הכנת סיקור אוזניות לHWzone בשיתוף עם המשתמשים של הפורום - עמוד 6 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכנת סיקור אוזניות לHWzone בשיתוף עם המשתמשים של הפורום

47

Recommended Posts

אני מסכים עם סקופ.

אם רום יסכים להסיע אותך (ויהיה מקום) או שתוכל להגיע לבד ולא כל המקומות יהיו תפוסים(עד 10 אנשים) אני לא ממש אתנגד.

לי בבית יש את הסוני MDR-V250 (לא שחס וחלילה אני משתמש בהן) ולא יודע בכמה הדגם הבא יותר טוב, אבל ה250 זה ממש זבל, אבל ממש, ממש, ממש, ממש, ממש, ממש זבל והן ממש^7 לא נוחות.

אגב, מה זה ה eggo 66 (או משהו ) כזה שמישהו אמר שהוא הולך להשיג אותן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 256
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רגע מה אם מוסיקה? כאילו כדי לבדוק את האוזניות על ..?

וכרטיסי קול? הייה נראה לי את הMAYA 7.1 אבל אם מישהו יכול להביא כרטיס קול יותר איכותי זה הייה נראה לי יותר טוב.

וככה תגידו מה אתם מביאים כדי שנתכנן את זה טוב ולא הייו פשלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אביא גם הרבה MP3'Z באיכות גבוהה על דיסק או שניים.

אבל את רוב הבדיקות אני ממליץ שנעשה עם דיסקים מקוריים.

ישו, אני מניח יש לך בבית או סידי אם יציאה דיגיטלית כלשהיא (קואקס או אופטית) אחרת אני צריך לסחוב איתי גם שיתחבר לממיר שאני מביא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אביא את הדיסקים המקוריים שלי (צריך לבדוק את כל הג'אנרים, נכון?), סקורפ יביא את שלו(הוא אמר עוד לפני זה).

אני מקווה שעד אוגוסט יהיה לי כבר את הEMU 1212M שנחשב בhead-fi לכרטיס הכי טוב(חוץ מאחיו הגדולים מאותה סדרה ::)) שעולה פחות מ-700$.

אז מי מביא ומשחקים? ומי מביא מחשב חזק (לבדיקות במשחקי מחשב)?

ומה בקשר למערכת סטראו\ סראונד(איכותית אם אפשר)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פטיפון רוצים, אם יש לפחות 5 תקליטים טובים.

מה עם מחשב חזק(למשחקים)?

לי יש מחשב חזק

2.6@3.2

512 ram

9600XT @575\550

ומשחקים שנחשבים למשחקים אם סאוונד טוב (UT 2K4 וNFSU) וDVD יש לי דיי פשוט של אבל אם יציאה אופטית.

אבל למה אי אפשר להשתמש במחשב בתור מערכת הסאוונד אם כרטיס קול טוב? זה לא יתן את אותה איכות?

וIRIVER H120 לא הייה לי בזמן הקרוב :-\ אז תביאו את שלכם

ואם יש לכם משחקים אם איכות סאוונד טובה אז תביאו אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שני Iriver'z אז...

לא, מחשב לא ייתן אותה איכות כמו מערכת ייעודית ללא כרטיס קול סופר איכותי וקבצים באיכות ממש גבוה.

אני מעדיף לבחון עם מערכת חיצונית שאביא (כמו שאמרתי אביא ממיר שאחבר לDVD שלך, שאגב קורא צרובים?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DVD=TV? אני רוצה לעשות את המפגש בקומה למעלה שלא יפריעו לנו וגם הייה לנו יותר מקום. אז אני צריך להעלות את המחשב שלי ואת הטלוויזיה שלי לשם? או שטלוויזיה לא צריך... ותביאו משחקים אם איכות סאוונד טובה כדי לבדוק את האוזניות במשחקים. ודרך הגב אני אור :) אז דיי אם ישו :P

יש לי גם PS2 שאין לי מוסג אם זה יכול לקרוא צרובים או לא... וגם את הDVD שלי שגם אני לא יודע אם הוא קורא צרובים או לא... אבל אני מבטיח לבדוק עד הפגישה שלא תביא סתם. וכמובן תביאו מוסיקה. ומה אם IPOD? לאף 1 אין שאפשר לבדוק עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...