אני רוצה לקנות מכשיר DVD שקורא DIVX\XVID - צריך את עזרתכם (: - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לקנות מכשיר DVD שקורא DIVX\XVID - צריך את עזרתכם (:

B0necrack3R

Recommended Posts

אני הזמנתי לחבר שלי את המכשיר של XORO מוואלה שופס, עולה 890 נראה לי.

בקיצור, אחלה מכשיר הוא קורא כל דבר שנתתי לו בלי שום בעיות רואים מצויין.

רק צריך לחכות לתמיכה בכתוביות שאמורה להגיע לפי מה שאומרים בחברה.. (FRIMWARE UPGRADE)

האתר של החברה בארץ: http://www.xoro-israel.co.il

המכירה בוואלה: http://www.wallashops.co.il/shopmind_portal_heb/auctionProd.asp?auction_id=1280427

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דעתכם על ITT Divx player ב- 450 ש"ח?

ואפשר לעשות עדכון למכשיר? זה הכי חשוב. בבקשה תענו על שאלת העדכון קודם.

לא נראה לי רעיון טוב, אני מכיר מישהו שקנה ואמר לי שזה לא קורא XVID אלא רק DIVX

ורב הסרטים שמורידים היום זה XVID

לא הייתי הולך על הדגמים שבאזור ה- 400-500 כרגע, הם פשוט פחות טובים

הייתי הולך או על הזורו או על הפיליפס (למרות שאותו אני לא ממש מכיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את ה- 2022 ITT ואני מרוצה. המכשיר באיכות נמוכה, הוא מגיע באריזה זולה ומגש הדיסקים עשוי מהפלסטיק הזול ביותר, אך איכות התמונה ממש טובה. אפשר לעדכן אותו, סאונד טוב והוא מנגן Xvid. לא רע בשביל 450 ש"ח. יותר אני לא צריך להתעסק עם יציאת .

ויש גם אחריות לשנה, אז הוא יכול להישבר חופשי. לא אכפת לי. גם ככה אחרי שנה הם לא שווים הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שה- FRIMWARE החדש של הפיליפס 630 תומך בכתוביות באנגלית רוסית וכל שאר השפות הלטיניות בכתוביות SRT/SUB

למישהו יש את המכשיר הזה? והאם לדעתכם נוכל לראות בקרוב גם תמיכה בעברית? מכיוון ששאר השפות כבר נתמכות עכשיו זה רק עניין של הגדרת הפונטים וכו

אני מת שיצא כבר מכשיר טוב שתומך בכתוביות עבריות ולא עולה 1800 שקל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי Vertex 312A והוא מצויין מלא אפציות לא קופץ קורא הכול בלי בעיה ומהר!! אני ממש תוכן אותו לוקח מלא סרטים מחברים ואפס תקלות. המכשיר בנוי בצורה איכותית ונראה טוב. שלט מצויין ואפשרות לשידרוג עתידי!! בקיצור ממש מומלץ. רק חיסרון אחד הוא לא קורא SUBS בעברית. יש אותו בחנויות סאקאל בכול הארץ ב 550 שקל!!

http://www.sakal.co.il/jsp/pg/Product.jsp?sec=3∏=65559&saleNo=313840&comp=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה לקנות כזה מכשיר אם אפשר לחבר את המחשב לטלויזיה וכשאתה צופה בסרטים האיכות מצויינת אני לא מצליח להבחין בין מחשב לטלויזיה.

והמערכת העל חוטית הזאת גם נראת טוב אם היא מתחברת דרך הTV-OUT או נותנת איכות ששווה לTV-OUT נראה לי ששווה לך ללכת עלייה.

בכול מקרה עלת תילך על יצרנים סיניים לא מוכרים אלה אם מישהו אמר לך שהם קוראים באמת מה שהם אמורים לקרוא כי הרבה פעמים מה שכתוב הוא לא מה שאתה מקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה רוצה זה XBOX! בארה"ב $160 + $50 דולר לצ'יפ ואתה יכול להתקין עליו את ה Media Player או את ה Media Center שיכולים לקרוא הכל ועושים את זה טוב. חוץ מזה, אפשר לחבר אותו לרשת ולהעביר אליו קבצים באת'רנט 100 מגה-ביט בלי שצריך בכלל לצרוב. אם תרצה להשתמש ביכולות האת'רנט כנראה שתרצה להתקין עליו הארד דיסק יותר גדול, אז צריך לשקלל גם את זה.

גם כתוביות נתמכות, אבל אני לא יודע אם זה עובד גם בעברית.

אה, אתה גם יכול לשחק במשחקים של :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה רוצה זה XBOX! בארה"ב $160 + $50 דולר לצ'יפ ואתה יכול להתקין עליו את ה Media Player או את ה Media Center שיכולים לקרוא הכל ועושים את זה טוב. חוץ מזה, אפשר לחבר אותו לרשת ולהעביר אליו קבצים באת'רנט 100 מגה-ביט בלי שצריך בכלל לצרוב. אם תרצה להשתמש ביכולות האת'רנט כנראה שתרצה להתקין עליו הארד דיסק יותר גדול, אז צריך לשקלל גם את זה.

גם כתוביות נתמכות, אבל אני לא יודע אם זה עובד גם בעברית.

אה, אתה גם יכול לשחק במשחקים של XBOX  :P

בדיוק מה שאמרתי על גבי הפורום בערך מיליון פעם אבל אנשים עם הראש בקיר. ואני מצטט את עצמי :

"קורא את כל סוגי הDIVX VCD SVCD וכדומה ללא צורך בצריבה (חיבור ישיר למחשב), מנגן כולל CDDA ואקוליזרים ויזואלים, אפשרות להצגת תמונות GIF JPEG וכו', מבחינת תומך ב IMDB, תומך בכל סוגי הכתוביות כולל עברית, אפשרות להגדיל כתוביות ע"י אחוזים, סינקרון כתוביות ואודיו מיידי ועוד מלא אופציות כגון מזג-אוויר והאזנה לרדיו (חלק מהפונקציות דורשות שהXBOX יהיה מחובר לאינטרנט).

מצורף לינק עם :

http://www.xboxmediacenter.de/info_screens.htm "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

זה עובד מעולה עם כתוביות בעברית. אני כרגע עובד על סקין מלא בעברית שיאפשר גם שמות קבצים בעברית, RSS בעברית וכו'. אין שום מתחרה ל- כנגן מדיה לסלון. איזה עוד נגן מדיה מתחבר ישר ל-IMDB ומוריד מידע על הסרט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עובד מעולה עם כתוביות בעברית. אני כרגע עובד על סקין מלא בעברית שיאפשר גם שמות קבצים בעברית, RSS בעברית וכו'. אין שום מתחרה ל- כנגן מדיה לסלון. איזה עוד נגן מדיה מתחבר ישר ל-IMDB ומוריד מידע על הסרט?

אחי, שכחת לשים לי לינק...

;)

עד עכשיו רק אני נהנתי מזה כי לא מפריע לי הכתוביות, אבל משפחה שלי תאהב אותך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...