משהו נחמד שעשיתי למארז..... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו נחמד שעשיתי למארז.....

TheSoupNatzi

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

נו באמת ! לחבר חתיכת פיברגלס למארז זה ממש לא מוד

יאוו בואנה אני לא מבין אותך

בנאדם עשה פה משהו בפעם הראשונה למארז שלו ומה יש לך להגיד? דברים רעים!

שמע, את הדברים האלה תשמור לעצמך

ואני לא אמרתי שזה גמור וגם לא קראתי לזה מוד! תקרא את הכותרת של ההודעה! "משהו נחמד שעשיתי למארז"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת תנו לבן אדם קצת סימפטיה, ובקשר לתוספות אני מציא לך לעשות משהו שאני עשיתי למארז של חבר : צבע עליו ציואים יפים בצבע שזוהר באולטרה זה ממש מגניב ויפה ותשים עליו מדבקות של קעקועים תאמין לי זה ממש עובד אני מדבר על הקעקועים שאתה שם על משהו טיפה טיפה מים ללחוץ וזה מודבק מאוד מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה...

אבל לצייר אני לא יודע... :(

בכל אופן, לפי מה שהבנתי, צריכים ללפף את חוטי ה IDE בפני עצמם וקודם צריכים לחתוך אותם בזוגות....לי יש קושי גדול בלחתוך אותם(זה פשוט קטן מידי! )...

ותודה על כל ההצעות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת ! לחבר חתיכת פיברגלס למארז זה ממש לא מוד

יאוו בואנה אני לא מבין אותך

בנאדם עשה פה משהו בפעם הראשונה למארז שלו ומה יש לך להגיד? דברים רעים!

שמע, את הדברים האלה תשמור לעצמך

ואני לא אמרתי שזה גמור וגם לא קראתי לזה מוד! תקרא את הכותרת של ההודעה! "משהו נחמד שעשיתי למארז"

אני מצטער על הטון של הדברים (זה כנראה בגלל החום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבודה נחמדה!!....

קח כמה עיצות:

לדעתי אפשר לצבוע בספריי רגיל גם על הפרספקס הזה ששמת (ראיתי באיזה אתר שצבעו מלא פרספקס עם ספריי) (תקנו אותי אם אני טועה)

אז או שתשיג מדבקה של ביו האזארד או מדבקה בסגנון דומה או מה שבא לך, ץדביק נגיד באמצע החלון ותבצע על המדבקה ועל כל החלון ואחרי שתוריד אותה ישאר הציור שרצית שקוף, יוצא נחמד לאללה.

אם אתה לא רוצה מדבקה או ציור, לפחות תרסס בספריי מין מסגרת כזאת על החלון שיהיה לו סוג של מראה.....

(ושלא יראו את ה"מסילות" האלה למטה ולמטה שהיו אמורים להחזיק את הדלתות של הצד)

בגדול יצא לך טוב :hi:

(אני לפני כמה ימים צבעתי את שתי הצדדים של המארז את הצורב והסידי ואת המגירה עוד לא ועוד חתיכת פלסטיק כזאת שמחזיקה מקום ריק לעוד כונן רביעי, אני מחכה שאני אשיג איכשהו דיגיטלית לכמה ימים לצלם ולהעלות לפה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה תודה ... :)

נראה לי שאני אקח את עצתך בעיניין של שבלונת הביו הזארד

זה דיי חכם אפילו...ככה יש לי מקום גם לשים עוד מאווררים בלי להרוס את התמונה שתצא לי אח"כ...

אח"כ אני משער שאני אשים איזה שהוא אמצעי תאורה ואז תמונה הזאת של הביו האזרד תזרח...

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!

אין על מה.

ואני חושב שאם תשים מאווררים ליד הביו האזארד זה יהרוס את כל ה"אווירה".... כאילו אני חושב שהציור צריך להיות לבד ו"לשלוט" על הצד ההוא של המארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז....איפה אתה אומר לשים מאווררים? או פשוט לדלג על הקטע הזה? כי מבחינת טמפ' המחשב בסדר גמור.. (בממוצע 33 מעלות)

ועוד שאלה, יותר חשובה...מאיפה לעזעזל אני משיג שבלונה\מדבקה של ביו האזרד??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...