קבלים נפוחים שיוצא מהם חומר צהוב חום על לוח האם - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבלים נפוחים שיוצא מהם חומר צהוב חום על לוח האם

ExploiT

Recommended Posts

שלום כולם היום ניקיתי תמחשב של אח שלי פתחתחי אותו וסידרתי הכול והרדתי ככה 12 מעלות ! למי שרוצה לראות שיכנס לנשוא באוברקלוקינג וקרור ועכשיו לשאלה!

כשאר ניקיתי תלוח אם מכול האבק שמתי לב לשורה של קבלים שמנים ונפוחים עם מעין כזה נוזל חום צהוב שהתיבש עליהם ליד המעבד תרשים (האפסים מסלמים תקבלים)

חריצי ראם מעבד 0

0

0

0

עכשיו לשאלות!

זה מסוכן? איזה נזק זה יכול לגרום ולמה?

איך אפשר לטלפל בזה אם אפשר בכלל?

ממה זה קורה? איך זה מתפתח ? והאם אפשר לזהות לוחות אם כאלה בעיות מהתחלה? (כי אם כן אני מחיזר תלוח לאיש שממנו קניתי תלוח הזה ורוצה לוח חדש!)

יאלה תגובות בבקשה אנשים!

יש לי גם של זה שאני כרגע מעלה אותם לשרת בקרוב אני יביא אותם לפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל מדובר בנזק פיזי ללוח שנגרם כתוצאה מקבלים פגומים. רצוי להחליף את הלוח כמה שיותר מהר (בעיה זו מכוסה על ידי האחריות), על מנת למנוע נזקים לשאר רכיבי החומרה.

למיטב זכרוני מספר סדרות של לוחות שיוצרו בין 2001 ל 2002 , סבלו מבעיה כזו כתוצאה מקבלים זולים ששולבו בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר מנסיון עם קבלים...

תראה על הקבבל למלא יש מאין + חרוט טל הלמעלה של הקבל..

אם הוא פתוח אז הקבל נפרץ (נהרס/התפוצץ)

יכול להיות שהחובר שאתה רואה זה מאין דבק חם ששמים לפעמים על קבלים וכל מיני רכיבים (אל תשאל למה)..

אז תבדוק ותחזור עם תשובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חדש החומר הזה וגם ראיתי שהם התנפחו הכפו לשמנים שיעשו דיאטה חחח

למה שמנה אני לוקח תלוח יום שני לחנות ממנה הוא נקנה ולפני שנה שניקתי תמחשב לא היה החומר הזה על הראש של הקבל והם לא היו כאלה נפוחים

אז זה אומר שזה מן הסתם הקבלים הדפוקים שיוצרו בין שנת 2001-2002 איזה כיף אני יקבל לוח חדש של ננה בננה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשמח כך כל מהר - גם אני החלפתי את אותו לוח (7VAX) של מספר פעמים (3 או 4, לא זוכר) גם כן בגלל בעיה של קבלים נפוחים/מפוצצים. בחלק מהמקרים הביאו לי לוח חדש מאותו דגם, אבל גם פעם אחת הביאו לי לוח משומש (כנראה אחרי תיקון). בכל מקרה - בכל הלוחות הבעיה חזרה תוך כמה ימים ובסוף קיבלתי לוח חדש מדגם 7VA (וזה אחרי שבחנות ביררו עם החברה והתברר להם שיש בעיה עם סידרת הלוחות ההיא).

המסקנות שלי:

1. תבדוק שאתה מקבל דגם זהה או יותר טוב מהלוח שהיה לך.

2. אם אתה מקבל לוח מדגם אחר, תבדוק שיש בו את אותם פ'יצרים כמו בלוח הקודם. אם אין, לדוגמא, כרטיס מובנה - תתעקש שיתנו לך כרטיס (חינם כמובן).

3. לדעתי הדרך הכי קלה לראות אם הלוח משומש או לא היא להסתכל אם יש אבק במקומות צפופים (כמו בין הסלוטים לזיכרונות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם במחשב של אבא שלי היו כאלו ליד המעבד. כנראה החום ממנו דופק אותם.

אצלו הם דפקו לגמרי את הלוח והמחשב לא היה עובד אלא אם כן הוא היה מתחמם. (היינו מפעילים אותו, הוא היה נתקע, נותנים לו 20 דקות ככה לרוץ ולהתחמם, ואחרי זה עובד נהדר.)

בכל אופן, מה שהוא עשה זה לקחת קבלים זהים מלוח ישן ומקולקל והוא פשוט הוציא את הקבלים הנפוחים והלחים חדשים (עם חוטים מאריכים כי לא הצלחנו להוציא את ההלחמות של היצרן), כל העסק נראה די מצחיק בסוף, אבל זה עובד, ועובד נהדר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...