הכנת סיקור אוזניות לHWzone בשיתוף עם המשתמשים של הפורום - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכנת סיקור אוזניות לHWzone בשיתוף עם המשתמשים של הפורום

47

Recommended Posts

לדעתי, צריך לתת לכל אחד מהבוחנים כרבע שעה על כל אוזניה, ובסיום הזמן הוא יסמן ציון מ1 עד 10 לכל אוזניה בפרמטרים הבאים:

נוחות, באס, מיד, היי, מחיר וכו'.

Holy JC, נשמעת מפתה ההצעה שלך, כמו שאמרתי אם יש לי תחבורה אביא איתי את כל הציוד שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 256
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לך ICQ או MSN שאתה יכול ליצור איתי קשר שאני יגיד לך קצת יותר פרטים?

עכשיו אני יכול לדבר בMSN ממחשב של חבר (עוד פעם דפקתי את המחשב :P) וממחר בערב אני יכול לדבר גם בMSN וגם בICQ.

אז צור איתי קשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיבי, אנחנו רוצים לבדוק איזה אוזניה מגיע לאיכות הכי טובה ללא מגבר עם מקורות שונים: כרטיס קול, נגן נייד, נגן דיסקים\תקליטים(Stand alone).

אחר כך לערוך מבחני איכות נטו(עם מגבר וכל זה) ב-:

מחשב: איך האוזניות עובדות במשחקים, לבדוק עם איזה ציוד(source) ניתן להוציא איכות הכי גבוהה ולבדוק איזה מגיעות לאיכות הכי טובה במוזיקה, ובדיקת האוזניות בסרטים עם הציוד שיתן איכות הכי גבוהה.

כמו שסקורפ אמר, צריך לתת לכל בוחן 15 דקות(לא חייבים להיות ממש מדוייקים) עם כל אוזניה בכל אחד מהתחומים(משחקים, וקולנוע)-> סך הכל 45 דקות כל אוזניה ואז בסוף להיתפזר וכל אחד יחזור לאוזניה שירצה לדקה כדאי להיות בטוח בהחלטה שלו.

כל האירוע הזה יכול לקחת בסביבות 6 שעות(זה לא שנעבוד ברציפות ובהקפדה על כל דקה).

וסקורפ, אם לא תיהיה לך הסעה, נחלק את העלות בינינו על הנסיעה שלך במונית- אני מצפה שיגיעו לפחות 10 אנשים לעיניין הזה אז זה לא יעלה הרבה לכל אחד לממן את הנסיעה שלך במונית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רום ייקח אותי מהבית עד לשם וחזרה, נכון רומי? :)

אגב, אי אפשר להשתמש בפטיפון בלי המגבר סטריאו שלי (אלא אם כן למישהו יש פונו סטייג' חיצוני שהוא יביא....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה, זהו? נמאס? כבר לא מעניין אף אחד? נגמרו האנשים עם הציוד שיכולים לתרום?

ורן, לעזעזל, אני כבר כמה ימים מחכה לאישור רשמי ממך. אני יודע שאתה פה, אל תנסה להיתחמק!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את האודיופיל 2496

וגם אם תביא את הפטיפון אולי אני יביא את הראש שלי שאולי יותר טוב משלך...

Ortofon om30 שהוא MM

או את הMC של אבא שלי Ortofon MC-X5

אני גם יכול להביא את הV700 שתראו כמה שהם לא גרועות

מה אתם מתכננים לעשות כמו הסמינר של תפוז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מביא את המגבר שלי אין צורך בפונוסטייג'.

ואני לא מתכוון להחליף שום ראש בפטיפון שלי.

אתה מוזמן להביא את הV700 שלך שיקבלו בראש מכל האוזניות שם (ואם נשווה אותם לאוזניות דיג'יי, אז ל280 של שיבי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר שהן גרועות, פשוט הן לא שוות את הכסף, אפשר לקבל אותו הדבר אם לא יותר מאוזניות זולות יותר.

ובכל מקרה, כמה שיותר כך יותר טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מעניין.

אני מציע מעכשיו כבר נקבע מי מגיע, וצריך להגדיר מקסימום לצערי, אי אפשר יותר מדי אנשים, ונתחיל לשריין תאריך.

אגב, אסור יותר מ10 אנשים לדעתי.

אז בינתיים זה 47, רום, אני, Dj ladi, קובי (Kom), ישו שלנו, עוד מישו שכחתי?

רן מתחמק בינתיים, חכה אני אתפוס אותו ואת הפודל המת שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...