מדריך להכנת דיסק התקנה של XP הכולל את SP2 - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדריך להכנת דיסק התקנה של XP הכולל את SP2

Moooshe

Recommended Posts

כן, בדיוק ככה התקנתי.

אגב, הסתכלתי על המדריך שקישרת אליו... יכול להיות שהשינויים נובעים מכך שהם משתמשים ב-Boot record שונה (משהו שהם מציעים להוריד באתר שלהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עשיתי הכול וכאשר רציתי להתקין את הSP2 על ה לפני הצריבה הוא עושה לי את ההודעת שגיעה הבאה (ראה תמונה)

למה הוא לא הצליח להתקין את הSP2 הוא אפילו לא התחיל להתקין ישר הוא רשם לי את זה...........

יכול להיות שזה קשור לזה שזה מסידי שכבר יש עליו SP1? כלומר אני חייב לקחת אחד נקי?

ואם לא אז מה הבעייה?

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר איפה קראתי שאפשר לעדכן גם דיסק שיש עליו SP1. אני די בטוח שאפשר, אבל לא ב-110%.

ונדמה לי שהבעיה אצלך (זו בדרך כלל הבעיה) היא מה שמופיע בסעיף השני. קרא טוב את מה שיש שם בסוגריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני הבנתי מהסעיף השני זה שלא הקלדתי נכון את המיקום של התיקיה, אבל עברתי ועשיתי צעד אחרי צעד לפי מה שאתה עשיתה וההבדל היחד זה הכונן שאצלי הוא 'E' ולא "Z" זה הכול אם כך מה אני צריך לכתוב? להלן מיקום התיקיות:

E:\WIN XP\I386

E:\SP2\i386\update

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני הבנתי מהסעיף השני זה שלא הקלדתי נכון את המיקום של התיקיה, אבל עברתי ועשיתי צעד אחרי צעד לפי מה שאתה עשיתה וההבדל היחד זה הכונן שאצלי הוא 'E' ולא "Z" זה הכול אם כך מה אני צריך לכתוב? להלן מיקום התיקיות:

E:\WIN XP\I386

E:\SP2\i386\update

תודה

מצטער על התשובה המאוחרת... אם עוד לא הסתדרת, הפקודה שאתה צריך לכתוב היא:

E:\SP2\i386\update\update.exe /s:E:\WIN XP

זאת הבעיה שיש לי כאשר אני מנסה להעלות את הווינדוס דרך הדוס..

please insert the disk labeled xp pro servic pack 2 cd into drive a:

what the fuck is that?!

איך בדיוק אתה מנסה להתקין? אתה עושה ממש boot מהדיסק? אחרי שהסתיים ה-Slipstream קיבלת הודעה שהוא הסתיים בהצלחה?

מה NLITE בידיוק עושה ? ואין שום דרך לסדר את ה10 חיבורים ל50 חיבורים בשילוב של התקנת דיסק XP במקום לעשות את זה אחרי ההתקנה כל פעם ?

Nlite מאפשרת להכין גרסה מותאמת אישית של , להוסיף לה פאצ'ים, SP-ים ועוד. וגם להוסיף את התיקון שביקשת. בעמוד הראשון של הת'רד מישהו נתן לינק להורדה שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי הכול וכאשר רציתי להתקין את הSP2 על ה XP לפני הצריבה הוא עושה לי את ההודעת שגיעה הבאה (ראה תמונה)

למה הוא לא הצליח להתקין את הSP2 הוא אפילו לא התחיל להתקין ישר הוא רשם לי את זה...........

יכול להיות שזה קשור לזה שזה מסידי שכבר יש עליו SP1? כלומר אני חייב לקחת אחד נקי?

ואם לא אז מה הבעייה?

זו לא הבעיה היה לי את אותו בעיה אם אתה רוצה לפתור אותה אתה חייב להחליף את הקובץ deploy.cab

פה רשום הסבר מלא:

http://www.tacktech.com/display.cfm?ttid=295

100% עובד אני יודע שזה נראה מוזר אבל זה יפתור לך את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בNLITE את ה10 חיבורים שיניתי ל999 זה בסדר?

ובקשר ל10 ו50 חיבורים, מה הכוונה בידיוק ? הכוונה באמת שניתן להתחבר רק ל10 אנשים באימיול ?

או הכוונה לא לחיבורים באינטרנט אלא חיבורים ברשת מחשבים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...