לא רע 800X600 בגבוה, אבל טיפה מקרטע בקטעים עמוסים, המדיום פשוט חלק

אני שמח ;D ;D

ואגב, עוד מישהו פה "זכה" לפגוש את הכלב הענק הזה? חווויה לא נעימה בכלללללללל :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הורדתי עותק פירטי שאותו אני הולך למחוק אחרי 24 שעות, כן כן , לא לצחוק.

אני מאלה שקונים אם המשחק שווה את זה (לא סתם קניתי את RAVEN SHIELD AND ATHENA SWORD)

עכשיו גבר תודה על העזרה, אתה יכול תמיד לעזור לי בפרטי ,אולי אם תגיד לי איזה גרסא הורדת זה יעזור לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...