גודל המסך משתנה ברגע שאני מזיז חלון בוינדוס - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גודל המסך משתנה ברגע שאני מזיז חלון בוינדוס

Funkyzord

Recommended Posts

ברכע שאני מזיז משהו למשל את החלון אז בצד הגודל זז (ראה תמונה) ואני לא יודע למה זה יכול להיות שזה משהו שעשיתי בTWEAK UI?

מישהו יודע למה זה השארות וכול מה שתכתבו יתקבל בברכה (בקשה אני מספיק מיאוש לנשעות הכול חוץ מלפרמט) נעישיתי system restore ןאז הוא כתב שהוא לא הצליח לשחזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אבל מישהו יכול בבקשה לנסות לעזור לי או משהו. כשאני מזיז את החלון למעלה ולמטה אז זה ניראה כאילו יש גלים ;D

אגב קנית עכשיו מדפסת של הdeskjet 845c והדבר היחיד שיש לי להגיד זה WOW

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מלפרמט בקשה תנו אשערות משהו please אני יודע שאתם חכמים ונבונים מאוד,אממ רובכם חכחמים ונבונים מואד שאהבים לעזור וממש מבינים במחשבים אז בבקשה תעזרו לי תנו לי משהו לא חשוב מה אבל שינשעה לפתור את הבעיה אני עוד מעט הולך לקפןץ מהחלון בנג'י עם החבל סביב צווארי (סתם בצחוק), אני פה יושב ומשתגע ומעבד את שפיות דעתי SO PLEASE HELP A LITTLE CRAZY MAN

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אולי תנסה להסביר קצת יותר טוב למה הכוונה? כי בתצלום לא רואים שום דבר...

אם אני הבנתי נכון...

פשוט תסמן כמו בתצלום וזהו.

או תוריד את הסימון...

אה, ותתחדש על המדפסת. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להניח שזה המסך עצמו, אבל זו לא בהכרח תקלה.

כל מסך משנה את הגודל והצורה (חוץ מ LCD) כאשר הבהירות משתנה.

קבע את צבע הרקע למשהו כהה ותפתח את "המחשב שלי" על מסך מלא, תסתכל על הקצוות של המסך, אז תוריד

את החלון כך שהרקע הכהה יראה על כל המסך. המסך אמור להתרחב. אם תחזיר את החלון הבהיר הוא יתכווץ שוב.

זה הרבי יותר משמעותי במסכים זולים, במסך טוב לא מרגישים את זה כמעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דרברים למסך שלי הדריברים של הכ.מסך הכי חדשים 28.80. את הדריברים של המסך החלפתי בין דיפולט מוניטור לפלג אנד פלי וגם זה לא עזר. כתבתי כבר שזה כראה אחרי שאני עשיתי משהו בtweak UI. המסך שיש לי הוא מסך מצויין וזה פתאום כראה זה אף פעם לא היה ככה. עם אני יתקין את הווינוס מחדש בלי לפרמט אתם חושבים שזה יעזור? ואפשר אך שהוא לשמור את הregestry כאילו לעשות backup?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...