מחפש נגן mp3 בעל דיסק קשיח.-IPOD - עמוד 5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש נגן mp3 בעל דיסק קשיח.-IPOD

shloosh

Recommended Posts

זה לא 1500 , זה 1700 , אלא אם כן יש לך חיבור firewire במחשב ...

אתה צריך לראום מה רשום למטה , גירסאות הRetail לרוב מסופקות עם חיבור גם .

תוסיף בטריה ,יוצא לך כבר באיזור הihp 120 בחנות Pdastore ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

יש לי לוח 8rda+ גירסא הכי חדשה. יש לי firewire אני חושב, לא??? רשום שיש לי 1934 I-EEE.

אבל בכל אופן אני צריך את החיבור ל-. כי אם אני ארצה להעביר דברים ממחשב למחשב ואין לבן אדם firewire אז אני לא אוכל להעביר.

כמה כבר עולה חיבור כזה של . ?

בקיצור איזה גרסא כדאי לי לקנות 3 או 4?

ועידכון: הרגע בדקתי ואם אני רוצה לקנות את הדור 3 15 גיגה אפשר ב-1500 את ה retail שאני מניח שמגיע עם חיבור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי ,אתה קונה נגן או נתונים טכנים ? , כי אם אתה קונה נתונים טכניים אני יכול למכור לך קצת נתונים במחיר הרבה יותר זול .... :cool2:

אתה קצת לחוץ מכל העיניין , אני ממליץ לך להירגע דבר ראשון , לא משנה מה תקנה - אתה תהנה ממנו , כי אם לא תהנה מאחד גם לא תהנה מהשני - אז זה לא משנה.

לגבי הסוללה - קצת ניסחפת , לקנות דור 3 פלוס סוללה ? מה זה החישוב השגוי הזה , עד שהסוללה שלך תראה סימני התיישנות הנגן הזה יהיה הסטורייה שלהסתובב איתו זה יהיה כמו להסתובב היום עם פלאפון אלפה. אתה רוצה עוד קצת גיבוי של זמן - קנה דור 4 , אין לך בעיות עם טעינות - קנה דור 3 , אין פה יותר טוב , כל אחד מה שמתאים לו. בסופו של דבר המטרה היא לשמוע - לא לקבל X פרימים בשנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת צודק, אבל דור 4 עולה 570 שקל מהדור 3 שאני רוצה לקנות. לכן שאלתי אם בכלל שווה לי לקנות 4 במקום 3, בלי שום קשר לסוללה.?

אחד החישובים הנוספים שלי היו, שב-570 שקל האלה אפשר לקנות נוספת לאור התיישנות הסוללה לאחר שנה.

אני צריך מישהו שהתנסה ב-2 הדורות ויגיד לי אם שווה את ההשקעה בדור 4 החדש..

כי בס"הכ מבחינת איכות שמיעה וכאלה הם אותו דבר, רק הבטריה שונה והכפתור החדש.

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

אחד החישובים הנוספים שלי היו, שב-570 שקל האלה אפשר לקנות נוספת לאור התיישנות הסוללה לאחר שנה.

...

מה דעתכם?

דעתי ? שאתה קובע סתם ועדיין ממשיך לעסוק בנושא הסוללה, למה קבעת שהיא כבר תמות לך אחרי שנה ?

אני גם FanBoy של IRIVER, אבל בסכום הזה האיי פוד יהיה בחירה נכונה יותר בשבילך. אתה צריך לעשות לעצמך חושבים בקשר לבאנדל ולזמן הסוללה, מה חשוב לך יותר או פחות ולקנות, זה הכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לכבל USB - הדור ה3 בא עם כבל פיירווייר ולא USB. אם אתה רוצה אחד כזה הוא עולה 30$ נדמה לי.

הדור ה4 בא עם כבל USB, אבל הורידו דברים אחרים מהבנדל (שלט, dock).

הדור ה-3 מגיע עם שלט ו-dock???

לא נראה לי...

והדור ה-4 מגיע גם עם usb וגם עם firewire?

עדיף לי כבר לקחת דור 4.. הבטריה מחזיקה יותר שעות בכל הטענה 50% יותר... ואני צריך גם firewire וגם usb אחרת איך אני אשתמש בזה ככונן נייד למחשבים שאין בהם firewire?

