תמונות מ UNDERGROUND 2 - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות מ UNDERGROUND 2

1nstall

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא רק אתה אם הית קורא את התגובות שלי היית רואה שאני איתך NFSUG זבל!

בקשר לעצבים על השולחן למזלי את השולחן שלי בנה נגר ולא כמו של אחי הקטן שנקנה ב200 שקל באופיס דיפו אצלי הוא מחזיק מעמד רק לפני שבוע הוצאתי בבוקס את המגירה של המקלדת מהמסילה וזה אחרי 3 שנים שאני והשולחן הולכים מכות אם זה היה השולחן של אחי מזמן הוא היה נשבר ברוך הנגר שבנה לי את השולחן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני בדעה שסדרת NFS האיכותית נפטרה באיזור ה Porsche/HP2?

המשחק נהיה ארקיידי מפגר לטעמי, עדיף כבר CMR04 או משהו...

הוא לא אמור להיות משחק איכותי או לדמות מירוץ אמיתי...הוא סתם מצועצע - ולדעתי גם לא ממלא את המטרה הזאת.

באמת אין על CMR מבחינת הקושי והקירבה למציאות, אבל לפחות לי זה שואב את ההנאה מהמשחק.

לכל אלו שמרביצים למסך/עכבר שלהם - אתם אנשים מאד איפולסיביים - צריכים לשים אותכם בתוך חליפת משוגעים :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים לא שברתי את העכבר שלי... אבל אם מישהו צריך חלקי חילוף למקלדות שיגיד לי :P

לאאא.. הדרדרת למקלדות??

עד שנגמלתי מזה...

בקשר לNFSU אין מה להשוות אותו לCMR4 , שתיהם אולי משחק מירוץ מכוניות אבל הכל שונה..

אני אהבתי את שניהם.. ה NFSU יותר ידידותי למשתמש... וגם גראפיקה כזאת צבעונית והכל.. הוא דיי חמוד..

לCMR4 יש גריפקיה מיוחדת ומציאותית..

לסיכום: מומלץ לשחק ב2 המשחקים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכות אפשר להגיד דבר אחד כול סידרת NFS נועדה בשביל דבר אחד בראש ובראשונה להרוויח כסף לכן המשחקים האלה קלים מאוד יחסית וכול אחד גם אם הוא ילד בן 6 יכול לשחק בהם מה שהופפך אותו למשחק נמכר מאוד לעומת זאת CMR הוא יותר מן סימולטור של ראלי הוא בא להעביר את החוויה עד כמה שהיא יכולה להיות קשה של מירוץ ראלי אמיתי.

אני אישית מחכה לNFSHP3 אם יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה בפעם השלישית לעבור את הNFSU (זה אחד הדברים היחידים שעובדים טוב על הלפטופ שלי... וגם בקושי בהגדרות בינוניות של הגפיקה...) ומישום מה נתקעתי בשלב 104 או 105... מוזר...

לפי דעתי, זה משחק שנראה נחמד, לא מציאותי ומשעמם אחרי הטורניר השני (לא זוכר כמה שלבים זה...).

אני מאוד מקווה שNFSU2 יהייה (הרבה) יותר טוב. אגב, למי שמחפש דרך לפרוק עצבים ולא על הציוד ההקפי, שישחק בדריפט... אין כמו כמה חרקות טובות והתמגשות חזיתית בקיר כדי להרגיע את העצבים ;D (תאמינו או לא, השיא שלי זה 62000 בדריפט אחד...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

***156 בדריפט אחד זה האחרון שאני זוכר נראה לי עשיתי יותר אני עדיין בקטע של לפרוק עצבים על השולחן גם הדריפט מעצבן אותי שאני רואה שאני כבר מגיע ל100000 בדריפט ופתאום אני משפשף תקיר ובום הכול הלך תאמין לי שבמצב כזה אני סכנה לציבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן , המשחק הזה יכול לגרום לך לגלות צדדים שלא ידעת על עצמך ::)

הכי עיצבן אותי המרוצים האלה של ה 7 סיבובים כשבדיוק מאה מטר לפני הסוף באה לך מכונית בדיוק בסיבוב לאן שאתה נסחף ! זה כמעט בלטי אפשרי לברוח מזה ואז שוב לעשות

את המרוץ ...ושוב :-\ ... ושוב... ושוב>:( ... ושוב... GRRRRRRRRRRR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן , המשחק הזה יכול לגרום לך לגלות צדדים שלא ידעת על עצמך  ::)

הכי עיצבן אותי המרוצים האלה של ה 7 סיבובים כשבדיוק מאה מטר לפני הסוף באה לך מכונית בדיוק בסיבוב לאן שאתה נסחף ! זה כמעט בלטי אפשרי לברוח מזה ואז שוב לעשות

את המרוץ ...ושוב  :-\ ... ושוב...  ושוב>:( ... ושוב...  GRRRRRRRRRRR

אם אתה מדבר על NFSU, אז זה בדיוק השלב שבו נתקעתי :P אני יודע בדיוק איך אתה מרגיש... גם אותי זה מעצבן להפסיד את המרוץ ב10 M האחרונים...

FARKASH7, עם איזה אוטו הגעת ל156,000 בדריפט :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי את ה- 200,000 די בקלות עם ה.. שכחתי את שמה. אחת מהמכונוית שאפשר לבחור בהתחלה. (אני אשים סקין שוט עוד מעט)

זה לא כזה קשה אם אתה כל הזמן עושה קומבואים ארוכים, אפשר להגיע לתוצאות ענקיות ככה.

עריכה:

MyNFSU.gif

זה צולם לפני ששמתי את השילדה שמקבלים לקראת הסוף שמחליפה לך את כל החלקים לחלק אחד (שוב, לא זוכר איך קוראים למה, כי זה היה לפני הרבה זמן).

עריכה: נו אנג'לפייר הורידו תמיכה ב outsource linking, כמה צולע. אני צריך למצוא לי הוסט חדש..

עריכה2: נראה האם זה יעבוד עם Spymac.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...