Far Cry - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry - הדיון הראשי

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

• תגובות 215
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לבחור עם התקיעות.

גם לי קרתה התקלה המעצבנת הזו, גם בשני הדמואים וגם במלא.

הורדתי את כל הדרייברים(כרטיס מסך, לוח אם)שחשבתי שמהם נובעת הבעיה, אבל זה לא נפתר.

בקיצור, הורדתי בהגדרות הכרטיס(ATI 9600 PRO) בלשונית של SMARTGART את מהירות ה-AGP מ-X8 ל-X4. זה פתר את הבעיה.

אם התקלה עדיין לא נפתרה לך, תנסה את זה.

אני מקווה שזה יפתור לך את הבעיה.

:)

אתה יודע איפה מורידים ב ? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

היי חבר'ה,

מצטער על הקפצת הדיון הישן אבך לא רציתי לפתוח ת'רד חדש נוסף בנושא.

ככה, אני נמצא כבר שבוע בשלב שבו לראשונה השחקן פוגש במוטציות הגנטיות (השלב שבו צריך למצוא את המדענים שיובילי לואל) שהולכים על גשרים תלויים על עצים ופשוט צריך למצוא כרטיס כניסה למעבדה ואיני מוצא את הכרטיס הזה :( מישהו יכול לסייע לי ?!

אגב אני מריץ את המשחק ב 1152*864 הכל על VERY HIGH והמים על אולטרא ורק הסביבה על LOW וזה כי אני לא אוהב את כל הצמחייה :)

וכל זאת רץ חלק לגמריי על G- FORCE 2 GTS 64MB טוב כמובן שאיני מקבל את האפקטים של DX9 אבל עדיין מכובד ביותר :)

טוב אנא עזרו לי לעבור את השלב :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה, אני נמצא כבר שבוע בשלב שבו לראשונה השחקן פוגש במוטציות הגנטיות (השלב שבו צריך למצוא את המדענים שיובילי לואל) שהולכים על גשרים תלויים על עצים ופשוט צריך למצוא כרטיס כניסה למעבדה ואיני מוצא את הכרטיס הזה :( מישהו יכול לסייע לי ?!

שים לב שיש איזה 2 רכבים שמסתובבים מתחת לעצים. קח אחד מהם (הכי קל להרוג עם התותח את המפלצות בלי לגמור מחסנית על כל אחת) וסע לדלת שצריך בשבילה את הכרטיס.

ליד הדלת (או בעליה שיש שם או בירידה אני כבר לא זוכר), אתה יכול לראות גשר חבלים כזה שהתמוטט, וה"סל" שלו (הדבר העגול שיושב על העץ) נפל לרצפה. תגיע לשם ותטפס על הגשר (שמחבר בין הסל שעל הרצפה ל"מרפסת" של המעבדה), ותגיע למרפסת. משם זה די ברור מה לעשות, וכשתכנס פנימה כבר תמצא את המדען עם הכרטיס. ד"א-זהירות כשאתה נכנס לחדר....  ;)

ד"א-אתה לא צריך לקחת את הכרטיס ולצאת החוצה כדי להכנס לדלת..... פשוט תמשיך בתוך המעבדה ותמצא את עצמך בצד הפנימי של הדלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אתם צריכים להבדיל בין מפחיד לבין מבהיל. המפלצות ב FAR CRY הן מבהילות וכמעט ולא מפחידות.

גם המשחק AVP 1 ו 2 היה מאוד מבהיל. מעט מפחיד.

מעניין אם 3 יהיה מפחיד כמו שמספרים עליו...

אגב גמרתי את המשחק. משחק ענק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...