מפרט ללא מסך ב 11 אלף שקל - דעתכם? * עדכון בדף 8 תגובה #76 * - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ללא מסך ב 11 אלף שקל - דעתכם? * עדכון בדף 8 תגובה #76 *

Schyzotrip

Recommended Posts

זה שאתה חושב שאני נוב זה בסדר. אבל זה שאתה מטעה את הבחור זה לא בסדר.

רייד 0 מסוכן. תשאל את MENTALY ותקרא. אחרי שהוא עובד 7 שעות אתה רותצה שהכל ירד לטמיון? בגלל מה שאתה "תנצח" במפרט. אתה מדבר על מחשב מקצועי לעבודה ולא למשחקים, OC או ילדים.

צוואר הבקבוק שלו פה זה לא הדיסק. זה המעבד. כשיעתיק קבצים זה יעזור לו. אבל כשיעבד אותם - לא. בפרוש לא. וזה מסוכן ומיותר במקרה זה. אם כבר אז הראפטור יעזור לו יותר.

3.0 - כן בסדר, אבל 3.2 יותר טוב ויש לו כסף. זו קפיצה לא גדולה כמו ל 3.4 ונותנת אותו דבר כמו מה שהוא רצה פלוס מינוס.

כרטיס קול - צחקתי. תכף אתה הורג אותי. הצעתי לו קצת לרדת גם בתמורה למשהו אחר.

ABIT - לא פה. יציבות זה שם המשחק של אסוס ואינטל אבל אסוס נותנים יותר. נקודה. אם לחסוך אז ל P4C אבל הוא מאבד כמה פיצרים שאולי הוא צריך. פה לוקחים לוח שהוא הטופ.

עריכה: רייד0 - תקרא  http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=74291.0

סכיזוטריפ - אתה עוד צריך משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

מסכים חלקית (עכשיו זה הלילה שלי. אני יעבור על התארד הזה אחריי כמה שעות שינה ונראה מה אני חושב)

רייד 0 יכול לשפר פה בלא מעט כי בעריכות עובדים אם קבצים פשוט ענקיים של כמה גיגות של מידע. וככה חשוב המהירות שליפה. אבל יותר חשוב אמינות וזה כל 1 יודע. אז עדיין עדיף 2 הארד דיסקים כדי לגבות. כי אין הרבה מצב ששני הארד דיסקים ילכו לעולמם באותו רגע. אז עובדים לא ברייד וככה מקבלים אמינות וזה גם חשוב.

ובקשר לABIT אני פשוט לא מסכים איתך, אבל ממש לא. כאילו מה שאתה אומר לא הגיוני.. אתה אומר שABIT אמינים בOC אבל לא אמינים בלי OC?

זה לא הגיוני בכלל מה שאתה אומר. ודבר שלי WTF R U TALKING ABOUT שABIT לא אמינים? כאילו מתי בדיוק שמעת בIC7 סתם ככה הפסיק לעבוד או שהוא עושה בעיות בכלל? לי יש IC7 ולחבר שלי יש P4P 800DELUXE והלוח שלי עובד בלי שום בעיות והוא לא עשה בעיות ולחבר שלי החליפו כבר 2 לוחות ולחבר אחר שלי יש לוח של לAMD 64 ביט והוא התקלקל בשבוע הראשון שלו. לי כבר הלך לוח 1 במחשב בקודם שלי. במחשב שלי המעבד רץ על 250 באס שאסוס ההיו הרבה פחות אמינים במהירויות האלה. האביט בכלל לא מתחמם שהוא עובד במהירות הזאת. לדעתי זה לוח מדהים ובוא נגיד שהוא שווה פחות או יותר לאסוס שאתה הצאת. הוא עולה 300 שקל פחות ואמין באותה מידה אם לא יותר. אה שחכתי. הוא גם יותר מהיר מהאסוס.

ואיך לעזאזל הגעת לזה ש3.0 הוא צוואר בקבוק??? זה מעבד כל כך חזק ולא שזה ממש קשור אבל ה3.0 הוא גם אוברקלוקר יותר טוב אבל אני לא יודע אם זה משנה במקרה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחידי ש אוכלים את אסוס זה במחיר. עם כל הכבוד ל .

רייד 0, לא פה. לא יעזור לו ויסכן את העבודה שלו. זה פה באמת בזבוז כסף.

ובטח שהמעבד יהיה צוואר הבקבוק. מתי קידדת לאחרונה איזה קובץ סאונד? ופה זה בדיוק המקום ש HT עם DUAL CHANNEL ועם מעבד שיודע לנצל את הזכרון יבוא לידי ביטוי בענק.

ולגבי ה 3. שיקנה. הוא רצה 3.4, יש לו אלטרנטיבה כמעט זהה בהרבה ברבה פחות כסף (כי פה יש קפיצה גדולה במחיר) וכן הוא גם יכול לרדת ל 3. זו בחירה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת אפשרי. אבל זה מיועד רק לOC. בלי OC הזכרונות עובדים ב400MHZ גם אם הם יכולים לעבוד ב500MHZ. שאתה מעלה באסים אז הזיכרון מתחיל לעבוד במהירויות יותר גבוהות וככה לנצל את כל המהירות שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משתמש ב קבצים כאלו גדולים שמצריכים raid0 . :)

עוד משהו, אתם חושבים שהלוחות שהצעתם יותר טובים מהמפרט האורגינלי שלי? בכל זאת למובו שבחרתי יש את הצ'יפסט הכי חדש שאפשר למצוא בארץ והוא מכסה כל פיצ'ר שאני צריך.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ אני דיי מבולבל בנוגע לזכרונות. אפשר לשים שהם מעל 400MHZ על מובו שתומך רק ב 400MHZ? מישהו אמר לי שזה אפשרי אבל אני רוצה להיות בטוח במאה אחוז.

