Doom 3 - הדיון הראשי - עמוד 37 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Doom 3 - הדיון הראשי

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Mortar, אל תבלבל את המוח. מה זה "נראה לי חרא של משחק". לפי מה קבעת את זה? שיחקת במשחק המלא? לא. בדמו? לא. אז לפי מה אתה קובע? אתה מנסה להביע דיעה.... יפה.... אבל לא לגיטימי שתקטול את המשחק בלי שראית אותו. וכנ"ל לגבי כל מי שקוטל את הגרפיקה: עד שתראו את המשחק זז על מחשב אי אפשר לשפוט.... במיוחד לא ע"י תמונות ברזולוציה של 800 על 600.

בדום אין לי מושג איך זה יהיה (למרות שיש לי הרגשה שטוב... על סמך העבר), אבל באמת דרישות המערכת של פאר קריי לא ריאליות. אם אין לך את המערכת המומלצת המשחק יראה פשוט חרא. יש את הקטע הזה בהרבה משחקים חדשים: בשביל לשחק בהם על מחשב חלש אתה צריך לשחק על מינימום, ואז הם נראים פחות טוב ממשחקים ישנים שאתה שם על מקסימום.

והחשיבות של דום 3 היא לא רק המשחק עצמו.... (למרות שאי אפשר לפסול אותו. GAMER הביאו לו 94)

זה גם האירוע עצמו- יוצא ההמשך לאחד המשחקים המשפיעים ביותר אי פעם. וזה משחק שהשקיעו בו.

וזה גם המנוע- כל פעם ש id software מוציאה מנוע זה חשוב. על המנוע של QUAKE 1 התבססו לא מעט משחקים. על הבסיס של QUAKE 2 התבססו הרבה משחקים (יש סברה שגם HL). על Q3 התבססו המון משחקים, וחשובים. בקיצר...... המנועים שלהם תמיד ברמה הראשונה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...