ביקורת על ביקורת.. - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת על ביקורת..

old

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

האתר של PCTIP נראה כמו איזה כלב של פנדה, וזה מה שהוא באמת. שני האתרים(פיסי טיפ ופנדה) מנוהלים ע"י אותם אנשים, ובמקום לטפח אתר שיעמוד לצד החנות, שינוהל ע"י צוות אוביקטיבי והחנות תספק לו חומרים לכתבה הם בעצמם מנהלים את שני הדברים. פנדה ופיסיטיפ הם שני אתרים דינאסטיים המנוהלים ע"י אותם בני משפחה.

אין לי שום דבר נגד החנות של פנדה, לדעתי יש שם שירות מעולה אפילו, אבל הנסיון הזה לחגוג על שתי חתונות באותו הזמן פשוט לא נראה טוב ולא מריח טוב, גם אם הכוונות טובות. אני יודע שאי-אפשר לבקש מפנדה להפסיק להפעיל את פיסיטיפ במתקונת הנוכחית, היות ומדובר באתר פרטי, וכל אדם יכול לנהל כל אתר כל עוד הוא לא פוגע באנשים אחרים במובן של הוצאת דיבה או דברים כאלו(צנזורה לא נחשבת). לכן, כל מה שיש להציג בפני שני האתרים הנדודנים הוא ביקורת בנה. אולם, לצערי, מנהלי האתר לא מעוניינים לקבל אותה, כשם שהם אינם מוכנים לקבל אנשים חדשים לאתר.

את המשפט האחרון אני אמר לכם ע"פ נסיוני האישי, שלאחר זמן רב ובקשות רבות התקבלתי כמנהל של שני פורמים באתר, ומהיום הראשון שלי שם בתור מודרייטור חלק מהמנהלים(שלהם קשרים דינאסטים עם המנהלת הראשית של האתר) התנהגו אלי בצורה עויינת כאילו אני הולך לגזול מהם משהו, וכאילו אני נטע זר. כל נסיון שלי לעזור לאתר נראה כאילו התקבל במשב רוח קריר מאוד. זה נראה כאילו הם לא רק לא יכולים לצרף לאתר שלהם אנשים חדשים, אלא גם לא רוצים. בין לילה הפכתי ממדורייטור לחולה נפש, המשתמש שלי ננעל וכמעט נמחק, חלק מההודעות שלי נמחק, וזאת, על-אף התרומה שנתתי לאתר, שהוא היה בשלבי הגסיסה הראשונים.

דיקטטורה לא יכולה להיות כי לא מדובר פה באיזה אתר ששולט במדינה או משהו, פשוט במדינה דמוקראטית, שבה אנשים מתחנכים לדומקרטיה, הם פשוט לא יהיו מוכנים לקבל מקום, שבו דורכים על חופש הביטוי והמחשבה ללא כל סיבה מיוחדת אנשים פשוט יצביעו ברגליים(המודמים במקרה הזה), ולא יכנסו לאתר.(בעיה דומה קיימת גם בעיה בצבא, אנשים מתחכנים עד גיל 18 בחינוך דומקרטי, ונכנסים לאחר מכן, למשך שלוש שנים למערכת איררכית, הגובלת בפאשיזם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתקשה להאמין...

אבל פעם ראשונה גם לך יש שגיאות כתיב...

אם יש משהו שאני שונא זה לתקן אנשים אבל בגלל שאתה כל כך אוהב לעשות את זה אז רק שתדע שכותבים היררכית.

בכל מקרה כשכתבתי שילטון דיקטטורי מתקרב התכוונתי מצד מנהלי האתר הזה

פשוט ראיתי איך שאנקודר מתעצבן על ybe ואיך שהוא תוך שניה ממהר לתקן את עצמו

אז דמיינתי לעצמי, אם ybe לא היה מתקן את עצמו אז מה היה קורה?

אנקודר היה נועל/מוחק אותו?

אז כתבתי (לא להגזים עם הרצינות של זה) ששלטון דיקטטורי מתקרב

וטיהורי המשתמשים שהתכוונתי אליהם היו שאולי המנהלים כאן יתחילו למחוק כל מי שהם רוצים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כורע....

מע להסוט גם לי לפהמים יס סגיהות קטיב.... :lol: :lol: :lol:

תודה על התיקון, פשוט לא קראתי את ההודעה לפני ששלחתי אותה, כי כשאתה מקליד דברים ברצף זה מה שלפעמים קורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צוחק, נכון ?

הפסיכים האלה נידו אותי בשניה שעזבתי אותם ופתחתי אתר מתחרה.

