ביקורת על ביקורת.. - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת על ביקורת..

old

Recommended Posts

שלום לכל חברי הפורומים,Pcpro, PcTip, Mentor & H.W-Zone.

אז נכון, נעלמתי מהשטח לדי הרבה זמן אבל זה מהסיבה הפשוטה של מה שהתנהל בפורומים , בכל הפורומים..

גרם לי להבין שנכון לעכשיו זה די-חסר תקווה ופשוט אין טעם להגיב לכל השטויות לריבים לקללות ולהסטות שנכתבו בהם.

אבל על הכתבה האחרונה באתר PcTip פשוט הייתי חייב להגיב,

לא בגלל טיבה, אלא בדיוק להיפך. רציתי להזהיר את כל הקוראים מההטעיות הרבות שיש בכתבה..

ולפקוח את עינכם (למקרה שלא שמתם לב) לחוסר האוביקטיביות באתר.

נתחיל מכך שהמתחזקת המנהלת וחברת הרכש של האתר היא פנדה, במקום להיות ספונסרית שתומכת בצוות של אתר

הם שולטים בעצמם באתר,ומשתמשים בצוות שיותר משהם יתמכו בו הוא תומך בהם למען מטרות פרסום ורווח.

הם כותבים מפרסמים חדשות ועושים די את רוב העבודה בעצמם.. במקום לתמוך מבלי להתערב בתוכן.

אני לא טוען שבכך שיאיר כתב כתבה באתר הכתבה היא לא אוביקטיבית.. כלל לא! לדעתי לבעלי חנויות או לעובדים בחנויות יש את הזכות לכתוב גם

הם. אבל! לא על מוצר שהם מייבאים. והם בלבד. כי אז באופן טבעי הנטייה לחוסר אובייקטיביות והשימוש באתר למטרות מסחר נראה צפוי

וברור.

כאתר המוביל בתחום חומרה וה- OVERCLOCKING אנחנו שמחים להביא בפניכם את הכתבה על מערכ

זה מה שהיה כתוב בעמוד הפתיחה של האתר.. איך בדיוק החלטם את העובדה שאתם האתר המוביל?!

אתם בקושי מתעדכנים.. האובייקטיביות שלכם שואפת לאפס... וחוץ מהצוות והבעלים.. אני לא חושב שנמצא עוד מישהו שפוי מספיק

שיהיה מוכן לסכן את שמו הטוב.. ולטעון טענה כזאת!

ועכשיו אני ארצה להעביר ביקורת על הכתבה עצמה.

ונתחיל בפתיחה.

יאיר, למה להטעות את הקורא? מערכות מים אינן חייבות להיות יקרות!

ומה?! החלקים שאתם הבאתם..לא נחשבים בשום מקום בעולם לטובים ביותר!

אל תטעו אף אחד! ותנסו להיות קצת יותר אוביקטיבים!

אתם לא יכולים לבקר מורצ שאתם מייבאים ועוד באופן טיפשי עד לכדי בכי,

לציין את זה בביקורת עצמה, זה יותר גרוע מאינטל! זה לירות בעצמך ברגל... ועוד אח"כ לשלם לאנשים

לדרוך עלייה.

ולגבי הרדיאטור, אני נוטה להסכים שזהו באמת רדיאטור טוב, לא הכי טוב אלב מאוד מוצלח!

בחו"ל הוא נחשב לשילוב מוצלח בין מחיר לביצועים נותן תמורה טובה לכסף.

לא המקרה בדיוק בארץ, אבל כמו ברמקולים אין הרבה מה לעשות.

מכס ומיסים מטומטמים..אני משער.

הבלוק מים..

הוא לא הכי חשוב אבל הוא לא חשוב פחות! אם לכותב היה ניסיון בתכנון בנייה או רק בהרכבה של מערכות מים.

הוא היה יודע שהכל תלוי אחד בשני בצורה מאוד שווה וכל רכיב במערכת משפיע בצורה טוטאלית על הביצועים של כל הסופיים.

ובכן לגבי זה שהוא בנוי משתי חלקים זה מכיוון שהוא לא מוגן לגמרי מקורוזיה ובדרך זו תוכל לנקות אותו.

לגבי ההרכבה:

"מערכת ברגים וקפיצים משוכללת.."

ובכן יאיר ככה לא מוכרים! אתה מבריח את הקונה.

וגם אם אתה כתב אוביקטיבי , חשבת קצת לפרט להרואת או להדגים?!

נוזל הקירור.

באמת נוזל טוב, לא בדיוק בעל הולכה טרמית טובה ב50% יותר טוב ממים אבל הולכה גבוהה יותר במידה מסוימת והתנגדות נמוכה יותר על

המשאבה ויש בו גם חומר המונע קורזיה.

עכשיו לגבי זה שהחברה מייצרת נוזלי למכוניות מירוץ בפרט!

