מפרט ללא מסך ב 11 אלף שקל - דעתכם? * עדכון בדף 8 תגובה #76 * - עמוד 6 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ללא מסך ב 11 אלף שקל - דעתכם? * עדכון בדף 8 תגובה #76 *

Schyzotrip

Recommended Posts

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

מעבדי ?AMD? כמות

מחיר סה"כ

Athlon 64 3400+ (S-754) 1

2550

2550

לוחות אם למעבדי ?AMD? כמות

מחיר סה"כ

KV8-MAX III (s754) 1

850

850

זכרונות? DDR 500 כמות

מחיר סה"כ

512MB A-DATA 2

610

1220

כרטיסי קול? כמות

מחיר סה"כ

7.1 Platinium Audigy ZS 1

1070

1070

דיסקים קשיחים? WESTERN DIGITAL כמות

מחיר סה"כ

200GB SATA 1

960

960

מארזים? כמות

מחיר סה"כ

Thermaltake Xaser V VM-6000A 1

1080

1080

סה"כ

7730

+ FX6800 Ultra 256mb - 3460nis

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דחוף מאוד למה אני קונה את המחשב היום ב 17:00, זה טרד שעשיתי מאתמול להיום מפני שאני צריך לעשות דברים מהר. :)

זה לא מעניין אף אחד, תלמד את חוקי הפורום.

הכותרת שלך נערכה. ואסור להקפיץ (אם יש לך משהו חדש לומר, אתה יכולה לערוך את ההודעה הקודמת בעזרת כפתור ה-"עריכה" בצד שמאל למעלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מעניין אף אחד, תלמד את חוקי הפורום.

הכותרת שלך נערכה. ואסור להקפיץ (אם יש לך משהו חדש לומר, אתה יכולה לערוך את ההודעה הקודמת בעזרת כפתור ה-"עריכה" בצד שמאל למעלה).

לא צריך להתנהג בגסות רוח. אני חדש פה ואני מצטער אם הפרתי חוקים, ואני מודה שזה לא בסדר מצדי שלא קראתי את החוקים לפני שהתחלתי לכתוב פה.

בתור אחראי על פורום, הייתי מצפה ממך להתנהג באדיבות וסובלנות כלפי אנשים בפורום שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט ציינתי את החוקים. בדיוק כמו שדיון עם כותרת של "אחים שלי, דחוף דחוף אני קונה מחר מחשב" היא לא לעניין בפורום שלנו (או בכל מקום מתורבת כלשהו), וכשאני אראה משהו כזה, אני לא אנסה להיות מבין וסולחני, אני אציין מה לא בסדר ואשנה אותו.

כמו כן הכוכביות שהוספת עכשיו לא במקום. אין שום סיבה למשוך תשומת לב במיוחד או לנסות להבדיל את הת'רד שלך משאר הת'רדים.

גם ליידע כללי, לא נוהגים פה לצטט הודעה מעליך..

ברוך הבא. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Schyzotrip, לצרכים שלך הייתי לוקח דווקא אינטל ולא 64BIT, והסיבות:

א.לעבודה בגרפיקה יש יתרון גדול לHyper treading של אינטל, ומכיוון שאמרת שאתה מתכנן לעבוד עם כמה תוכנות ביחד, הHT של אינטל יועיל לך מאד.

ב.יש אמנם Hyper Treading במעבדי בסוקט 939, אך העובדה שמחירם יקר מאד, אין להם כרגע לוחות אם בארץ(וגם אם היו לא הייתי ממליץ לך לקנותם מכיוון שאף פעם לא כדאי לקנות לוח אם חדש בטכנולוגיה חדשה לפני שיבדקו כל הבאגים שיכולים להיות בלוח אם כזה), והפרש הביצועים בינם ובין מעבדי בסוקט 754 אינו מצדיק את ההפרש העצום במחיר.

חוץ מזה בתקציב שלך לקחת מעבד שלבדו עולה כמעט 4000/מעל 4000 ש"ח זו טעות מכיוון ששאר רכיבי המחשב יפגעו ללא ספק באיכותם.

הנה המפרט המומלץ בעיני בשבילך:

{Intel Pentium 4 3.00Ghz C 800Mhz 512K Box{1,360

{ABIT IC7 Intel 875P{675

{Corsair TWINX 1024(512x2) 3200C2{1,861

{Western Digital SATA 240GB(120x2) 8MB{1,179

{NEC DVD Recorders 2510A DVD±R Double Layer{585

{TEAC DVD X 16 OEM{210

{Mitsumi floppy 1.44{51

{Creative AUDIGY 2 ZS Retail Sound Card{609

{ALBATRON 6800 GT 256MB{2600

{ANTEC PLUS 1080 AMG Metallic Gray SOHO file server{947

הרכבת מחשב במעבדה      185 ש"ח

סה"כ:10,263 ש"ח

את כל המחשב הרכבתי לך בפנדה, את הכרטיס מסך הרכבתי לך מנועה.

