Che Project: פרוייקט שלי (עודכן: עמ' 20) ... - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Che Project: פרוייקט שלי (עודכן: עמ' 20) ...

ETB

Recommended Posts

בשעה טובה סיימתי את התעלת איורור בפנל הקידמי.

בסוף החלטי לעשות את התעלה בקוטר של מאורר 120 מ"מ, בגלל שקשה למצוא מאוררי 92 מ"מ, והמחיר שלהם כמעט כמו ה120. וגם בגלל שהעציץ שרציתי להשתמש בו גמיש מידי, והוא יותר בעיה, כי בלחץ הוא מאבד את הצורה העגולה שלו, ולכן השתמשתי בצינור PVC שהוא מסיבי יותר.

אז הרכבתי את החור לגודל של 110 מ"מ, וחיברתי צינור PVC בקוטר 110 מ"מ שמצאתי מתחת לבית, חתחתי בגודל הרצוי, והדבקתי אותו עם דבק חם לפנל.

ולבסוף שמתי עוד טיפה בונדו בשביל לסתום את החורים שמסביב לצינור, ושייפתי עם שלושה סוגי נייר זכוכית, במספרים: 3,120,1000.

בשביל לשים את המאורר מול התעלה, אני יצתרך להעיף את אחד מהכלובים של ההרדיסקים, והוצאת התפס של המאורר 80 מ"מ, אבל זה יביא לזרימת אויר הרבה יותר טובה, וגם המארז יהיה יותר מרווח.

ולתמונות:

לפני:

norm_FBE27516821D459DA82FF2BB0F891174.JPG

אחרי:

norm_2F91717B65464E469F006692A3DDC075.JPG

norm_0952BC96BC4245C1889AE3F5B971AC6E.JPG

norm_58DE0776D9D64D029EB0CC17D6CA2FC0.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 210
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היום הלכתי לחנות אלקטרוניקה וקניתי 3 מטר של היטשרינק, עלה לי 6 שקל למטר, ואיתם אני יעשה סלייביג לספק, ולכל החוטים במארז.

וקנתי ארבע לדים צהובים ו4 נגדים של 470 ohm, ובניתי למאורר של התעלת איורור תאורה.

את הגוף תאורה הזה בניתי משתי חתיכות של פרספקט ברוחב של 5 מ"מ, והדבקתי אותם בצורת X של המאורר עם דבק חם.

בניתי מעגל לדים (שמסתבר שהלדים לא אולטרה ברייט, והם לא בידיוק בצבע צהוב), והדבקתי על כל אחד מהקצבות לד.

norm_CE18B503CD4443ED8544EA0ADA0CBF3D.JPG

norm_748A0D1175FA42A4A2162ED10781A44D.JPG

בתחלס לא יצא מה שרציתי, את הרעיון לגוף תאורה הזה לקחתי ממישהו בפורום של Bit-tech , ולו זה יצא ממש יפה, והפרספקט פיזר את האור על כל המאורר.

מחר אני יחליף את הלדים לאולטרה ברייט, ויעדכן.

אני מקווה שמחר אני יגמור את העבודה המיגעת של הסלייביג לספק.

אגב אני רוצה להכין פאן-באס לארבע מאוררים, מישהו יכול להגיד לי איזה פוטנציומטר אני צריך, פתחתי על זה ת'רד ואני מחכה לתשובה כבר הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום הכנתי שני גרילים למאוררי 80מ"מ בצורה של הפטיש והמגל, שימוקמו על הדלת.

את הגרילים הכנתי מדלת של מארז ישן, וחתחתי אותו עם דיסקית חיתוך 420 (יצא לי דיסקית וחצי לכל גריל).

את הגרילים ליטשתי בכוונה עם ראש ליטוש גס מכוונה, בשביל לתת לו תקסטורה לא מלוטשת. אני מתכוון גם לתת לו להשאר בחוץ במרפסת כמה ימים, בשביל שיקבל שיכבה יפה של חלודה.

תמונה של הגריל (מצטער על האיכות)

norm_22DBF69EBC5A4857A1C3ACBEF238B0B2.JPG

norm_5A5F958BCE9D4746AC54C66F082CD74C.JPG

אגב עשיתי סליביג לכל הכבלים של הספק, עם שרבול מתקבץ בצבע שחור ואדום, אין לי כרגע , כי המצלמה שלי לא יכולה לצלם ברור בחושך.

השלב הבא יהיה עשיית חלון עליון בצורה הבאה:

norm_A9539FA822AE48F6A18EA69BBD3DB56E.JPG

הבעיה היא שהחלק העליון מחובר לדלת השמאלית ולפלטה התחתונה בחתיכה אחת, לכן או שאני יצתרך להפריד בין החלקים, או שאני פשוט יעשה חלון בצורה מלבנית ויחרוט את הציור הזה על פרספקט ויחבר אותו לחלון.

אגב שאלה ליצאי חבר העמים, מישהו יודע מי הם הדמויות?

אני זיהיתי רק את סטלין.

אני גם מתכוון לקנות מד מתח אנלוגי ולשים אותו במקום המפרצים של הכונני דיסקטים, ולחסות את החורים מסביב עם בונדו, למד אני מתכוון לתת קצת מראה מיושן, על ידי צביעת המד עם נס קפה (כן נס קפה), ולסדוק קצת את המכסה של המד.

וגם הצביעה תהיה יחודית, אבל קודם אני מחכה קצת שיכנס לי קצת כסף, כי כרגע אני מרושש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות..

לא ממש הבנתי מה אמרת? אני לא מבין רוסית..

אגב יש לך מושג מי הדמויות שבתמונה האחרונה?

הראשון הוא סטליון, ונראה לי שהאחרון הוא ברג'נייק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...