מודינג ל AOpen Full Tower H700A (עדכון קטן ע"מ 13 - מוד ל DVD). - עמוד 9 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מודינג ל AOpen Full Tower H700A (עדכון קטן ע"מ 13 - מוד ל DVD).

Bug2000

Recommended Posts

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שאלה לי אליך.

בתמונה הבאה יש את הפס מתכת שקשרת אליו באזיקונים את החוט האדום,איך זה לא מפריע לך לחבר את הפרספקט?

http://forums.ort.org.il/files/30/2044050/1893705.jpg

אצלי בפול טאוור זה מפריע ואני לא יכול לחבר את הפרספקט.

באיזה עובי של פרספקט השתמשת?

קודם כל התמונה הזאת כבר לא רלוונטית מזמן ...

ולפי מה שאני זוכר המארז שלי יש מספיק מקום וזה לא הפריע כי יש מספיק מרווח ...

תגיד, מאיפה קניתה את המארז הזה???

סתם

מארז מדהים אני חייב לומר שהמארז הזה נראה פשוט הכי איכותי ומקצועי שראיתי.

הצביעה שלו כמו של מארז חדש קנוי ( אתה צבעתה אותו, נכון? ), המיקום של המאוורר בתחתי מקורי ביותר והמיקום של שאר המאווררים מרשים מאוד וקורי. החלון חתוך בצורה חלקה וישרה, והחיבורים שלו עם הניטים נראים מרשימים ויפים ביותר, החלק הקידמי בכלל מגניב- הוא הזכיר לי סאבופר או משהוא כזה

אבל תגיד, המאוורר בחזית לא קצת מתקשה לדחוף אויר בגלל שהוא קרוב מאוד לריצפה? ואני חושב שכדאי לך לקנות fan controller למאווררים כי הרבה מדי וחלקם גם קטנים כך שהם יוצרים יותר מדי רעש- גם במאמץ וגם במנוחה ( אני מניח, לא? ). ולמה אין לך גריל למאוורר שבגג ואפילו לזה שבתחתית? ודבר אחרון, אני חושב שיש לך יותר מדי מאווררים שמכניסים אויר ואתה צריך לתאם בין המכניסים למוציאים ולשנות כמה מאווררים שיוציאו גם.

ו-domiel: בקשר למאוורר של ה-12cm שהמלצתה עליו, במקרה שראתה אותו אישית או בכמה , הוא מאיר בכלל? כי לפי התמונכה בפנדה אז הותאורה שלו חלשה מאוד ( אני שואל כי גם אני רוצה לעשות מוד למחשב הישן של אחותי )?

לקיצור ולעניין, מארז איכותי ביותר, אף פעם לא ראיתי משהוא כזה מקצועי, ואם לא הייתם אומרים לי אז הייתי שם כסף שקניתה אותו ככה

אני בונה כבר שתי "fan controllers" בכדי לפהחית את הרעש ...

בקשר לשאלות ששאלו אותי איך צבעתי את המארז אז זה לא היה פשוט בכלל ... תחילה הכנתי את המארז (הקטע הכי קשה) ע"י שיוף מים (והמון) לפי מדריך אחד שיש בפורום (אין לי זמן לחפש את הלינק), לאחר מכן צבעתי אותו בספריי, אבל בגלל חוסר בתנאים לא הצלחתי להגיע לתוצאה שרציתי וחוץ מזה בזבזתי על העניין המון כסף.

בסוף החלטתי לקחת את המארז למוסך מכוניות ושם צבעתי אותו כמו שצריך בתנור ויצא כמו שרציתי.

היום היה לי יום לחוץ וכל מה שהספקתי לעשות זה להזמין מסך LCD 4X20, לסיים את המוד ל ולבנות פאנבאס אחד את השני לא השלמתי.

בתמונה האחרונה הקידמית קצת מלוכלכת... בגדול מה שנשאר לעשות מקדימה זה להוסיף מסך LCD בשתי הסלוטים שלמעלה ולסיים את הפאנ באס השני...

מצאתי גם חנות שמוכרת בדיוק את המאווררים שאני רוצה ובמחיר לא יקר (50 שח לאחד) ככה שאזמין לי בקרוב את המאוררים האלה, זה אמור להראות סוף הדרך עם הצבע של המארז ...

זהו לשבוע הזה עדכונים בשבוע הבא כשאחזור מהצבא (כל הזין) :s07:

ביי עד אז :xyxthumbs:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי המארז ממש שולט, אבל לפי דעתי הייתה צריך במקום כל שני מאווררים של 80, לשים אחד של-120.

ותגיד, מאיפה קניתה את הצינורות האלה ששמתה במאווררים בחזית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שהתעייפת מהצביעה בספריי.

אני ניסיתי לצבוע את המקלדת והעכבר שלי, ולקח לי שלוש פחיות של צבע ספריי כדי להגיע לתוצאה טובה.

אבל עכשיו, אני מגיע לתוצאה טובה רק עם כמה שכבות.

זה הכול ניסיון.

כמה עלה לך לצבוע את המארז במוסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה עלה לך לצבוע את המארז במוסך?

מה שהוא שאל....

פרויקט אדיר, אהבתי ביותר!!

אבל אני חושב שלמארז כזה מגיע קצת יותר השקעה מבפנים, אולי תאורה, סליבינג ועוד כל מיני שטויות

תמשיך לעדכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מענין לדעת כמה עלה לך הצביעה? איפה. ואתה חושב שבכל מוסך יצבעו לך את המארז 0 תמורת כסף כמובן ?

ועוד שאלה... איזה מאווררים ראיתה שרציתה לקנות ב-50 שקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...