מפרט ללא מסך ב 11 אלף שקל - דעתכם? * עדכון בדף 8 תגובה #76 * - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ללא מסך ב 11 אלף שקל - דעתכם? * עדכון בדף 8 תגובה #76 *

Schyzotrip

Recommended Posts

מתפלא עלי?

OK. עכשיו יש איתרון ממש לר גדול לאינטל נכון? אבל שיצאו כל התוכנות גרפיקה או מה שהוא לא עובד איתם מי ישב ויבכה כמו ילדה פטנה שפצעה את הברך? אינטל!. ב64 ביט לAMD יש איתרון ממש גדול על האינטל. אה רגע יכול להיות בגלל שהאינטל לא יכול להריץ ב64 ביט!..

מערכת 64 תהייה הרבה יותר טובה ואני מדבר דיי מניסיון. עכשיו לי יש P4 2.6 OC 3.2 (שזה יותר חזק מ3.2 בגלל הבאס הגבוה) והוא משתווה לAMD 64 3200+ בלי OC. וזה ביישומים של 32 ביט. ב64 ביט מתי שאני יוכל לבדוק את זה נראה לי שהAMD יטחון את האינטל שלי. מה לעשות אבל נצחו בסיבוב הזה של המעבדים.

**עריכה**

לא כדי לקחת את הX800P בגלל שהnvidia 6800GT מראה ביצועים יותר טובים מהX800 והוא יותר זול

וגם ה6800 תומך בפיקסל שיידר 3 והX800 ב2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

1) עד שיגיע 64 ביט, ילך לו גם זה.

2) לא קראת. הרבה תוכנות כבדות בבת אחת. אינטל עם 2 גיגה זכרון.

תסתכל וגם על ההבדלים בין 3.2 ל 3.4:

http://www.extremetech.com/article2/0,1558,1478694,00.asp

וניצול זכרון:

http://www.extremetech.com/article2/0,1558,1478695,00.asp

עריכה: אני קצת משתולל עם הזכרון, אבל אני לא יודע כמה אתה מעמיס. אתה גם יכול לקנות 2X512 ולראות איפה אתה עומד. אם על הקצה תקנה עוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאאא!! פרסקוט זה רע\בעע\פיכסה.

לא לקחת פרסקוט. ועשיתי ניסוי בsuper_pi וAMD 64 ביט 3200 מוציא 44 שניות בלי OC. שזה ממש כלום! אינטל 2.8 מוציא 56 שניות. אני מניח שה3.0 או ה3.2 לא יוציאו הרבה פחות.. ורואים את החוזק של הAMD 64 לא רק בזה. כנס לwww.tomshardware.com

ותקרא קצת על הAMD 64 ביט. ותראה כמה שהוא חזק, טוב יותר מזה אין לי מה להגיד. תקרא ותתרשם ותחליט מה עדיף לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית מסתכל במה ששלחתי היית רואה ש:

מעל 3 פרסקוט מתחיל לתפוס יתרון. אבל כן, אהי מסכים - לא פרסקוט.

אין הבדל ממש גדול בינו ל 3.2 נורווד שהצעתי.

שאלה אחרונה: איזה סוג של עיבודים גרפיים אתה עושה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אתה מתעלם מהצורך במולטיטסקינג וניצול זכרון. בזה AMD עדיין חלשים.

עוד מפרט. כרטיס מסך יותר טוב על חשבון הראפטור. ונשאר קצת כסף ברזרבה אם תרצה להוסיף זכרון מעבר ל 1 גיגה. העליתי עוד את רמת כרטיס הקול. לא יודע כמה זה חשוב לך. אם אתה יורד קצת בכרטיס קול ישאר לך בדיוק כסף לעוד גיגה אם תצטרך אותם (תבדוק קודם). תוסיף גם מקלדת חדשה אם אתה רוצה.

מעבדי אינטל?  Price Units Total 

P-4 3,2 Ghz (Bus:800MHz, Hyper-Threading) 1720 1 1720

לוחות אם למעבדי אינטל? ASUS Price Units Total 

P-4C800Deluxe(875P)SATA,GBL 1030 1 1030

זכרונות? DDR 400 Price Units Total 

512MB A-DATA 490 2 980

כרטיסי מסך? Sapphir (ATI) Price Units Total 

RADEON X800Pro TV,DVI 256MB 2740 1 2740

כרטיסי קול?  Price Units Total 

CREATIVE 7.1 Platinium Audigy ZS Pro 1330 1 1330

דיסקים קשיחים? WESTERN DIGITAL Price Units Total 

200GB SATA 960 1 960

צורבים? DVD Recorders Price Units Total 

LG 4120B x12 Dual Layer 680 1 680

מארזים?  Price Units Total 

ATX FullTower Supertalent alum. 470 1 470

מארזים? Power Supply Price Units Total 

Thermaltake 480W + PFC 490 1 490

Total price + system assemly 10590 ¤

for payments 12 X 963 ¤

עריכהף ועם כל היתרונות המולטיטסקינג שהוא הדגיש שהוא צריך, אז גם בקידוד וידיאו אינטל לקוקחים ובקידוד סאונד בערך אותו דבר (חוץ מה FX שלא בתקציב).

