מפרט ללא מסך ב 11 אלף שקל - דעתכם? * עדכון בדף 8 תגובה #76 * - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ללא מסך ב 11 אלף שקל - דעתכם? * עדכון בדף 8 תגובה #76 *

Schyzotrip

Recommended Posts

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

תגיד מה אם ציוד הקפי? נראה לי שתהנה מהמחשב אם מסך איכותי ורמקולים מאוד איכותיים. זה חלק גדול ממה שעושה את המחשב לטוב. כי למי באמת משנה העוד שניה הזאת העריכות?

לדעתי אם יש לך 11K שקל להשקיע במחשב זה דיי חייב לכלול ציוד הקפי ברמה גבוהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני הרבה זמן היה באתר סיקור על תוכנות 32bit על windows xp 64bit edition בטא ושם היה כ38% שיפור בכל הקשור לקידוד וכו` ואת השיפור הזה אתה תשיג ועוד שנה מקס ותאמין לי אתה לא תחליף את המחשב תוך שנה ועוד שנתיים שיהיה תוכנות 64bit (ד"א כבר יש כל תוכנות הopen source) השיפור עוד יעלה אז אם 3200+ מנצח עכשיו את הp4c 3.2ghz אז בעוד שנה הוא יקרע אותו ועוד שנתיים הוא בכלל לא יראה אותו ממטר אז תעשה טובה ואל תלך על אפילו החיקוי שלה ל64 bit שיושם בxeon necona לא נותן יתרון ב64bit וגם יוצר בעיות תאימות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני הרבה זמן היה באתר סיקור על תוכנות 32bit על windows xp 64bit edition בטא ושם היה כ38% שיפור בכל הקשור לקידוד וכו` ואת השיפור הזה אתה תשיג ועוד שנה מקס ותאמין לי אתה לא תחליף את המחשב תוך שנה ועוד שנתיים שיהיה תוכנות 64bit (ד"א כבר יש כל תוכנות הopen source) השיפור עוד יעלה אז אם 3200+ מנצח עכשיו את הp4c 3.2ghz אז בעוד שנה הוא יקרע אותו ועוד שנתיים הוא בכלל לא יראה אותו ממטר אז תעשה טובה ואל תלך על intel אפילו החיקוי שלה ל64 bit שיושם בxeon necona לא נותן יתרון ב64bit וגם יוצר בעיות תאימות

אם תראה בהודעות הראשונות זה בערך מה שאני אמרתי. ואני צודק איתך בכל מילה. פשוט אין לי כח להכנס לוויכוח הטיפשי הזה של מי יותר טוב.

(אהם 64 אהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

holy jc עזוב תן לו פשו לבזבז את הכסף בתקציב כזה למטרה כזאתי הוא היה צריך לבחור בamd ולבחור מסך יותר טוב מקלדת עכבר מערכת 5.1 ועם כל התוספות היה יוצא לו מחשב יותר חזק עם ציוד היקפי יותר טוב תן לון לבזבז את מיטב כספו על אינטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאני חושב. אבל גם אם הוא עקשן על אפשר לקנות מפרט לא בזבזני אם ציוד הקפי איכותי. גם אם קונים לא חייבים לקנות לוח אמא ב1000 שקל ולא חייבים לקנות מעבד ב1500 שקל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.זה מאוד ישן april 7 כנראה שזה גרסה מאוד ישנה ומה שאני ראיתי יש שפור של 38% חוץ ממשחקים שיש שם ירידה שאני בטוח שהיא תתוקן בגרסה הסופית אבל אם ללכת על amd64 תנסה להכניס לוח+מעבד מבוסס על 939 כי כך תשאר עם הלוח כמה שיותר לך על 3500+

ב.אם ללכת על אז על תבזבז הכל על המחשב תשאיר גם לציוד היקפי

holy jc :אהבתי לוח אמא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך לא חשבתי על זה??? (יכול להיות שזה בגלל שזה עוד הלילה שלי :P)

באמת עכשיו שאני חושב על זה תחכה לסוטק 939. זה יתן לך יותר ביצועים מכל שטוט שאינטל הוצאה בזמן האחרון. ובתקציב שלך אפשר לקחת מחשב כל כך מעולה מבוסס 939 שזה עצוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב כך אם אתה לוקח לוח כזה לintel אז המעבד החזק ביותר שיתמוך הוא 3.4ghz כי זה בסוקט 478 אבל אם תיקח לוח לamd 64(939 pin edition אז המינימום הוא 3500+ שהוא יותר טוב מה3.4 ואחרי זה יש לך 3700+ ובעתיד 4000+ ו fx-55 אז גם בשביל אפשרויות שידרוג כדי לך כי אז אתה מגביל את עצמך ל3.4ghz (הכוונה למעבד במהירות סטוק לא לoc) וגם ל32bit כמו שאומרים כדי להקדים תרופה למכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב כך אם אתה לוקח לוח כזה לintel אז המעבד החזק ביותר שיתמוך הוא 3.4ghz כי זה בסוקט 478 אבל אם תיקח לוח לamd 64(939 pin edition אז המינימום הוא 3500+ שהוא יותר טוב מה3.4 ואחרי זה יש לך 3700+ ובעתיד 4000+ ו fx-55 אז גם בשביל אפשרויות שידרוג כדי לך כי אז אתה מגביל את עצמך ל3.4ghz (הכוונה למעבד במהירות סטוק לא לoc) וגם ל32bit כמו שאומרים כדי להקדים תרופה למכה

סוף סוף עוד בנדאם שמבין בתארד הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...