כל פעם שאני כותב משהו, אפילו משהו מועיל, ובסוף מוסיף בחתימה שלי את כתובת האתר - הם מוחקים, ומנדים את ה-IP שלי.

אתה באמת מצפה שאני אתן להם פירסום בחינם באתר שלי? Get real.

נ.ב.

איזה מצחיק זה שמהבוקר אין אצל פנדה בפורום אפילו הודעה אחת....

ומאתמול _בערב_, כלומר, לפני 24 שעות - יש להם רק 2...

ואני לא מדבר על נושאים חדשים, אני מדבר על _הודעות_....

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.

פשוט ראיתי איך שאנקודר מתעצבן על ybe ואיך שהוא תוך שניה ממהר לתקן את עצמו

ראשית,לא תיקנתי את עצמי!!! היתה אי הבנה והבהרתי בדיוק למה התכוונתי.

שנית, אתר שסותם פיות אין לו זכות קיום ובמוקדם או במאוחר הוא ינטש ומן הסתם(ללא מימון אינטרסנטי) גם יסגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.

כל פעם שאני כותב משהו, אפילו משהו מועיל, ובסוף מוסיף בחתימה שלי את כתובת האתר - הם מוחקים, ומנדים את ה-IP שלי.

אתה באמת מצפה שאני אתן להם פירסום בחינם באתר שלי? Get real.

אוקיי, התעייפתי אז ככה:

1.מלחמת המחיקות בין pctip ל- hwzone היא ענין של מנהלי האתרים הממהרים לשתף את כלל הגולשים במחיקות .זכותך המלאה להשיב לpctip באותו מטבע בדיוק !.אני לא מכיר את ההיסטוריה המדויקת של שורשי הסכסוך אלא רק 2 גירסאות הפוכות שהופיעו ב-2 האתרים.לפי תגובות הגולשים נראה שהגרסה המופיעה ב-hwzone היא הנכונה יותר.

2. לזכות hwzone צריך להאמר שלא נתקלתי בסתימת פיות באתר וראיתי די הרבה הודעות שהיו בהחלט "מפתות" למחיקה.

3. אני וכלל הגולשים באתר(ברשותכם) מעריכים את ההשקעה והמאמץ שהושקע בביקורות המופיעות באתר. ביקורות טובות מעניניות והיינו רוצים לראות ביקורות נוספות בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, אז על מה בעצם אתה מתלונן ?

הם לא נותנים לי אפילו להיכנס לפורום שלהם ולהגיב, בשום מצב.

לי ממש לא מפריע שהם יבואו לכאן וישתתפו בפורום, אבל כל עוד הם מנדים אותי טוטאלית מהפורום, ומנסים להכפיש את שמי כמעט בכל הזדמנות, למה שאני אאפשר לפירסומות לאתר שלהם להישאר בפורום ?

אתה רואה אותי מצנזר את פיסיפרו או את מנטור? להיפך, כשמופיעה שם ביקורת זה אפילו נכתב כאן בחדשות!

פנדה מנדים אותי ומנסים להכפיש את השם שלי, ואת שם האתר, כמעט בכל הזדמנות. לכן, אין לי כל כוונה לאפשר להם להשתמש בפורום הזה למטרות פירסום בחינם.

לדעתך יש כאן משהו לא הגיוני ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פנדה מנדים אותי ומנסים להכפיש את השם שלי, ואת שם האתר, כמעט בכל הזדמנות. לכן, אין לי כל כוונה לאפשר להם להשתמש בפורום הזה למטרות פירסום בחינם.

לדעתך יש כאן משהו לא הגיוני ?

1. לא התלוננתי! נהפוך הוא ציינתי את hwzone לטובה בתחום.

2.כמו שכבר אמרתי אם זאת ההתייחסות של פנדה אז זאת זכותך המלאה למחוק את ההודעות הקשורות אליהם.

3.בהחלט הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא נותנים לי אפילו להיכנס לפורום שלהם ולהגיב, בשום מצב.

אתה רציני? דווקא לא לפני הרבה זמן אני חושב שראיתי תגובה שלך שם בתור אורח...ועדיין ישנם כמה מדריכים וביקורות באתר על שמך...(כמו הכתבה על קניית המחשב שמופיעה גם פה באתר הזה!!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לכם בעיה עם העובדה שאני מוחק מהפורום פרסומות של פנדה, אתם מוזמנים לקום וללכת. חד וחלק.

זה לא מה שהתכוונתי!

מה שהתכוונתי זה בקשר לסתימת פיות (ללא קשר פירסומי!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...