בולשיט! אפילו פרארי , חברה שנוסדה למען מירוצים לא חייה מהמרוצים אלא ממכירה של מכוניות.

אז בוא ננסח זאת מחדש, החברה מייצרת נוזלי גם למכוניות ואפילו למכוניות מירוץ.

אבל למרות הכל, אני שואל את עצמי לא יותר זול ופשוט להשתמש במים למנוע? שהם בדיוק זהים לחלוטין במקום לייבא כאלה?!

מערכת מילוי.

ביזבוז מוחלט של כסף!

למה לא להשתמש במיכל מים!!

ראיתם למה זה גרם במערכת בכנס שעשיתם בחנות!

היא התחממה בדיוק כמו מערכת מים.

ומה עוד? זה שזה מיוצר ע"י אותה חברה לא זה אומר שיש התאמה מלאה, לכל החברות יש סטנדרט של מידות באינצ'ים או בצול, ואפשר

להתאים מתאמים אחרים.. שתהייה גם להם התאמה מלאה! ובכך לחסוך בכסף גם כן!

משאבה.

היו יכולים להביא משאבה מהארץ טובה באותה מידה ושוב לחסוך עלויות.

הרכבה.

יפה. מיקום יעיל וטוב, בחרתם.

אבל למה לא להחליף את הברגים?! בברגים עם אומים?

יעיל וחכם יותר במקום " לקדוח במקדח קטן יותר" בכדי שלברגים תהייה תפיסה.

נ.ב הברגים שסיפקת אלה ברגים לעץ! לא למתכת!!!

וכשדיברתם על הרכבת הבלוק... לא הזכרתם בכלל שימוש בחומר טרמי!!! השתגעתם?

מילוי המערכת: היה נעשה בקלות וביעילות אם היה מיכל מים לכל המערכת והביצועים שלה היו משתפרים פלאים.

ולגבי הסיכום של הכתבה,

יתרונות - נראה טוב,אני בספק. נשמע טוב, כמו שאמרת תלוי במאווררים.

ביצועים מעולים לOC?

המערכת קירור אוויר שלי, תהייה תמיד טובה יותר מהמערכת הזאת! ותעלה גם פחות!

חוץ מזה לא אמרת שבנוגע לביצועים תתייחסו בהמשך?!

חסרונות - לא שזה יקר מאוד..... אלא.. סתם יקר מאוד! הרכבה ארוכה! ומילוי המערכת מאוד מסוכן לרכיבים של המחשב ללא שום הצדקה.

בקיצור,

חבר'ה.. אני מאוכזב. אך לא מופתע יש לציין.

עצתי לפנדה..

תהיו חנות זולה שנותנת שרות טוב.

אבל אל תתיימרו ליותר מזה!

כי אתם לא!

חד וחלק לא!

על החתום, ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

לי בכלל לא ברור כל הקטע הזה של OVERCLOCKING. אם כבר מתכוונים להשקיע כל כך הרבה כסף בלוח שתומך בשינוי ה-FSB בקפיצות של 1MHz ובמערכת מים יקרה ומסובכת להרכבה, לא יותר זול ופשוט לקנות כבר מעבד מהיר יותר ? הרי המחירים יורדים בהתמדה והיום מעבד של 1 גי'גה הרץ כבר זמין במחיר שווה לכל נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאתר המוביל בתחום חומרה וה- OVERCLOCKING אנחנו שמחים להביא בפניכם את הכתבה על מערכ...

לקח לי כמה שניות להבין שהם מדברים על עצמם !!

לדעתי ללא קשר לזה שהם בעצמם כתבו את הביקורת על מוצר שהם מייבאים הביקורת לא רצינית בכלל

למעשה זה לא ביקורת זה מעין תקציר ב"איך להתקין (בערך) את המערכת"

יש לי עוד מה לכתוב על הכתבה/ביקורת אך אסתפק בנ"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה תרגעו, לא הכל כל כך נורא בכתבה ולראיה....

water11.jpg

:P :P :P

אם זה היה תקציר לא מחייב על איך להתקין את המערכת הייתי מקבל את זה כפי שמופיע

אך לא ניתן ללמוד מהכתבה כלום בכל הנוגע להרכבה וזו דעתי בלבד יתכן ויש מי שהספיק לו

כדי ללמוד להתקין את המערכת לבד

אז יתכן ואותך זה סיפק - אותי לא !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבלי להכנס לסוגיה ברמת איכות הכתבה, לדעתי בסך הכל הצעד נכון. אתרי חומרה ישראליים צריכים להעלות גם חומר מקורי משלהם.

אני מקווה שלא תערוך שוב את התגובה שלך :lol:

לא הצעד אלא הרעיון הוא שנכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, יאיר שב לסורו !!

