בעיות קיפאון של מחשב חדש לחלוטין (3GH), אשמח מאוד לעזרה! - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות קיפאון של מחשב חדש לחלוטין (3GH), אשמח מאוד לעזרה!

love2dev

Recommended Posts

אם אתה מדבר על זה (תמונה בסוף)

אז אני לא מכיר את המארז, אולי מישהו אחר יוכל לעזור לך

אבל הינה גוף קירור טוב:

https://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=174_157_159&products_id=2267

המארז שלך:

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על זה (תמונה בסוף)

אז אני לא מכיר את המארז' date=' אולי מישהו אחר יוכל לעזור לך

אבל הינה גוף קירור טוב:

[url']https://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=174_157_159&products_id=2267

המארז שלך:

אכן, זהו המארז.

תודה רבה לך על ההמלצה, אני מניח שזה יפתור את בעיית הקיפאון.

ושוב, תודה רבה לכולכם על עזרתכם המהירה, ישר כח!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצב של קפאון לא חייב להיות בגלל התחממות, לפני שאתה קונה קרור ומתחיל להתעסק עם המעבד ולפרק ולאבד את האחריות שלך, שגם ככה היא לא ממש משהו, תלך עם זה לחנות ושיפתרו לך את הבעיה כי זה יכול להיות לוח דפוק, וגם מעבד דפוק, או הגדרות לא נכונות בביוס, או ביוס עם בעיות שיש לו עדכונים, ובהזדמנות הזאת שכבר יוסיפו לך כמה מאווררים גנריים במארז הגנרי שלהם (15 שקל אחד בערך) איפה שאפשר ושיביאו לך קרור נורמלי כמו הפולו, ושישימו איזה ספק נורמלי בפנים אם יש להם כזה דבר בכלל.

אבל, אם תתחיל להתעסק עם זה אתה יכול לאבד את האחריות ואז אם הקרור היא לא הבעיה אתה יכול לאכול אותה בענק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוררר אתה ה...סתם סתם...

היה לי סיפור דומה עם מחשב שחבר שלי קנה אצלם.

אצלו הבעיה היתה בזיכרונות שהיו דפוקים בפעם הראשונה...ובפעם השניה הם שמו את שני הסטיקים במקומות הלו נכונים.

כמו שכבר אחראי הפורום אמר לך ------------ תפסיק לחפש איפה לזרוק את הכסף ותחזיר להם את המחשב.

אם יש לך כסף מיותר תביא לי :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוררר אתה ה...סתם סתם...

היה לי סיפור דומה עם מחשב שחבר שלי קנה אצלם.

אצלו הבעיה היתה בזיכרונות שהיו דפוקים בפעם הראשונה...ובפעם השניה הם שמו את שני הסטיקים במקומות הלו נכונים.

כמו שכבר אחראי הפורום אמר לך  ------------  תפסיק לחפש איפה לזרוק את הכסף ותחזיר להם את המחשב.

אם יש לך כסף מיותר תביא לי :-*

כבר החלפתי זיכרונות, אבל הבעייה עדיין נמשכת.

הכי מצחיק שהם לא יודעים מה הבעייה!!!

אצלי הזיכרונות ממוקמים בסלוט 1 ו-3 שיש בסך הכל 4 סלוטים לזיכרונות.

זה תקין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה תקין מבחינת המיקום.

אם הם לא יודעים מה הבעיה, אז שיחזירו לך את הכסף, ותלך לקנות במקום שיודע מה הבעיה.

במקום שנותן שרות נורמלי, אם לא יודעים מה הבעיה, אז מתחילים להחליף רכיב רכיב עד שהבעיה נפתרת.

וזה מתחיל להיות מרגיז , מאוד לא סביר (וגובל בתביעה אזרחית), שקנית מחשב חדש, שלא עובד ואתה צריך לפתור את הבעיה במקומם.

חוץ מזה, אם זה קופא לך בזמן העליה, לאחר שהמעבד התקרר זה בטח לא בעיה של קרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...