שתי בעיות : האחת באוברקלוקינגת השנייה ב-HD - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי בעיות : האחת באוברקלוקינגת השנייה ב-HD

OmEr8

Recommended Posts

שלום לכולם. לא הייתי פה די הרבה זמן...

רציתי לבקש את עזרתכם בשתי בעיות מרגיזות שיש לי במחשב החדש.

הראשונה, אוברקלוקינג. יש לי לוח של אביט KR7A, XP1900 וזכרון של מושקין.

כאשר אני מעלה את מהירות האפיק ל-142 ומעלה, הכל עובד טוב ויפה עד לטעינת החלונות (windows XP build 2600) שם אני מקבל מסך כחול מגעיל שאומר לי שווינדוס הפסיקה את הטענותה כדי למנוע כשל במחשב. היא אומרת לי לבטל caching and shadowing ולבדוק דרייברים.

זה מעצבן כל כך!!! לא יכול לעשות . עזרה תתקבל בברכה!

הבעייה השניה... יש לי HD של מקסטור, D740X. לפני כחודש הוא קיבל תוצאת SISOFT של כעשרים וחמש אלף ויותר, עכשיו הוא מקבל 15000 אלף... האם זה קשור לנפח שנתפס בכונן או לבעיה איתו? דרך אגב, תוצאות הבדיקה מראות גם שזמן הגישה הוא 11 נונשניות. הרבה יותר ממה שצריך להיות (8.5). הדיסק רץ על חיבור ה-RAID של הלוחת שתומך ב-ATA133. הוא רץ גםם ב-ULTRA DMA 6. לא יודע מה הבעיה.

תודה רבה!

עומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

תעשה מה שהיא מבקשת...

בקשר לכונן הקשיח, תאחה אותו ואז תריץ בדיקה... אם הוא מחולק לפרטישנים, תעשה את הבדיקה על הפרטישן הראשון (תחילת הפלטות).

דבר נוסף, אתה שם לב שאתה כאן רק כשצצות לך בעיות? מה רע בכך שתועיל קצת לאחרים עם הידע הרב שרכשת עוד מתקופת Pcpro?

הישראלים האלה... רק לנצל יודעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תהיה רע! אני לא ככה... :jump:

פשוט נמאס לי קצת מלהיות בפורומים כל היום...

בכל מקרה, אני אנסה קצת לעזור באמת!

ועכשיו לעניין, ביטלתי את Shadow וזה עדיין לא עובד.

נ.ב

מי אתה? :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אז תוריד את מהירות האפיק... מה לעשות, אני כבר לא זוכר איזה לוח אם רכשת עם המחשב ולא מודע ליכולות ה O/C שלו... בכל אופן, אולי תשקול גם פורמט, ל יש נטיות להשתגע מדי פעם בלי הצדקה.

תעיף קצת מבטים ב Pcpro... אני הבחור שהמליץ לך על ה Explorer 3.0, שטען שהלוג'יטק הרוטט יכול להוות אחלה מתנת יום הולדת לחברה שלך (אם יש...), הניק שלי כתוב שם אחרת ^Rockford.

מצלצל מוכר?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אמרתי אח קטן...

להוריד את האפיק אם אין ברירה, לשקול פורמט גם... אם אין ברירה... לעדכן ביוס... ובקשר לדיסק הקשיח, אני לא יכול לחשוב על משהו טוב יותר מבדיקת דיסק אחרי איחוי ולוודא שבודקים את תחילת הדיסק ולא את סופו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

גם אני חושב... אבל קרו כבר כמה פעמים שה XP השתגע לי ולא היה קשר ישיר ללוח, איכשהו תוכן קבצי המערכת שונה... אולי בגלל ה הדפוק הזה שנראה לי מתחיל להתמלא בסקטורים פגומים.

>:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם. לא הייתי פה די הרבה זמן...

רציתי לבקש את עזרתכם בשתי בעיות מרגיזות שיש לי במחשב החדש.

הראשונה, אוברקלוקינג. יש לי לוח של אביט KR7A, XP1900 וזכרון של מושקין.

כאשר אני מעלה את מהירות האפיק ל-142 ומעלה, הכל עובד טוב ויפה עד לטעינת החלונות (windows XP build 2600) שם אני מקבל מסך כחול מגעיל שאומר לי שווינדוס הפסיקה את הטענותה כדי למנוע כשל במחשב. היא אומרת לי לבטל caching and shadowing ולבדוק דרייברים.

זה מעצבן כל כך!!! לא יכול לעשות . עזרה תתקבל בברכה!

הבעייה השניה... יש לי HD של מקסטור, D740X. לפני כחודש הוא קיבל תוצאת SISOFT של כעשרים וחמש אלף ויותר, עכשיו הוא מקבל 15000 אלף... האם זה קשור לנפח שנתפס בכונן או לבעיה איתו? דרך אגב, תוצאות הבדיקה מראות גם שזמן הגישה הוא 11 נונשניות. הרבה יותר ממה שצריך להיות (8.5). הדיסק רץ על חיבור ה-RAID של הלוחת שתומך ב-ATA133. הוא רץ גםם ב-ULTRA DMA 6. לא יודע מה הבעיה.

תודה רבה!

עומר

א. את הVIO ניסית להעלות?

ב. התוצאות הנמוכות של הכונן הקשיח נובעות מפרגמאציה של הכונן, אתה צריך לעשות לו DEFRAG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תודה לכולם.

ונחמד לראות אותך שוב את'לון.

עשיתי כבר DEFRAG. התוצאה עלתה ל-20 אלף... עדיין די נמוך אבל אני חושב שזה בגלל שנשארו לי רק 14 GB מתוך ה-40. ככה שזה סודר.

עכשיו לבעיה השנייה... העליתי את ה-VIO כבר בהתחלה. אתם לא מבינים, הכל עובד בסדר, רק החלונות תוקעים אותי. (או שמא זה לוח האם?).

תודה שוב לכולם.

ובבקשה תמשיכו לעזור... ;)

עומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...