בטריה אני לא דואג,מקסימום עוד שנה אני קונה ב-400 שקל, כבר עשיתי חישובים וזה לא כזה נורא.

רק בדור ה-3 יש 4 כפתורי תפריט יפים שזוהר באור כתום וזה יפה, בדור 4 חסר קצת את זה(המכשיר מגולח מדי).

ובדור 4 אני מקבל 20 גיגה ולא 15 ...זה גם הבדל.

ואגב בחו"ל הדור ה-4 יותר זול באיזה 100$ מהדור ה-3... אצלנו זה כמובן ההפך.

נראה לי שצריך לעשות איזה סטיקי בפורום: נגני -השוואות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הדור ה-3 מגיע עם שלט ו-dock???

לא נראה לי...

2. והדור ה-4 מגיע גם עם וגם עם firewire?

3. נראה לי שצריך לעשות איזה סטיקי בפורום: נגני -השוואות

1. צודק, מה שאמרתי לא לגמרי נכון... בדור 3: עם ה40 וה20 ג'יגה מגיע שלט ודוק, עם ה15 כבר לא מגיע כלום. בדור 4 רק עם ה40 ג'יגה מגיע דוק.

2. כן.

3. מאד נכון  :D

מנהלים קחו לתשומת לבכם, זה ימנע הרבה ת'רדים מיותרים שחוזרים על עצמם.

אני מוכן לעזור בכיף להכין סטיקי כזה, צריך לשבת ולארגן את כל כמויות המידע (הענקיות יש לומר) שנשפכו פה בעיקר על האייריבר והאייפוד.

ובקשר למחירים - בחו"ל המחירים של 2 הדורות זהים עד כמה שאני יודע... תראה כאן, ה40 ג'יגה עולים שניהם 400$ וה20 ג'יגה עולים 300$.

ד"א, מישהו יודע אם קיים בכלל אייפוד דור 4 15 ג'יגה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי ואבוייייידווקא עכשיו זה קורה לי!!!

תקלה בחלק ממכשירים האייפוד מהדור ה-4 !!

http://www.hwzone.co.il/archive.php?file=newsid1093709650,72348,

חחח נראה לי שבסוף אני אלך על דור 3 ... גם ככה יוצא יותר זול.

או שפשוט אני אחכה לתגובה הרשמית של ... אולי יש נגנים מדור 4 שספציפית התקלה רק בהם.

בעעעעעעעעעע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אני פשוט רושם כאילו שאני בפאניקה. אבל אני ממש לא. אני בטוח שזה לא בכל הדגמים,וגם בטוח שאפל ידאגו לתקן את כל הפגמים במכשירים שלהם.

בכל אופן אני אחכה לתגובה הרשמית של כדי לדעת באיזה דגמים בדיוק הבעיה קיימת.

אני עדיין בהתלבטות אם לקחת דור 3 או 4...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתה יכול לקנות את האייפוד דור 4 בראש שקט...

תסתכל בתגובות לכתבה ב IpodLounge, אמנם הרבה אומרים שיש להם את התקלה אבל היא בד"כ ממש לא רצינית.

כמה שניות של חרחור בתחילת השיר וזה עובר. גם ככה לא שומעים את זה במקומות עם רעש, ככה שמספיק שאתה נמצא ברחוב והרעש הזה לא מפריע לך בכלל.

אתה יכול לחכות לתגובה של , אבל לדעתי זאת לא בעיה רצינית. במקרה הכי גרוע אתה מבקש שיתקנו, זאת האחריות שלהם לסדר מכשיר דפוק...

(למרות שעכשיו אני יותר שמח שקניתי בסוף אייריבר ולא אייפוד  :P)

אממ ובקשר להחלטה אם לקחת דור 3 או 4 - לדעתי דור 4 ללא ספק. הבטריה עושה את ההבדל, שווה להשקיע עוד כסף בשביל ה4 שעות הפרש האלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם זה עוד 5גיגה!

בכל אופן אני רוצה מכשיר מושלם בלי שום חרחור... אני אקנה דור 4 רק מתי שאני אוכל להבטיח שאין במכשיר שלי תקלה.

ובלי קשר פשוט הדור ה-3 יותר יפה :) 4 לחצנים שבלילה דולקים באור אדום.

אגב מיושה יודע אם בדור 4 הכפתור המרכזי מואר?? כי זה די חשוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...