די דחוף כנראה בעיה בhdd - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

די דחוף כנראה בעיה בhdd

Electric Boom

Recommended Posts

שלום,

לאחרונה המעבד שלי עמד משום מה על 100% בקביעות,סיבה נאותה לפירמוט-וכך עשיתי,או יותר נכון ניסיתי.

אני נכנס לחלון של הפירמוט format using NTFS file system הוא מתחיל אבל נשאר על 0% משום מה.

ניסיתי גם בFAT ואותן תוצאות.

חשבתי להתחכם להתקין על D ומשם לפרמט את C אבל לצערי במהלך ההתקנה הוא נתן לי מסך כחול עם שגיאה מוזרה.

אני צריך עזרה וממש דחוף אני לא יודע מה לעשות.(ואל תביאו תשובות כמו תשנה כותרת או סתכל באתר של... בבקשה)

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה חשוב שזה ה HDD תפנה לאתר של היצרן שלו ("סתכל באתר של..." :-*) ותוריד משם את התוכנה שלהם לאיבחון הכונן.

אם הוא יוצא תקין עדיין יכול להיות שהמידע עליו נדפק בצורה כזו שעושה בעיות - התוכנות האלו מכילות פונקציה לאיפוס הכונן (שים לב שזה כל הכונן הפיזי בלי שום התייחסות למחיצות שעליו, הכל ימחק).

כשהמעבד על 100%, איזה תהליך גורם לזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני בידיוק בעוד תהליך התחכמות וכנראה שעל E הוא יצליח להתקין(אני מאוד מקווה)משם הדרך אל האושר סלולה..

אממ אין לי מושג איזה תהליך זה האמת כנראה איזשהו וירוס או הצפה...כי הוא לא זז מה100% לא יודע הייתי בטוח שהווינדוס עושה את זה.

מה שקורה שתמיד המחשב שלי זז לאט אם אני שם בבוט את הלינוקס...כנראה שאני אפתר ממנו,התנגשויות חומרה או משהו גם ככה הארד של ברקודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ron להשתמש בתכנה שנתת-היא בעצם "מחזירה" את הכונן למצב ההתחלתי האם אתה ממךיץ(כן הבנתי ת'סיכונים)והאם אחרי זה אוכל להתקין מחדש ת'מערכת הפעלה?

דרך אגב האם היא מבטלת מחיצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ron השתמשתי בתכנה היא מחקה הכל עכשיו יצרתי ת'מחיצות מחדש והוא עוד פעם לא מוכן לפרמט לי את C מה קורה כאן??

אני מניח שבתוכנה של אתה יכול לבחור בין quick/full איזה מהם בחרת?

איך ניסית לפרמט,דרך הפקודה format או איזה תוכנה אחרת? אי אפשר לעשות פורמט מהיר למחיצה שעדיין לא פורמטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה הצלחתי לפרמט(דרך ההתקנה של הwin...)אבל תמיד בהתקנה הוא יוצא למסך כחול windows has stopped the installation to prevent damage - disable anti virus משהו כזה...

אני לא יודע מה לעשות אני חייב תשובה בזמן הקרוב ובzero fill בחרתי בquick לבחור בfull מה לעשות??

עזרה דחוף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל ממתי הוא מבקש את זה?

חוץ מזה מה זה ישנה לו?...אני פחדתי מfull כי אם הוא יתקע מה אני אמור לעשות זה לא יטחן לגמרי ת'הארד דיסק?

ומהו שורש הבעיה בכלל ההארד דיסק?פשוט פרמטתי כל כך הרבה פעמים ואף פעם לא נתקלתי בזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...