המחשב מזהה מעבד אחר..! - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב מזהה מעבד אחר..!

joey#1

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי , אנשים , זאת בעיה ידועה שהלוחות של איפוקס לפעמים מאפסים את עצמם(אבל הם בעצם לא , הם פשוט עולים עם הגדרות ביוס רגילות) , אחי , כל מה שהיית צריך לעשות , הוא רק להיכנס לביוס , ולצאת על ידי כך שהיית לוחץ Save And Exit , והכל היה עובד בידיוק כמו שצריך!

בקיצור , עכשיו אחרי ההתפתחויות האחרונות , כל שאתה צריך זה לאפס את הביוס לדעתי(אין סיבה שהלוח הלך סתם ככה או שמשהו אחר הלך אם לא בוצע אוברקלוק)

בקיצור , תפתח את המחשב פיזית(את הדלתות)כאשר הוא מנותק מהחשמל , בצד ימין למטה של הלוח יש לך מין ריבוע חום כזה , שבתוכו יש צ'יפ , הצ'יפ הזה זה הביוס , ליד הצ'יפ הזה מצד שמאל , יש מין שלושה פינים קטנים כאלו  , שעל האמצעי והשמאלי ישנו מין ג'אמפר כזה(כזה צהוב) , אותו אתה צריך להוציא , ולכניס אותו על הפין האמצעי והימיני(במקום האמצעי והשמאלי) , תחכה 10שניות , תחזיר למצב שהיה מקודם(אמצעי ושמאלי) , ותחזיר את המחשב לחשמל , וזהו , איפסת את הביוס והמחשב אמור לעבוד , אחר כך אתה נכנס לביוס(על ידי לחיצה ממושכת על לחצן DELETE כשהמחשב עולה) , שנכנסת לביוס אתה הולך לAdvanced Chipset Features , שם בתוכו יש לך FSB Frequency , ושם אתה קובע(על ידי לחיצה של פלוס ומינוס בצד ימין של המקלדת , אלו שמעל האנטר הימיני) , שהמהירות תהיה 166.

אחר כך אתה נכנס לAdvanced Features  , ושם אתה משנה את הFirst Boot Device לCDROM , ואת השני לHD 0 , ואת השלישי לFloppy...

וזהו , יוצא מהביוס על ידי לחיצה על Save & Exit Setup , ולוחץ על Y כדי לשמור , ואז לוחץ אנטר כדי לצאת , המחשב יתן הודעה אדומה כזאת ואז יאתחל את עצמו והכל יעבוד כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתמונה שהעלתי סימנתי בירוק את מה שאתה צריך לשנות ולהחזיר..

אל תיגע שם , זה משנה את הבאס ל100\133 , ומגביל אותך לבאס של 133 , המעבד שלך עובד על 166 , ככה שלא תוכל להגדיר אותו לעבוד כמו שהוא צריך לעבוד..
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כתבתי לא ברור אמרתי שלשים אותו על 100 ואז להחזיר חזרה......

בכל מקרה שאלה שאני רוצה לשאול אותך, מה כתוב במסך שם האדום ההוא? כי קרה לי מקרה דומה לשלפותח התרד ואני גם הסתבכתי עד שפטרתי את הבעיה, מעניין אותי לדעת מה כתובים שם במסך האדום הזה...

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי המון תודה לכם...!!

עשיתי מה שאמרתם (עם הבטרייה והגמפר הזה), ועדיין..

המחשב לא נדלק!!

אולי זה יעזור- יש לי מן צג כזה על הלוח, על הצג הוא רושם לי FF...

ושוב תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבחור שהמעבד שלו לא מזדהה נכון , אתה צריך לעדכן את הביוס שלך , כדי שהמעבד יזדהה בצורה נכונה ...

לפותח הת'ראד , הFF מופיע על ההדלקה , או לאחר מספר שניות אחרי ההדלקה ?

במידה ורצים לך קודים לפני שFF מופיע , זה יכול להיות משהו אחר , אבל אם נדלק לך FF על השנייה שבה אתה מדליק את המחשב , הייתי מציע לך לקחת את המחשב לחנות שממנה המחשב נקנה , למימוש האחריות על הלוח . ייתכן שאו שהג'וק של הביוס מחק את עצמו , זה קורה משום מה רק ללוחות של איפוקס , או שהלוח פיזית נדפק .

בהצלחה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , בלי לרדת על אף אחד , אבל כל חסרי הניסיון , נא לא להגיב , ולטומי , כמה שאתה מכיר את הלוח , FF , גם יכול לבוא ולהגיד על הבעיה בלוח\מעבד\זיכרונות , ובעדיפות גדולה לביוס\לוח\מעבד...

יענו , אחד מהדברים כנראה לא בסדר , או הביוס , או המעבד , וזה כנראה הביוס , אבל מה שכן , לבחור כאן ג'ואי , תקשיב , גם לי יש את הלוח(שניים כאלו בידיוק יש לי בבית) , ומניסיון אני אומר לך , הלוח לפעמים מאפס את הביוס סתם(בלי לאפס אותו ברצינות , פשוט עושה בוט עם מהירויות מאופסות , ואז רק צריך להיכנס לביוס לעשות יענו שמירה והכל חוזר) , בקיצור , אתה כנראה לא איפסת נכון , לך עוד פעם לג'אמפר כמו שאמרתי , תוציא את המחשב מהחשמל , תשים את הג'אמפר על CLEAR(ימיני ואמצעי) , ואחרי 10שניות לערך , תחזיר למצב שהיה מקודם(אמצעי ושמאלי) , אחרי זה תפעיל את המחשב והכל צריך לעבוד... , אל תיגע בג'אמפר למעלה ליד המעבד... , לא לגעת שם.. , וגם בטריה לפעמים לא עוזרת כאן , ניסיתי לאפס את הלוח של אח שלי עם בטריה אבל זה לא עבד , אז תנסה עם הג'אמפר , זה תמיד עובד לי(בכל הלוחות)

אחרי שהכל עובד כבר אמרתי לך מה להגדיר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ.. אוקיי.. יש פה יותר מדיי ג'אמפרים כאלה, וזה מתחיל קצת לסבך אותי.

אני ישמח אם מישהו יעלה תמונה ויסמן בעיגול איזה ג'אמפר צריך לאפס.

אני עשיתי אותו דבר עם הג'אמפר שמסומן בתמונה(מה שאמרו לי בדף הקודם...).. אבל מה שמוזר שהוא בעמידה.. זתומרת, אין ימין ושמאל, יש למעלה ולמטה.

ושוב תודה.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...