מעבד מוזר - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד מוזר

liiight

Recommended Posts

קודם כל בלינק שנתתי הלוח היה מונח על שולחן ומוגבה. בתוך מארז זה סיפור אחר לגמרי. בנוסף, עכשיו חם במיוחד.

גריז תרמי לא יוריד ב 20 מעלות, וגם היתה צריכה להיות מדבקה בתוך הBOX. אבל יתכן שלא חיברת טוב את ההיטסינק.

יכול להיות שהגשש דפוק. אולי בעיה עם הלוח. אולי מעבד לא תקין. אולי אתה ב OC ואתה לא שם לב. יכולות להיות מליון סיבות.

אין לי נסיון עם פרסקוט מסיבות מובנות.

קח נורטווד ולדעתי גם תחליף את הלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

עדיף P4S800D-E DELUXE הוא יותר טוב מבחינת ביצועים

וזה מבוסס SIS 655TX ציפסט מעולה,הלוח הנוכחי שלך מבוסס SIS655FX ציפסט ישן יותר

אבל אם תלך על P4P800 אל תסכים לקבל SE ,ראיתי באיזה תראד שמישהו קנה שני מחשבים גם אם הרגיל וגם אם הSE ועשה בנצמרקים והSE היה נחות בהרבה

אכן עדיף 6800GT אבל אם תקח 6800 רגיל תוכל להוסיף עוד , לדעתי זה יותר משתלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוסיף כלום עכשיו, מקסימום אחליף.

אני לא חושב שאני אחליף את הלוח, אלא רק את המעבד בוודאות, די בטוח שאת כרטיס המסך ואולי יום אחד את לוח האם

אני לא חושב שלהחליף את לוח האם קריטי כמו כ. מסך או מעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חייב להחליף לאסוס. אתה יכול לקנות או עם 865. לגבי SE מה שהבנתי שזה ה P4P החדש. מעניין לראות את הטרד שרון מדבר עליו. משהו  קורה לאסוס? האינטל רוקלייק הוא לוח נהדר (אבל לא ל OC). ומהירות הלוח זה לא הכל. איך הוא מחזיק מתח? טמפרטורה וכו וכו וכו...

בדקת עם סנדרה או תוכנה אחרת מה ה FSB בלוח? CPU-Z? אולי יש בעיה בלוח ו ה FSB גבוה מדי. תעשה כמה בדיקות אולי הלוח דפוק?

בכל מקרה תתחדש.   ;D  כל מה שכתבתי היה רק מסיבה אחת: שתקבל תמורה טובה לכסף שלך ולא משום סיבה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דרך אגב לקוח מ ANANDTECH לגבי הציפסט של הלוח שלך:

There are many computer enthusiasts who would consider the SiS655-based Gigabyte SINXP one of the best motherboards ever made. It was a favorite board of many computer enthusiasts, including this reviewer, and an incredible performer for its time. This sounds like ancient history, but it was actually only earlier this year that the SINXP was dominating many benchmarks. Then it looked like SiS died. Their first effort at 800FSB Dual-Channel, the SiS655FX, was a disappointment. It was just not competitive with motherboards based on the Intel 865/875 chipset.

עריכה:

אני חשבתי שמדובר במשהו רציני.

אני בינתיים מצאתי השוואה אחרת מול ה IC7G שנחשב טופ עם ציפסט 875 והוא עמד יפה מאוד בתחרות:

http://www.xyzcomputing.com/reviews/asusp4p800se.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני מסתבר די דפוק. הסיבה שראיתי 92 מעלות דרך WIN הייתה שבהגדרות הלוח בMBM בחרתי REVISION לא נכון ;D

המעבד עובד יציב בין 50-60 מעלות (גם במאמץ), שזה אמנם לא כל כך טוב, אבל זה לא נורא.

ולא רוצה לשמוע זיוני שכל על OC ושכל אחד פה יתנפל עליי. לא רוצה לעשות OC. אני אפילו נגד זה :)

סתם אני לא נגד זה, אבל זה לא מעניין אותי.

אני מאמין שאני אחליף את הפרסקוט מתישהו, אבל לא בשלב זה

ואני אשאר גם עם הלוח

את כ המסך אני אחילף בוודאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...