אני עד עכשיו לא מעכל את זה אבל... זה נשרף. (gigabyte 9800 pro) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני עד עכשיו לא מעכל את זה אבל... זה נשרף. (gigabyte 9800 pro)

The Ball

Recommended Posts

בדיוק לפני חצי שעה אני באתי להדליק את המחשב, והכל טוב ויפה.

הוא מגיע לווינדוס ופתאום, מסך שחור שמתלווים אליו כל מיני עיוותים, ולבסוף הגעתי למצב שאני לא רואה כלום - מסך שחור.

אני כולי לחוץ באטרף ומה שגרם לזה יותר זה ריח של צי'קן שרוף.... אמרתי לעצמי אולי אני סתם מדמיין וניסיתי להדליק פעם שניה את המחשב

רק שהפעם הוא אפילו לא הגיע לבדיקה הראשונית הזאת שכרגע שכחתי איך קוראים לה בגלל המצב =\

טוב, פתחתי את המחשב ואז בכלל הריח התחזק, וישר ממבט ראשוני על החומרה במחשב, ראיתי שההיטסינק של הכרטיס מסך נפל (רק צד אחד).

ישר ידעתי שנשרף הכרטיס... כאילו מה עוד יכול להיות. אני בא מוציא אותי ורואה שבורג, בורג אחד לבן קטן מסכן, פשוט נפל!@

ד"א לא עשיתי שום OC או משהו בסגנון, אז אל תתחילו להמציא לי דברים...

בכל מקרה, אני לא רוצה יותר מדי לנגוע בזה שלא יגידו שאני עשיתי את זה. אבל לפי מה שאני רואה, יש על הליבה סימנים לבנים כאלה לצערי הרב וריח ל צ'יקן שרוף ;[

מה אתם ממליצים לי לעשות? אין אחריות על הכרטיס כי עברה שנה...

קיצר אני באמת לא יודע מה לעשות... אני מה זה מבואס... קניתי אותו לפני כמעט שניתיים נראה לי ואז זה עלה 2500 שקלים :[

אודה לכל תגובה בנושא...

עריכה:

שכחתי לשאול כמובן אם בזמן שהכרטיס היה מחובר למחשב ונשרף, הוא יכול היה לגרום נזק כלשהו ללוח אם ולרכיבים האחרים...

ועוד דבר קטן, אני אישית לא הולך לקנות יותר מוצרים של giga byte. עכשיו שאני מסתכל איך שההיטסינק מחוזק לליבה זה די שכונה...

אני לא יודע אם זה ככה גם ביצרנים אחרים, אבל החוויה הזאת עשתה את שלה אפשר להגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? חחח כל הכרטיסים הם עם שנה אחת של אחריות. אולי חוץ מהכרטיסים של אבל בזמנו הם היו רק עם .

בכל מקרה מה שאתה מנסה להגיד פה זה שאסור לקנות כרטיסים חדשים שכרגע יצאו לשוק? gimme a break...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האחריות עברה והכרטיס מעבר ליכולת תיקון- אין לך ממש מה לעשות חוץ מלחפש כרטיס חדש.

תתנחם בעובדה שהיום ב 2500 שקל אפשר להשיג כרטיסים יותר טובים מאשר לפני שנתיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שם אפשרות להחליף אצ המעבד אם הוא נשרף, אבל למה אתה בטוח שהוא נשרף ?

ניסית להחזיר את ההיטסינק למקום ולראות אם הוא פועל ?

הריח יכול להיות הגריז הטרמי, הוא עושה יופי של ריח כשהוא מתחמם, אבל זה לא אומר שהליבה שרופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? חחח כל הכרטיסים הם עם שנה אחת של אחריות. אולי חוץ מהכרטיסים של אבל בזמנו הם היו רק עם .

בכל מקרה מה שאתה מנסה להגיד פה זה שאסור לקנות כרטיסים חדשים שכרגע יצאו לשוק? gimme a break...

שמעת אותי אומר לך שאל תקנה כרטיס חדש שיוצא לשוק? סבבה,מצדי גם תקנה ב 5000 שקל,הכוונה שלי תראה באיזה מצב אתה,אם באמת הכרטיס הלך פאקקט זרקת 2500 שקל לשנה אחת של כיף.

ונכון רוב החברות מספקות רק שנת אחריות אחת,אבל יש חברות שמספקות גם 3 שנים (Asus,Albatron ועוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לא מעט לקוחות של גיגהבייט שנדפקו בגלל המאווררים שמפסיקים לעבוד שלהם. הבעיה התחילה ב9700 והמשיכה ל-9800. לא הייתי מתקרב למוצרים של גיגהבייט שכוללים מאוורר או משהו כזה, גם בלוחות אם יש אנשים שנדפקו. לא מובן הקטע הזה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר מאוד מה שאתה אומר..

לא ניראה לי שהכרטיס נישרף. הרי זה כמו המעבדים של מגיעים לטמפ' מסיומת ומפסיקים לעבוד אבל בסוף שהקירור מורכב טוב המעבד חוזר לעצמו.

לי יש 8500Le וקרה לי שהמאורר הפסיק לפעול ונשאר רק הHs.(נכון זה לא אותו דבר כמו שנופל הHS) וקיבלתי מסכים שחורים ומלא בעיות אז הוספתי מאורר80 ממ על הכרטיס והכל הסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול הייתי בטוח שזה נשרף בגלל הריח. אבל עכשיו אתם אומרים לי שזה יכול להיות הגריז...

אני כבר לא יודע מה יותר טוב, לבדוק אם הוא באמת נשרף ולגלות (אולי) שבזבזתי 450 שקל על fx 5200, או להשאר אם מה שיש לי עכשיו "ולהנות" מהספק. ;[

בכל מקרה אני יעלה היום, סתם בשביל ההנה.. :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי החוק אתה יכול להחזיר מוצר 14 יום מיום הרכישה. אז תבדוק את הכרטיס הצלחת להפעיל אותו הרווחת לא הצלחת מה לעשות תישאר עם הFX5200.

אולי בכסף שקנית את הFx תיקנה כמו שצריך לכרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוך יום קננית כרטיס ב450???

מה אתה נפלת על הראש??

לא בדקת אפילו אם הם מוכנים לתקן לך את זה...

כבר קרה לי כמה פעמים שבגלל שיש איזה בעייה ידועה בקו מוצרים אז החליפו לי שלא היה ביטוח אפילו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאנשים אמרו (חוץ מזה שאני גם שאלתי לפני הקניה היום) אין אחריות, ואין לי מה לעשות בנידון...

ככה גם המוכר אמר.

בכל מקרה היום בערב אני אעלה כמה שלו ואם יבוא לכם תגידו אם הוא נשרף או שזה רק הגריז.

כי אין לי ממש כח לעשות את הכל מחדש... (החלפה של הכרטיס גם במחשב, וגם בחנות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...