תמונות מ UNDERGROUND 2 - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות מ UNDERGROUND 2

1nstall

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ההגדרות של הCMR4 שלי הם :

הכל על הכי גבוה במשחק , ו2X AA דרך המשחק , על רזולוציה 1024X768 , 50-60FPS , זה המשחק היחיד שרץ כמו שהוא צריך לרוץ על רדאון 9600פרו! כי הוא בקושי משתמש במשאבי מערכת(צ'יפסט\מעבד)

אין לו הרבה מה לחשב כי גם אף אחד לא מתחרה נגדך , זה משחק מאוד מאוד קל , אפילו על המחשב של אבא שלי עם 3 וגיפורס 2 MX זה עובד יחסית בסדר ונראה נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CMR4 לדעתי בכל אופן משחק ממש לא מהנה אני מחקתי אותו בערך 20 דקות לאחר ההתקנה!

אם אין לך כרטיס מסך עם תמיכה מלאה בDX9 ממש לא מהנה לשחק במשחק, הכל נראה מרוח ומצוייר.

התחרותיות והאיתגור ברמה הנמוכה ביותר שראיתי.

הממשק ותפריט המשחק כנ"ל.

אין עלילה אין אקשן אין אנדרנלין בכלל.

שני דברים חיוביים אולי (אולי!) זה הפיזיקה של הרכב והגראפיקה של המשחק.

אנדרגראונד לקה ממש בחסר בנושא הנזק לרכב שלא היה, פס קול אם נקרא לזה ככה דיי משעמם ומס' מסלולים מאוד מצומצם. מעבר לכך הוא היה יפה! מהנה מאתגר וממריץ מאוד! מקווה לראות שיפורים בשני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CMR4  לדעתי בכל אופן משחק ממש לא מהנה אני מחקתי אותו בערך 20 דקות לאחר ההתקנה!

אם אין לך כרטיס מסך עם תמיכה מלאה בDX9 ממש לא מהנה לשחק במשחק, הכל נראה מרוח ומצוייר.

התחרותיות והאיתגור ברמה הנמוכה ביותר שראיתי. - WTF? המשחק הזה מאתגר ברמה מאוד גבוה , הכל מציאותי וקשה! , איך הגעת למסקנה שהוא לא מאתגר?? , תעבור שלבים ואז תבין... אל תמחוק אותו אחרי 20דקות משחק שאתה בכלל לא מתחיל להתרגל אליו! , אם היית משחק ב2 וב3 , היית מבין את המשחק! , אבל אתה פשוט מפגר!(סליחה על הביטוי , אבל הייתי חייב!

הממשק ותפריט המשחק כנ"ל. - צודק חלקית , התפריט לדעתי בהתחלה קשה לניווט , אבל מתרגלים וזה נהיה מדהים.

אין עלילה אין אקשן אין אנדרנלין בכלל. - איזה עלילה אמורה להיות? שאתה במטוס עובר מארץ לארץ וזוכה בפרסים!? , אמורים רק לשים אותך במירוץ ולתת לך לשבור שיאים! , זה משחק מכוניות לעזאזל!!

שני דברים חיוביים אולי (אולי!) זה הפיזיקה של הרכב והגראפיקה של המשחק.

אנדרגראונד לקה ממש בחסר בנושא הנזק לרכב שלא היה, פס קול אם נקרא לזה ככה דיי משעמם ומס' מסלולים מאוד מצומצם. מעבר לכך הוא היה יפה! מהנה מאתגר וממריץ מאוד! מקווה לראות שיפורים בשני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1-אם אין לך כרטיס מסך עם תמיכה מלאה בDX9 ממש לא מהנה לשחק במשחק, הכל נראה מרוח ומצוייר.

2-התחרותיות והאיתגור ברמה הנמוכה ביותר שראיתי.

3-הממשק ותפריט המשחק כנ"ל.

4-אין עלילה אין אקשן אין אנדרנלין בכלל.

5-שני דברים חיוביים אולי (אולי!) זה הפיזיקה של הרכב והגראפיקה של המשחק.

1- ראיתה את התמונות שצילמתי עם הGF4 MX שלי? הם בסדר גמור,נראה יותר טוב מNFSU ואני שיחקתי בשני המשחקים (לא כמוך, "20 דקות").

2-אני רוצה לראות אותך לוקח מקום ראשון באליפות, אפילו שלישי, בלי לעשות כל שלב יותר מפעם אחת.

