סרט תדמית מדהים של סוחוי 35 (SU-35) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרט תדמית מדהים של סוחוי 35 (SU-35)

rk666

Recommended Posts

בדיוק, ישן !! הוא אחד מתוך סידרה, יש עוד כאלה ובאחד מהם אני דיי בטוח שזיהתי קצין ישראלי!

וזה לא סירטון תדמית, זה סרטון להצגת היכולת של הנבחרת הארובטית הרוסית.

עריכה: זה הסרטון תדמית, בהמשך יש את הנבחרת האורבטית, טעות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה תפסיקו להגיד ישן ישן ישן ישן.

נראה לי חצי מהתגובות בפורום הזה הם כאלה, והם מיותרות.

אם אין לכם משהו נורמלי להגיד אל תגידו,(רמז: ישן זה לא נורמלי).

חוץ מזה, אז מה אם זה ישן, זה אומר שהסרטון הזה כבר לא טוב?

הF16 לא יכול לעמוד ככה באוויר נראה לי, איך הרוסים עשו כזה מטוס לעזאזל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוויי למה להשוות רוסים לאמריקאים זה פשוט טימטום המטוסים האמריקאים הרבה יותר טובים וההוכחה הטובה ביותר לכך היא במלחמות שלנו מול צבאות ערב שבהם חיל האוויר שלנו (שהיה מורכב ממטוסים צרפתים ואמריקאים) ניצח תמיד נצחון מוחץ.

דרך אגב אחלה סרט אחלה מטוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

חחחחחח הערבים לא עברו הכשרה טובה כמו הרוסים והאמריקאים והישראלים בזמן המלחמה...

המטוסים של הרוסים מעולים ויש תוצרת רוסיה שהם הרבה יותר טובים מאלה של האמריקאים...

אם יש לך טייס גרוע מה כבר אפשר לעשות?! נגיד היו מוכרים לערבים F-16 התוצאה עדיין הייתה דומה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה תפסיקו להגיד  ישן ישן ישן ישן.

נראה לי חצי מהתגובות בפורום הזה הם כאלה, והם מיותרות.

אם אין לכם משהו נורמלי להגיד אל תגידו,(רמז: ישן זה לא נורמלי).

חוץ מזה, אז מה אם זה ישן, זה אומר שהסרטון הזה כבר לא טוב?

הF16 לא יכול לעמוד ככה באוויר נראה לי, איך הרוסים עשו כזה מטוס לעזאזל?

לא זוכר כל כך את הסרטון, אבל אם יש שמה את תרגיש הקוברה, זה בכלל משהו תותח, זה ידוע שבקרבות א'א האמרקאים נופלים מהמטוסים הרוסים

המטוסים הרוסים הם חיות שמו מטוס סופר אווירודנמי ומנועים מפלצתייםו וקיבלת את החיה הנ'ל, המטוס אירודנמי בצורה מטורפת ! יש לו כוח עילוי מטורף!

וזה מה שנותן לו את היכולות האלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התעשייה הצבאים של הברית המועצות הייתה יוצאת דופן. תראו את המסוק AKULA, הוא אחד המסוקים הטובים בעולם והוא כבר בן 15 לפחות.

אלו הם נשקים שלא רואים כמותם בימינו. בימינו הכל כבר דיי סטנדרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יכולים להאשים את הערבים שהם לא יודעים לטוס אבל לדעתי גם למטוסים היה חלק בזה.

תעשיית המטוסים הורסית מדהימה כול כך אז איך זה שאין להם עדיין חמקן לפני שנה קראתי כתבה שהם בנו מטוס חמקן אבל הייתה בעיה הוא לא הצליח להמריא כמה חכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

פה אתם צודקים אי אפשר בכלל להשוות רוסיים לאמריקאיים... הרוסים יודעים איך לייצר מעולים!!

עכשיו התעשיה הפכה לסטנדרטית כי אין אל מה להתחרות... זה לא כמו פעם שהייתה תחרות מי יותר טוב בכל תחום של החיים :-\

עכשיו זה נירגע אז אנחנו מתדקמים די לאט בעיניין הצבאי יותר לאט מאשר פעם :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדוייק, למרות שהמטוסים הרוסים מציגים יכולת טיסה טובה יותר בדרך כלל המקביל האמרקאי תמיד מנצח

וזה בגלל שזה לא קרב תותחים, זה קרב ראדרים...הראדר הראשון שתופס את האוייב הוא זה שמעניק למטוס את הניצחון

ופה הרוסים נופלים מהאמרקאים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה F-16 מטוס קטן וזול יחסית, הוא לא מיועד לזה. כגון ה F22 בטח יכולים (תלוי בטייס).

לא. ה-F22 הוא לא בדיוק מתמרן מעולה, למרות ההנעה הווקטורית (בערך) שלו.

אבל יש לו הרבה תכונות אחרות (חמקנות מישהו?) שמחפות על זה.

ועכשיו בקשר לתרגיל הקוברה ואיך עושים אותו-שילוב של הענה וקטורית, אווירודינמיקה ומערכות שליטה ייחודיות, כוח מנוע ויכולת אישית של הטייס.

בקשר למטוסים רוסיים VS אמריקאים:

המטוסים הרוסים אולי מתמרנים יותר טוב, ויש להם יתרונות מסויימים על אמריקאים, אבל עד לשנים האחרונות האמריקאים הובילו בעיקר בזכות היכולות הטכנולוגיות העדיפות שלהם-בין אם זה ראדארים כמו שלירן הזכיר ובין אם זה הנדסת נשק וכו'.

בנוסף, המטוסים הרוסים "מצטיינים" בהנדסת אנוש די אכזרית-לא ממש איכפת להם אם לטייס יהיה נוח-וזה מינוס.

להרבה רוסיים יש מנועים עוצמתיים מאוד (יחסית לאמריקאים).

לעומת זאת, היום, כבר יש מטוסים רוסיים שמשתווים לטכנולוגיה האמריקאית בתחומים מסויימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...