Doom 3 - הדיון הראשי - עמוד 38 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Doom 3 - הדיון הראשי

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל מה שאמרתי על המשחק , אני לוקח את זה בחזרה .

לאחר שהעלתי את הרזולציה ל1024*1280 ( הייתי בטוח שירוץ על הפנים ,אבל רץ באופן יציב מאוד ) , Medium settings ללא AA כמובן .

P4 1.6@2.4

512 mb ddr

Leadtek Gf4 Ti 4400

המשחק נראה עכשיו הרבה יותר טוב ,

הסאונד של המשחק מצמרר מוות ( כל הזמן התנשמויות , קולות של זומבים ) , האווירה לעיתים מצמררת כמו ששום משחק לא הצליח ליצור מקודם ( אפילו לא Avp ) , מהחושך כל יצור יכול לקפוץ לך וצריך לדעת לתמרן בין הפנס לנשק , מה שגורם להרבה קטעים מבהילים , לעיתים עד 4 מפלצות מסתתרות מאחורי עמודים .

אני בשלב שלישי או רביעי , ואני לא יכול לשחק יותר במשחק , כל הזמן אני במתח :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט:

intel 1.6 ghz

128 MB ram!!!

redaon 9600 xt!

שיחקתי על low וזה בקושי קירטע ממש בקושי, כשיחקתי על 1024X768 ,על הגדרות medium ופילטרים, זה זז דיי מהר 30 fps

,אני מציע לכולם להפעיל פילטרים X8 כי המשחק נראה ממש לא יפה בלי הפילטרים ממש קווים עקומים, הנה דוגמא

שירותים :)

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד 15 דקות בערך יהיה לי את המשחק ורציתי לדעת מה אני אמור להגדיר בהגדרות של המשחק או איפה שזה לא יהיה?

יש לי R9200 128MB.

אני רואה פה את כולכם מדברים על כל מיני פילטרים ועוד הגדרות, אבל אין לי מושג על מה אתם מדברים. אני אף פעם לא הגדרתי שום דבר במשחקים. בגלל שהמשחק הזה "מיוחד", אני אעשה את ההגדרות אבל תגידו לי בבקשה מה אני אמור לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד 15 דקות בערך יהיה לי את המשחק ורציתי לדעת מה אני אמור להגדיר בהגדרות של המשחק או איפה שזה לא יהיה?

יש לי R9200 128MB.

אני רואה פה את כולכם מדברים על כל מיני פילטרים ועוד הגדרות, אבל אין לי מושג על מה אתם מדברים. אני אף פעם לא הגדרתי שום דבר במשחקים. בגלל שהמשחק הזה "מיוחד", אני אעשה את ההגדרות אבל תגידו לי בבקשה מה אני אמור לעשות?

איזה 9200 זה..???? SE או PRO???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי R9200 128MB.

ישך בהגדרות של המסך במשחק אופציה של לכוון אוטומטית א הרזולוציה ורמת הפירוט לפי החומרה. אצלי זו הייתה ההגדרה הכי טובה, בטח גם אצלך זה יעבוד ככה... 640X480 על מדיום. פועל סביר +- כשהמחשב עמוס בתוכנות.

מקסימום אתה רוצה להיות בטוח אז תשחק עם ההגדרות- אני ניסיתי 800X600 על LOW וקירטע. מעל מזה אני אפילו לא חולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגיל, לא SE. לא יודע אם הוא פרו.

ד"א: המשחק הזה לא פיראטי מה שיש לי, בן דוד שלי בא היום מאמריקה והוא הביא לי את המשחק כמתנה ;D ;D ;D

הוא כבר נמצא עכשיו אצלי בבית ואני עומד להתקין את המשחק. אז בבקשה אל תתחילו עכשיו לתקוף אותי על משהו שלא עשיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק רץ ברמה טובה ברזולוציה 1024X768 על Medium בלי פילטרים

עם - Geforce 4 Ti 4200 128 Mb

512 Mb ram 333 mhz

p4 1.8 Ghz 512 Kb cache

נראה לי ש- Hard Ocp קצת הגזים עם הדרישות שלו.

להזכירכם

BFGTech - GPU Video Cards

GeForce 4 Ti4600 128MB

Best Playable IQ Settings

Resolution: 800x600

Texture Quality: Medium Quality

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...