כפי שכבר אמרו לך, הלוח אם הזה נותן ביצועים מצוינים עם אופצית אוברקלוק מרשימה בהחלט.

כנ"ל המעבד שהפרש הביצועים בינו ובין המעבד שנתת אינו גדול, ועם אוברקלוק ניתן להגיע לרמתו של ה3.4. מה שחשוב כאן הוא שחסכת המון כסף בלי לרדת כמעט בביצועים.

הזכרונות של Crosair ששמתי לך הם בין הזכרונות הטובים והמהירים בעולם, וראיתי בAnadtec שהם המתאימים ביותר ללוח אם IC7. כנ"ל מגיעים עם יכולת המהרה מצוינת.

שמתי לך שני הרדיסקים SATA של 120GB כ"א. הפרש המחיר בין שני ההרדיסקים לבין ההרדיסק היחיד של 200GB אינו גדול כ"כ(פחות מ350 ש"ח)ואתה מקבל כאן כמה בונוסים

א.עוד 40GB כמובן..

ב.אף פעם לא כדאי לקנות הרדיסק אחד גדול, מכיוון שאם הוא חלילה מתקלקל אין לך במה לעבוד וגם כל החומר כולו הולך לך בבת אחת.

לעומת זאת בשני הרדיסקים, גם אם אחד לאחר זמן מתקלקל, תמיד ישאר לך את ההרדיסק השני לעבוד איתו עד ההחלפה של ההרדיסק השני.

ג.שיפור בביצועים אם שמים את שני הכוננים ברייד 0.

יש לך כאן גם צורב DVD מעולה של NEC עם היכולת לצרוב דיסקים בגודל 8.5 ג'יגה. כיוון שאתה ג"כ גיימר, אני בטח לא צריך להגיד לך שהרבה מהמשחקים החדשים כבר יוצאים בפורמט DVD..

הכרטיס קול מעולה למשחקים ולמוזיקה ללא ספק.

הכרטיס מסך חזק ביותר, יותר חזק למעשה מX800PRO.+ תמיכה בהתקנים החדשים ביותר כגון פיקסל שיידר 3.0 וכו'.

המארז הזה טוב בהרבה מהThermeltake ולדעתי לא פחות יפה ממנו ג"כ.מגיע עם ספק מעולה 430W של .

אם כבר קנית את המחשב, ראה הודעה זו כמבוטלת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בהחלט צודק בקשר לLG, הוא אינו נמצא בחנות ממנה בניתי את המפרט, אך אפשר בתוספת של 95 ש"ח מעל הצורב ששמתי לקנות אותו בKSP.

גם בקשר ללוח אם של , יתכן והוא טוב במעט מהלוח אם ששמתי אך יקר בצורה לא מוצדקת לדעתי.

בקשר לרייד 0, אני הייתי לוקח סיכון מכיוון שזה יתן לו די הרבה שיפור בביצועים לצרכיו ובכל מקרה, הסיכוי שאחד מהכוננים יתקלקל כ"כ מהר הוא קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

JC'

רייד 0 לא יתן לו שיפור. הוא לא מעתיק קבצים גדולים. תסתכל על הטרד בנושא מאתמול באמצעי .

לפי מנטלי זה עשה לו בעיות בהרבה לוחות.

לגבי , נראה לי מתאים למפרט הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעם הבאה אני ידע, תודה על המידע. :)

***** תודה לכולכם על העזרה הרבה שקיבלתי פה! מאוד עזר לי בבחירה, ואני דיי מרוצה עם מה שיש לי. ******

הרעיון בלקנות מערכת ב 11 אלף הוא מפני שמישהו משלם בשבילי בתשלומים ומכוון שיש לי ככה את המשכורת של 5 אלף בחודש אני משלם אלף שקל בחודש מה שנותן לי לחסוך לעוד כמה שטויות למחשב כמו וחארטות. :)

זהו המפרט הסופי שקניתי:

P4 3.2Ghz (800Mhz Bus, 1MB Cache)

Abit IC7-MAXIII

2x512MB (Twin-X) Crosair CL2

Sapphire X800Pro TV, DVI 256MB

Creative 7.1 Audigy ZS Retail

WesternDigital 200GB SATA (gonna buy another one)

NEC 2510A DVD+R double layer

Thermaltake xaser v VM-6000A

DVDR NEC 1100A (210 nis :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש .....

עדיין לא מאוחר להחליף את הפרסקוט לנורטווד, ואם אי אפשר אז לא נורא רק תשים לב טוב טוב לטמפרטורות בסוג העבודה שאתה עושה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...