Che Project: פרוייקט שלי (עודכן: עמ' 20) ... - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Che Project: פרוייקט שלי (עודכן: עמ' 20) ...

ETB

Recommended Posts

• תגובות 210
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מסתבר שהחומר שקניתי בשביל המודינג, הוא על הפנים, ברגע שהוא מתקשה קשה מעוד לשייף אותו, הוא פשוט הופך לאבן.

מחר אני ילך לאוטו דיפו ברמת גן, ואני יקנה בונדו מקורי, כדי לא ליפול עוד הפעם על חרא חומרה.

גם מחר אני יקבל את הדיסקיות שהזמנתי מחנות ליד הבית, ואני כבר יתחיל מחר את התעלת אוורור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שהחומר שקניתי בשביל המודינג, הוא על הפנים

איזה חומר זה? אתה בטוח שקנית BodyFiller כי יש כל מיני אוטמים אפוקסיים שמתקשים מאוד ולא כל כך מתאימים לעבודה. בקשר לבונדו מאוטודיפו, יש סניפים שלא מוכרים את המקורי, אז אם לא תמצא תקנה את זה של Presto שהראתי לך, אותו כמעט בטוח יהיה להם.

בהצלחה, nice modding..

waitin to Bondo and Dremel heads from the US to start my proj. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הזמנתי מחו"ל, אבא שלי נוסע לקנדה והוא קונה לי שם.. והמחיר שקנית לא רע, את החומר של Presto מוכרים באוטודיפו בחולון ב-60 שקל ל-500 גרם.

מה שקנית זה החומר המקורי של Bondo?

ודרך אגב להשוואה קטנה, בחו"ל 1.2 ק"ג (מה שאני רוצה) עולה 35 שקל, ו-2 ק"ג עולים 59 שקל.. small diffrence ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום התחלתי את תעלת האיורור, אחרי שקניתי סוף סוף בונדו.

חתחתי חור בפנל הקידמי בקוטר 100 מ"מ, ומרחתי הרבה בונדו על החריצים.

הקוטר ההתחלתי של התעלה הוא 100 מ"מ והקצה שלו יהיה בקוטר של 90 מ"מ, בגלל שהשתמשתי בעציץ בצורה קונית.

ואני מתקוון לשים בקצה מאורר 92 מ"מ עם גריל שאני יכין, כנראה בצורה של הפטיש ומגל.

קצת של הפנל מחורר עם הבונדו, שעוד לא לוטש.

norm_A448F56A345045C897B975531D815030.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WoW MAN! יותר מדי בונדו.. יקח לך הרבה זמן לשייף את זה.. פעם הבאה תמרח בפחות נדיבות..

אחרי השיוף של הבונדו תעבוד על שיוף המאוורר.

דרך אגב, אחרי השימוש הזה כמה חומר נשאר לך בחבילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל לא השתמשתי בהרבה חומר.

השתמשתי בערך בשמינית מהמיכל, אבל הבעיה שכנראה שמתי מעט מידי מהחומר המקשיח.

אגב, אתה יודע במקרה מה היחס שצריך לשים מהחומר המקשיח, כי רשום בהוראות לשים רבע מהמכל ורבע מהשפורפרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעקרון היחס הוא 1:3 אבל השיטה הפשוטה ביותר היא להוסיף כל פעם קצת מקשיח ולערבב על שאתה מקבל צבע וורוד/אדום...

מהתמונות שלך - אחד הדברים הראשונים ששמתי לב אליהם היה הצבע האפרפר שאומר קודם כל פחות מדי מקשיח...

לא נורא - לגרד ולשים שוב - קורה, לא צריך להפריע לך להתקדם עם הפרויקט המעולה הזה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקנתי את הלינקים, אבל עדיין כל יום האתר משנה את הכתובות של התמונות, ואני צריך כל פעם לעדכן את התמונות לכתובת החדשה.

התמונות מאוחסנות באתר www.pictor.co.il, למישהו יש אתר יותרטוב, שאני יכול לעלות את התמונות בלי שיפלו כל שעתיים.

דרך אגב alianyn, תודק באמת לא שמתי מספיק מהחומר המקשה, הורדתי את החומר הישן מהפנל, ניקיתי את ושייפתי, ושמתי חומר חדש, עד מעט אני אני ישיף אותו עם המכונת שיוף, והביא שהפנל יהיה כבר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...