Che Project: פרוייקט שלי (עודכן: עמ' 20) ... - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Che Project: פרוייקט שלי (עודכן: עמ' 20) ...

ETB

Recommended Posts

• תגובות 210
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה... ;D

ואני רוצה לעשות בפנל הקדמי במארז, Blow hole  ולחסום את כל החריצים עם "הטייח" (שכחתי את השם).

תמונה של הפנל המדובר:

norm_FBE27516821D459DA82FF2BB0F891174.JPG

הבעיה שאין להשיג בארץ את הצינור היעודי לBlow hole, יש באתר  של http://www.mnpctech.com, ויש אפשרות להזמין לארץ, אבל אני לא ישלם 40 שקל משלוח בשביל הצינור הזה.

PortTubeWb.jpg

למישהו יש רעיון ממה אני יכול להלתר את הצינור הזה בשביל המוד הזה?

חשבתי אולי לקחת עציץ קטן ולחתוך את התחתית, אבל לא ניראה לי שיש כזה בקוטר של 80 מ"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני רוצה לעשות בפנל הקדמי במארז, Blow hole  ולחסום את כל החריצים עם "הטייח" (שכחתי את השם).

החומר נקרא body filler, בחו"ל הוא נקרא בשם BONDO שזוהי בעצם החברה הפופולרית ביותר ליצור חומר זה בארצות-הברית.

בארץ ניתן להשיג אותו בחנויות אוטודיפו והוא של חברת Presto (שזאת בעצם חברת MOTIP). לפני כשבוע פתחתי ת'רד בנושא, אתה מוזמן להיכנס אליו למידע נוסף.

כך נראה החומר באוטודיפו:

600351.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,כבר ראיתי את הט'רד.

אתה יודע אולי עם חברת יעקובי מיבאת את המוצר הזה או אולי מוצר דומה, כיוון שיש ליד הבית שלי חנות מפעל של החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שיש תחליף ישראלי לזה אבל לא של יעקבי. אני אישית הולך על המקור ולא על הישראלי כי בסוג שהראתי לך מקבלים 240 גרם ב-35 שקל ובישראלי 200 דרם ב-35 שקל..

לא יזיק לך לקפוץ ולשאול אבל, תידע אותי אם קיים של יעקבי. פשוט שאל אותם אם יש להם חומר למילוי חורים בפלסטיק ומתכת, אבל שים דגש על חורים גדולים כי יש חומרים לחורים שלא עולים על 0.5 ס"מ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו!

המקוריות, ההשקעה, ההתמדה וה-ski11z! חלון מדהים!

1. לגבי בונדו ויעקבי - אם אני לא טועה, הם היבואנים של הבונדו המקורי...

2. לגבי תעלת ה-intake, ישנן עןד כמה אופציות חוץ מעציצים - לדוגמא אם יש אתר בניה באזורך - קפוץ לשם ובקש חתיכה קטנה של צינור PVC מתאים, לא צריכה להיות בעיה. או בחלק מההום סנטרים יש מחלקה שיש בה צנרת (למקלחות/ביוב) סיכוי נמוך יותר שתמצא שם משהו מתאים, אבל שווה לחפש אם יש לך אחד באזור, ברוזנפלד יש בוודאות - כבר קניתי שם פעם צינור לביוב... תחליפים נוספים - גלילי מסקינגטייפ, החלק שהם מלופפים סביבו (הגלילים של סרט רחב) הוא בדיוק בקוטר המתאים ויש לא מעט צנצנאות פלסטיק לאחסון בקוטר המתאים בהיפרנטו/מגה - חלק מהפתרונות בהם אני השתמשתי בעבר, אם אתה זקוק לעוד אשמח להוסיף...

בהצלחה! ואני מצפה לראות את הפרויקט עולה לגלריה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה קטנה, מקדימה יש שני מאוררים 80 מ"מ, והם לא ממוקמים באמצע הפנל.

norm_166E3BC46EF64AD1993D3B6BCA05423F.JPG

המאורר העליון גם כך לא אפקטיבי כי שני ההרדיסקים חוסמים אותו.

חשבתי אולי להוריד את הפנל של החיבורים של הUSB והאדיו מקדימה, כי גם כך אני לא משתמש בהם, ולמרכז את המאורר התחתון ולמקם אותו יותר למטה.

אני גם רוצה להחליף אותו במאורר 120 מ"מ, ולעשות תעלת אויר של 120.

היום בבוקר מצאתי בגג שלי עציץ בדיוק בקוטר של מאורר מ120.

norm_8593D0DBA2904DCE98620F663FE42D62.JPG

ולדעתי זה יהיה גם יותר יפה שהתעלה תהיה של מאורר 120, וגם אני רוצה שזה יראה כמו המוד הזה:

fanports2wb.jpg

השמח עם תגיבו על התיכנון, האם הוא ניראה לכם שניתן לבצעה אותו.

כי המיקום של המאוררים קצת מקשה על הביצועה.

עריכה:

הרגע חזרתי מהחנות מפעל של יעקובי ליד רחוב אלנבי בתל אביב, ואין לו את הבונדו או כל חומר דומה.

אז הלכתי לחנות אחרת באותו אזור וקניתי פחית +שפורפרת קטנה של חומר מקשה, בשם קרקיט של חברת "אשקלית כמיפרוד", עלה לי 30 שקל ל400 גרם. אותה חנות יש גם בונדו מקורי, אבל הוא לא היה במלאי, והם יכולים להביא רק בפחיות של קילו קילו וחצי, אז ויתרתי.

אני יעשה ניסוי היום עם החומר הזה על מארז אחר, ונראה איך הוא עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...