מודינג ל AOpen Full Tower H700A (עדכון קטן ע"מ 13 - מוד ל DVD). - עמוד 8 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מודינג ל AOpen Full Tower H700A (עדכון קטן ע"מ 13 - מוד ל DVD).

Bug2000

Recommended Posts

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מדהים בנאדם יצא ענק....

תגיד, תוכל בבקשה לרשום הבדלי טמפ' לפני ואחרי המוד (טמפ' של מעבד,הארד דיסק,כ.מסך וכו'..)?

אני אודה לך מאוד אם תוכל..

ושוב קבל ח"ח ענק

במארז יש עכשיו 10 מאוררים (לא כולל מעבד,כרטיס מסך,ספק).

2X120 מ"מ בגג (מוציא) בתחתית (מכניס).

2X92 מ"מ בקידמית מכניסים.

6X80 מ"מ שתיים בדלת (מכניסים) שתיים למעלה על ההרדיסק (מכניסים) שתיים מתחת לספק (מוציאים).

טמפ' ההרדיסק כ 22 מעלות (אין הבדל בטמפ' בין מאמץ למנוחה) .

טמפ' המעבד (שבמפרט) כ 30 מעלות באוברקלוק במאמץ, לא זוכר בדיוק את הנתונים כי שיחקתי עם זה מזמן ככה שאני לא בטוח ועכשיו אני לא יכול לבדוק כי הספק עוד לא חזר מהתיקון. לפני המוד כשהמחשב עמד פשוט על השולחן בלי מארז הטמפ' היו גבוהות יותר (הגיעה ל 45 מעלות)...

לוח אם כמו ההרדיסק פחות או יותר.

כמובן חשוב לציין שכששתי ה SF2 120 פועלים ב FULL מהירות שומעים את הרעש בקומה מתחת :silly:.

אבל זה לא ישאר ככה אחרי שאסיים להרכיב את הפאנבאסים.

ותודה לכולם על התגובות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי עליי מארז כזה מאוורר :)

בSoprano שלי הטמפ' הן:

30 מעבד במנוחה, 40 במאמץ - מעבד על 2.7Ghz כש2Ghz זה הסטוק ועל מתח 1.5V.

הארד דיסק על 30 מעלות במנוחה ו40 בערך במאמץ

כ.מסך על 50 במנוחה ובערך 60 במאמץ.

:\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לי אליך.

בתמונה הבאה יש את הפס מתכת שקשרת אליו באזיקונים את החוט האדום,איך זה לא מפריע לך לחבר את הפרספקט?

http://forums.ort.org.il/files/30/2044050/1893705.jpg

אצלי בפול טאוור זה מפריע ואני לא יכול לחבר את הפרספקט.

באיזה עובי של פרספקט השתמשת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, מאיפה קניתה את המארז הזה???

סתם :lol: :lol: :lol:

מארז מדהים :o אני חייב לומר שהמארז הזה נראה פשוט הכי איכותי ומקצועי שראיתי.

הצביעה שלו כמו של מארז חדש קנוי ( אתה צבעתה אותו, נכון? ), המיקום של המאוורר בתחתי מקורי ביותר והמיקום של שאר המאווררים מרשים מאוד וקורי. החלון חתוך בצורה חלקה וישרה, והחיבורים שלו עם הניטים נראים מרשימים ויפים ביותר, החלק הקידמי בכלל מגניב- הוא הזכיר לי סאבופר או משהוא כזה :xyxthumbs:

אבל תגיד, המאוורר בחזית לא קצת מתקשה לדחוף אויר בגלל שהוא קרוב מאוד לריצפה? ואני חושב שכדאי לך לקנות fan controller למאווררים כי הרבה מדי וחלקם גם קטנים כך שהם יוצרים יותר מדי רעש- גם במאמץ וגם במנוחה ( אני מניח, לא? ). ולמה אין לך גריל למאוורר שבגג ואפילו לזה שבתחתית? ודבר אחרון, אני חושב שיש לך יותר מדי מאווררים שמכניסים אויר ואתה צריך לתאם בין המכניסים למוציאים ולשנות כמה מאווררים שיוציאו גם.

ו-domiel: בקשר למאוורר של ה-12cm שהמלצתה עליו, במקרה שראתה אותו אישית או בכמה , הוא מאיר בכלל? כי לפי התמונכה בפנדה אז הותאורה שלו חלשה מאוד ( אני שואל כי גם אני רוצה לעשות מוד למחשב הישן של אחותי )?

לקיצור ולעניין, מארז איכותי ביותר, אף פעם לא ראיתי משהוא כזה מקצועי, ואם לא הייתם אומרים לי אז הייתי שם כסף שקניתה אותו ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה אחי אתה צריך להיות מנתח איזה ישר!!! למרות שרוב מה שחתכת גול ;D

אם היה לי את הכסף הייתי משלם לך שתעשה לי משהו כזה אחי אתה תותח!!! ובאיזה צבע השתמש שזה יצא כזה נדיר??

ואולי אבל רק אולי אם תוכל בבקשה להעלות מדריך לצביעה כי יצא לך נדיר!!!

תמשיך אחי תותח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...