כתב הודעה על הביקורת ונעל אותה שוב כדי שאף אחד לא יגיב

לו ואך ורק לו מותר להגיב אחרים צריכים לסתום את הפה

כמובן שרציתי להגיב אך המ לעשות וההודעה שלי תנעל במקרה הטוב (מהמר על מחיקה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין קטן ביותר במערכות מים , אבל הגישה המתנשאת של אותו old שפתח את הדיון לא היתה במקום:

"אז נכון, נעלמתי מהשטח לדי הרבה זמן אבל זה מהסיבה הפשוטה של מה שהתנהל בפורומים , בכל הפורומים..

גרם לי להבין שנכון לעכשיו זה די-חסר תקווה ופשוט אין טעם להגיב לכל השטויות לריבים לקללות ולהסטות שנכתבו בהם"

בפורומים בדרך כלל אין ריבים קללות והסתות(קודם כל תלמד לכתוב עברית) ובדרך כלל ניתן להחשף בפורומים למידע מענין ורחב.

ובהמשך אותו old כמעט ולא אמר שום דבק קונקרטי למעט השמצות על השמצות, אז old  אם אין לך מה להגיד אולי תמשיך במה שעשיתה עד היום ותעלם מהשטח.  :AR15:

נ.ב

ot ערכתי את התגובה שלי מכיוון שהחלק הטוב היחידי בכתבה הוא התמונה שלצערי לא הצלחתי לצרף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשאל שוב - למה אתה מתכוון כשאתה אומר "חומר מקורי" ?

האם הסבר כללי ביותר להתקנת מערכת הקירור (סוג של הסבר שצריך להגיע מודפס בחוברת הוראות בייחד עם המוצר, לדעתי) הנ"ל זה "חומר מקורי" ?

או שאולי אתה מתכוון ל"יצירה ישראלית", וע"י כך בעצם טוען שכל הכתבות שהופיעו עד עכשיו לא היו מקוריות, אלא "כתבות דרעק" במקרה הטוב, ו"כתבות מתורגמות" במקרה הרע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשאל שוב - למה אתה מתכוון כשאתה אומר "חומר מקורי" ?

האם הסבר כללי ביותר להתקנת מערכת הקירור (סוג של הסבר שצריך להגיע מודפס בחוברת הוראות בייחד עם המוצר, לדעתי) הנ"ל זה "חומר מקורי" ?

או שאולי אתה מתכוון ל"יצירה ישראלית", וע"י כך בעצם טוען שכל הכתבות שהופיעו עד עכשיו לא היו מקוריות, אלא "כתבות דרעק" במקרה הטוב, ו"כתבות מתורגמות" במקרה הרע?

חומר מקורי הוא חומר שנוצר במקור על ידי כתבי האתר.החומר לא מהווה העתקה/תרגום של כתבה שהופיעה באתר אחר בחו"ל או בארץ.חומר מקורי גם צריך להיות בעל ערך מוסף לקורא החומר.אם אותו מאמר הוא כהגדרתך "סוג של הסבר כללי ברמה של חוברת הוראות" אז זהו לא חומר מקורי!(ראה הגדרה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני אבין, אתה טוען שהכתבות שיש כרגע באתר הן כתבות מועתקות ומתורגמות מאתרים בחו"ל ?

ברור לך שזה המון המון בולשיט, ושיהיו הרבה מאוד אנשים שעבדו על הכתבות האלה המון זמן, והם נורא ישמחו להיפגש איתך באיזו סימטה חשוכה, נכון..?  ;D

עריכה:

ושהסמיילי לא יטעה... אם זה אכן מה שהתכוונת, טמפרטורת הדם שלי תעלה מהר מאוד בעוד לא-מעט מעלות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבלי להכנס לסוגיה ברמת איכות הכתבה, לדעתי בסך הכל הצעד נכון. אתרי חומרה ישראליים צריכים להעלות גם חומר מקורי משלהם

בסדר נניח ....

כאתר המוביל בתחום חומרה וה- OVERCLOCKING אנחנו שמחים להביא בפניכם את הכתבה על מערכ...

ומה יש לך להעיר על הציטוט הנ"ל ?

התחילו לקשור כתרים לעצמם ? מאין הביטחון הזה ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני אבין, אתה טוען שהכתבות שיש כרגע באתר הן כתבות מועתקות ומתורגמות מאתרים בחו"ל ?

ברור לך שזה המון המון בולשיט, ושיהיו הרבה מאוד אנשים שעבדו על הכתבות האלה המון זמן, והם נורא ישמחו להיפגש איתך באיזו סימטה חשוכה, נכון..?  ;D

אני אבהיר את עצמי.

1.אני לא טוען חלילה שהחומר באתר מועתק!!.

2.אני אמרתי שמבלי להתייחס לאיכות הכתבה , למגמתיות, לסילוף, לסתימת פיות... וכו וכו באתר pctip , חשוב שאתרים ישראלים יעלו כתבות מקוריות ולא רק תקצירי חדשות מחו"ל .

3 שתי הביקורות שעלו בימים האחרונים באתר hwzone הן חומר מקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...