כן אפשר ורצוי אם תרצה לעשות OC. אבל אם לא תעשה OC זה לא יעזור. אתה יודע צה תקנה את הADATA במהירות 500, רק בשביל לשמר את האופציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני צריך שפה אחד נחליט על מעבד.

כבר אמרנו, רק פנטיום, אז ה פריסקוט 3.2, הפריסקוט 3.4, הנורט'ווד 3.2, או הנורט'ווד 3.0?

עזבו אפשר פה אפשר שם, אני רוצה את הטוב ביותר, אם אפשר לעשות לזה יותר טוב אבל עדיף שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע.. מה שאתה אומר זה ש3.2 ינצל את כל הזיכרון והייה הרבה יותר מהיר בקידוד ויעשה הכל כל כך הרבה יותר מהר?

ממש לא. ה3.0 זול יותר ואם OC קטן ויפה אפשר בכייף להביא אותו ל3.4 כאילו ב250 הוא כבר על 3.75 שזה המון ולא מצריך קירור כל כך יקר וחזק.

בקשר לABIT אני ממש מצתער להגיד לך אבל לוחות ממש אמינים וממש לא שומעים איתם בעיות באיחוד בסדרות הIC7 והNF7 של .

אז כמו שאמרתי אם כל הכבוד לאסוס. הABIT זול יותר ואם הרבה מאוד תצופרים כמו firewire ואופטי IN וOUT וכרטיס קול יותר טוב מאשר של האסוס (למרות שזה לא משנה כי הייה כרטיס קול נפרד בכל מקרה) והוא פשוט לוח יותר טוב, אין מה לעשות.

ושני הארד דיסקים נראה לי דיי הכרחי בשביל גיבויים של קבצים.

**עריכה**

בOC ה3.0 לוקח בגדול. ואם טוב אפשר להגיע ל3.75 גיגה בקלות. אם טרמלרייט SP94+ מאוורר טוב אפשר להגיע אפילו ל4 גיגה אם מזל של סטפינג טוב למעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ABIT שמייביט. וגם על גיגהבייט לא הייתי הולך. . ו OC - יתכן, אבל מתון יותר. אני לא בטוח שהוא רוצה OC. מעבד יותר חזק עם OC כן, אבל יש בזה סכנה במיוחד במה שהוא עושה. שינסה.

לגבי בציפסט החדש. טרי מדי לטעמי. אחרי הנסיון הלא נחמד עם הפרסקוט הייתי מחכה קצת. אבל זה אני.

אם יתרון אז היחידי שאני רואה הוא היכולת לשדרג למעבדים החדשים והמהירים יותר שיגיעו ואת זה צריך לבדוק במפרט של הלוח. עד איפה הוא יכול ללכת.

תקרא: אני חושב שלא שווה עכשיו.

It was hard to resist being glib and titling this article, "Much Ado about Very Little". That feeling of disappointment comes from seeing so much new technology introduced all at once, and then finding out the real performance benefit is extremely small - if it exists at all. If Intel wants us to turn our computer world upside down, there should be a real tangible benefit to the bucks we are expected to spend. Unfortunately, that performance advantage is pretty hard to find - at least for now. There are certainly a few gems in the total package, but if you're looking for a big performance advantage it just isn't there.

The feature side of the equation is a lot easier to handle, as Intel has lavished all the features a techie could dream about on the new chipsets. High-Definition audio, Matrix RAID, a new bus with a bright future, and an 8GB per second bidirectional graphics slot are a few of those features that come to mind. Those new features do come with a price, however. You are also asked basically to give up IDE hard drives and also start the transition to SATA optical devices. This will be an easier task for some than for others.

There is also the question of future advantage. It appears that all these new technologies would set you up well for the future, but frankly, we're not absolutely sure that is the case. Time and the marketplace will answer this question better than any crystal-balling, and seeing where other manufacturers and the marketplace take these new technologies will soon provide a clearer picture of what will win - and what won't. There is no doubt that Intel wields enormous clout in the marketplace, but that clout did not make Rambus a winner for Intel. If prices for the new Intel vision of a PC are high and performance gains remain small, directions can change quickly again.

There were a few real surprises in the new boards and chipsets. The 925X is the Enthusiast part, and it is clearly the fastest of the new chipsets. We were surprised, however, to find the advantage over the mainstream 915 chipset was only 1% to 3%. 925X also must use DDR2 memory, which can make that 1% to 3% performance advantage very costly at current DDR2 prices. 915 will come from some vendors with DDR2, but there will also be a huge selection of 915 boards, at least until DDR2 prices drop to more comparable levels with .

We also clearly saw in our performance tests that a current Intel 875 motherboard, running fast memory and a Northwood processor, was just as fast as a 925X running a Prescott at the same speed. This is not really a failing on the part of the new chipsets, though, as it indicates real progress in Prescott development. When Prescott was first introduced, it was a much poorer performer than Northwood. The fact that it is now competitive with Northwood using all these new technologies indicates a lot of progress has been made.

Last, we looked at and on the 915 chipset. We saw that DDR is just as fast as on the 915 boards, given the current state of . If you are looking for a new Intel motherboard, don't hesitate to choose a 915 with DDR support because there really isn't a performance penalty. As prices drop and timings get faster for , then DDR2 will be a better choice.

עריכה: איזה מובו יש לך? חשבתי שהלך.

סכיזו: אתה יכול להגיב יותר מהר? אני כבר כל הלילה בגלל אחד הלוחות המומלצים לאוברקלוקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...