תסתכל: http://www.extremetech.com/article2/0,1558,1478690,00.asp

AMD, לא לפה...... עם כל הכבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אינטל אז משהו טוב ולא סתם לבזבז את ה$ כאילו הוא מים.

מעבד

P-4 3,0 Ghz

לוח אם

IC7

זיכרון

512MB A-DATA X2

כרטיס קול

אם יש לך מערכת רמקולים באמת טובה אז קח את המאיה 7.1 או את הM-AUDIO רבולושיון. אם לא אז קח את הCREATIVE 6.1 Audigy 2

דיסק קשיח

samsung 120GB SATA X2 כדי לעבוד ברייד0

דיוידי

sony 48X16

צורב

NEC 2510A DVD±R Double Laye

מארז

ATX FullTower Supertalent alum.

ספק כח

Thermaltake 480W + PFC

מקלדת+עכבר

MS + MS Mouse Optical

וכרטיס מסך קח ב2700 שקל את ה6800GT מnoacomp.

סך הכל 8980 שקל. ואין במפרט הזה ממש מה לשפר.

אה שחכתי רק דבר 1. שים כרטיס 100\10 מגה ב50 שקל וזהו. מפרט פצתתי ביותר לא פחות מהמפרטים שהציאו לך פה וב2000 שקל יותר זול.

עכשיו תגידו ברצנות. צריך לשפר פה משהו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אז שירד ל 2.4 יחסוך עוד. 3.2 נותן לו בערך 3.4 שזה מה שהוא רצה. אתה אמרת, כח עיבוד.

2) רייד 0 יעזור לו אך ורק אם הוא מעתיק קבצים גדולים אבללא ממש בזמן העבודה ובנוסף, זה יכול להיות מאוד מסוכן. הופס וכל המידע הלך. רק אתמול היה דיון על זה ב"אמצעי אחסון".

3) רמקולים- לא כתב - כנראה שיש לו (אם בקש כרטיס סאונד כזה).

4) צורב DVג עם DVD RAM שמשמש לעריכת סרטים מקצועית. בטח ימצא לזה שימוש.

5) לוח. אסוס - אמין ויציב וחזק  עם כל התוספות שיתכן והוא ינצל ולא לאוברקלוקרים. הספיק לי האיפוקס שקניתי היום.

6) ולרדת בכרטיס סאונד? עוד מעט אתה מגיע כבר למה שיש לו על הלוח (שזה אופציה נחמדה) אבל כנראה הוא צריך יותר מזה.

עריכה: וכן אפשר להמשיך ולשאול אותו שאלות ולעשות עוד פיין טיונינג אבל הוא הולך לקנות ואני הולך לישון.

אני מציע לא לקנות 2 גיגה לפ]ני שאתה בודק את זה. תמיד אפשר להוסיף עוד גיגה ורק עבודה תגיד אם אתה צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי להיות נוב כבר. פשוט דיי. לא שאני מעליב אבל מה שאתה אומר פשוט לא נכון. ממה שאני קורא יש לך כאלה דעות כדומות מעצבנות כאלה.

טוב נסביר לך לאט לאט שתבין.

א.בP4 3.0 יש המון כח עיבוד וה3.0 הוא 1 ממעבדי הP4 היותר מוצלחים לOC שהיו בזמן האחרון.

ב. במה המחשב הולך לעסוק? עריכה של קבצים ענקיים. עכשיו אם אני לא טועה זה נחשב לקצבים דיי גדולים אם אני לא טועה ורייד יכול לעזור פה מאוד. זה לא מחשב שהולך להיות לWORD...

ג. הIC7 מראה ביצועים פשוט מעולים והוא אמין מאוד. והוא מגיע אם firewire וכמובן USB2 ואם אופטי IN וOUT וזה פשוט לוח מעולה. אתה לא שומע ממנו תלונות והוא מהיר! אה ואיך שחכתי. הוא גם יותר זול

ד.ממתי audigy 2 כמעט מגיע לרמה של OB מסריח? ההבדל היחידי בין הZS לרגיל הוא בEAX3 שהZS תומך בו והרגיל תומך בEAX2 והרגיל תומך ב6.1 והZS ב7.1 זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...