(אני הצלחתי לסיים את ראלי אוסטראליה כך במקום השני, בהפרש קטן מהראשון!) אבל המשחק כל כך מציאותי שזה כמעט לא אפשרי, אלא אם אתה ממש ממש טוב ומגיע לך מקום ראשון.

3-התפריט מעצב טוב מאוד, הבעיה היחידה היא שהשליטה מתבצעת בלי עכבר (אבל מתרגלים).

4-זה מרוץ, אם זה היה מרוץ גרוע כמו NFSU היה צורך בעלילה.

אין אדרנלין? עזוב מרוצים זה לא בשבילך, כרגע הוכחת את זה.

5- קודם אמרת שהגרפיקה לא טובה.

הפיזיקה היא הכי טובה שיש היום במרוצים, מה עוד אתה רוצה!!...

אני לא מאמין שאתה רציני ושבכלל ניסית לשחק במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

INSTALL אף פעם לא הבנתי מה הקטע עם המפרט מחשב למטה אתה ממש חי באשליות חח(בצחוק על תיקח ללב).

"אני לא חושב ש HOT PROSUIT היה יותר טוב. בכלל לא. אין מה להשוות מבחינת הגראפיקה!"

Gnome הגרפיקה לא עושה את המשחק למשל מטריקס גרפיקה לא רעה בכלל אבל משחק זבל גם אם היית מריץ אותו על המנוע של הוא היה אותו זבל!!! אז לשפוט שהמשחק הזה יותר טוב מזה על סמך גרפיקה זו שטות מוחלטת לדעתי אין על MOH והגרפיקה שלו ממש לא בשמיים(על המנוע של Q3 היו ימים).

נכון אתה צודק, העלילה מאוד חשובה ואם היא דפוקה או עוד יותר גרוע חסרה אז גם אם המשחק בגרפיקה מצויינת הוא יהיה מסריח.

אם כי אני חושב שהגרפיקה צריכה להיות עוד מדד כלשהו שינתן עליו ציון למשחק, כי אחרי הכל זה גם חשוב ומאוד אפילו בחלק גדול של משחקים

שבהם זה עזור להשתלב יותר טוב במשחק ובטח שלהנות יותר.

OVERLOAD אני לא מסכים איתך שהעלילה לא חשובה אפילו במירוצים! ואני חייב להסכים עם INSTALL שהעלילה עוזרת להיכנס למשחק וגם להשתלב

בתוכו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה?

תגיד לי?

זה יכל להיות נחמד סתם בנוסף אבל ברגע שאתה על המסלול הדבר האחרון שאתה חושב עליו זה איזה סיפור טיפשי על נהג מרוצים שאשתו נפפלה מצוק ואביו הוא מסומם(גם סיפורים כאלה בד"כ לא מוצלחים במיוחד, אולי זאת עוד סיבה)

זה לא כמו משחק רגיל שבו כשאתה מחסל את האויבים אתה מבין למה וזה נותן לך תחושה שאתה חלק מהעלילה ולא סתם הורג אנשים.

במשחקי אסטרטגיה אחרי נצחון חשוב אתה מרגיש מאוד מסופק בגלל שאתה יודע שכבשת אזור טקטי חשוב של האויב ועכשיו המעצמה שלך מסגסגת מבחינה צבאית והכוחות השתנו במלחמה או מה שלא יהיה.

במשחק רגיל העלילה היייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייא המשחק (כבר פסה, אבל לא משנה).

במרוץ עלילה לא יכולה להשתלב בתוך המשחק, רק מסביבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- ראיתה את התמונות שצילמתי עם הGF4 MX שלי? הם בסדר גמור,נראה יותר טוב מNFSU ואני שיחקתי בשני המשחקים (לא כמוך, "20 דקות").

2-אני רוצה לראות אותך לוקח מקום ראשון באליפות, אפילו שלישי, בלי לעשות כל שלב יותר מפעם אחת.

(אני הצלחתי לסיים את ראלי אוסטראליה כך במקום השני, בהפרש קטן מהראשון!) אבל המשחק כל כך מציאותי שזה כמעט לא אפשרי, אלא אם אתה ממש ממש טוב ומגיע לך מקום ראשון.

אין אדרנלין? עזוב מרוצים זה לא בשבילך, כרגע הוכחת את זה.

זאת אומרת שאני סוס? , סיימתי את המשחק על הרמה הכי קשה ב2WD וב4WD...(אומנם לקח לי איזה חודש , אבל היה משתלם... , רק שתידע , ה206 פשוט סוסה! , וגם ה205 טורבו! אין עליה! כל כך מהירה , והשליטה! אוי!!!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניסיון ראשון לכל שלב?

אי דאוט איט...

מה זה אומר?? :o

לא בכל שלב הייתי ראשון , אבל בכל סוף תחרות(כל ארץ) הייתי מקום ראשון... , היה לי אולי מרוץ אחד שהייתי מקום שלישי ותחרות אחת(אני חושב פינלנד) שהייתי מקום שני... , כל השאר הייתי ראשון , וקיבלתי את כל המכוניות וכל השיפורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניין של טעם אישי, לפי דעתי הגראפיקה של NFS נראית טוב יותר, אפקטים זה לא הכל.

(אני הצלחתי לסיים את ראלי אוסטראליה כך במקום השני, בהפרש קטן מהראשון!) אבל המשחק כל כך מציאותי שזה כמעט לא אפשרי, אלא אם אתה ממש ממש טוב ומגיע לך מקום ראשון. זה שהמשחק קשה לא עושה אותו טוב !!!!!

התפריט קקה! לא נח בכלל, המון מעברים, המון לא רוצה להתרגל!! משחק איכותי צריך להיות בעל ממשק נח

אין אדרנלין? עזוב מרוצים זה לא בשבילך, כרגע הוכחת את זה. לא אתה הוכחת שכל משחק מרוצים שמוגדר "ריאליסטי" הוא מבחינתך טוב, מבחינתי לא! אני אוהב משחק דורש חשיבה ולא רק דורש ניצחון מבחינתי משחק מרוצים טוב הוא הרבה מעבר לתכנון גראפי ופיזי של המשחק! בNFS אני מרגיש שאני מתחרה מול מישהו ותאמין לי שללמוד את הטכניקה של העברת הילוכים נכונה ושימוש נכון בנוס זה לא דבר פשוט בהתחלה! קולין מקריי הוא משחק שאני מחשיב שלא נח לא מהנה ולא מאתגר, מי שנהנה ממנו בבקשה אבל זה לא עניין טעון לויכוח כי זה עניין של טעם אישי ואין פה בכלל עניין של רמת משחק זה עניין של טעם. אגב תחשיבו אותי חובבן אבל משחק המירוצים הריאליסטי והטוב ביותר עבורי הוא MS RC שהוא מהנה וריאליסטי באמת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה אומר?? :o

לא בכל שלב הייתי ראשון , אבל בכל סוף תחרות(כל ארץ) הייתי מקום ראשון... , היה לי אולי מרוץ אחד שהייתי מקום שלישי ותחרות אחת(אני חושב פינלנד) שהייתי מקום שני... , כל השאר הייתי ראשון , וקיבלתי את כל המכוניות וכל השיפורים.

זה לא קשה בכלל!

מה שקשה זה לנסות לשחק את המשחק עם נסיון אחד בכל שלב!

אם יצאה לך תוצאה גרועה את ממשיך בכל מקרה, זה הכי מציואתי שיש.

אני סימתי כך רק את ראלי אוסטרליה, במקום שני, בגלל שיצא לי רצף טוב מאוד של מרוצים שם, הכל על הפעם הראשונה.

ו-"אי דאוט איט" = אני מפקפק בזה, בשפה האנגלית :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת?

לא יצאת אף פעם?

לא יצא לך שנכסת לתעלה בטעות וזה לקח לך מלא זמן או שנכנסת בעץ אף פעם

אם לא, ואתה לא משקר- RESPECT בן אדם!

ברגע שאני פניה לא טוב\ נכנס בעץ כל המרוץ הולך לי, אני מתרגז כמו מטורף! (שברתי כך כפטור של העכבר)אני לא יכל להמשיך אם זה לא 100% שאני יכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביוזר הראשון שעשיתי(שהתקנתי את המשחק) נתקעתי הרבה ודברים , אבל התאמנתי , פתחתי CHAPIONCHIP חדש , וניצחתי , אני חושב שמתוך הכל , אולי באחד עשיתי RETIRE כי נתקעתי ממש חזק , או שהמשחק נתקע ונתן איזה VPU RECOVER או משהו...

ברגע שאני פניה לא טוב\ נכנס בעץ כל המרוץ הולך לי, אני מתרגז כמו מטורף! (שברתי כך כפטור של העכבר)אני לא יכל להמשיך אם זה לא 100% שאני יכל.

זה הכל? שהייתי משחק כרוני בCS , הייתי מביא בוקסים למסך שלי!!! , איזה פעם אחת אני חושב הוא עשה פסים כמה ימים ואז פתאום חזר לעבוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...