הכנת סיקור אוזניות לHWzone בשיתוף עם המשתמשים של הפורום - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכנת סיקור אוזניות לHWzone בשיתוף עם המשתמשים של הפורום

47

Recommended Posts

סקורפ , קצת *אוף טופיק* :

איפה אני יכול לקבל שירות על ה497 שלי ?

נתלש לי כבל באוזן שמאל ... וכואב לי הלב לזרוק אותן , ואני יודע שאפשר להחליף , אין לי זמן לחפש איפה מתקנים/מחליפים את הדברים האלה .

מי היבואן הרשמי של סנהייזר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 256
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אדר אלקטרוניקה, רק תיזהר שלא ישחטו אותך במחיר.

אבל זה חיבור די סטנדרטי, למה שלא תקנה פשוט כבל אחר? עולה בסביבות 10-15 דולר לדעתי לכבל זהה כמעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מעניין.

אני מציע מעכשיו כבר נקבע מי מגיע, וצריך להגדיר מקסימום לצערי, אי אפשר יותר מדי אנשים, ונתחיל לשריין תאריך.

אגב, אסור יותר מ10 אנשים לדעתי.

אז בינתיים זה 47, רום, אני, Dj ladi, קובי (Kom), ישו שלנו, עוד מישו שכחתי?

רן מתחמק בינתיים, חכה אני אתפוס אותו ואת הפודל המת שלו.

אני? יש עוד JCים בפורום :)

אם מישהו שמבין במכס ובכל השטויות של להזמין מחול אז שיצור איתי קשר בבקשה כי אני רוצה מאוד בקרוב להזמין את הטכניקה שלי מaudiocubes2 ואני לא יודע ממש כמה מכס\משלוח אני צריך לשלם. אז אם מישהו מוכן לעזור לי אם זה קצת בICQ או בMSN או בהודעות אני מאוד יודה לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדיוק... זה היה ביבוא אישי מאבא שלי ששלחו אותו ל3 שבועות לארצות הברית מטעם העבודה.

אגב, אתה יכול לבקש מה שסקורפ אמר: שירשמו לך שזה עלה 40$, ויש מצב שהם יעבירו את זה (כי אני בספק שיש להם מידע על מחירים אמיתיים של שרישמית- נימכרות רק ביפן.

בכל מקרה, אני יעדכן את רשימת האנשים שבאים ומה הם מביאים בהודעה הראשית.

עריכה:

אגב, מה KoM עושה ברשימה של המוזמנים? לא שאני מתנגד, פשוט לא הבנתי מתי הוא הספיק להצטרף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Damn it! מה קורה עם רן?! אני כבר משתגע!!!

אני צריך לדעת אם אפשר יהיה להיות אצלו או לא, בלי זה אפילו תאריך אי אפשר לקבוע!

בכל מקרה, אני חושב שזה צריך להיות או ב 5, או בין 8-12 באוגוסט, לא יותר מאוחר מזה!!!

גם אוגוסט זה דיי מאוחר לדעתי, פשוט לפני זה, אף אחד לא מוכן.

עד אז אולי אני כבר אספיק להחליף כבל לאוזניות שלי ולקנות כרטיס קול חדש...

אגב, מישהו מכיר מקום שאפשר לקנות בו פלטות אלומיניום בעובי של לא יותר מ8 מילימטר? אבל שאפשר יהיה לקנות בכמות לא תעשייתית- אני לא צריך 1000 מטר מרובע של אלומיניום...

ועם איזה ראש בדרמל חותכים אלומיניום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לעשות את המפגש אצלי. יש אצלי הרבה מקום ואפשר או בחדר שלי או שאפשר לעלות למעלה שתהייה לנו קומה רק לנו (חד עבודה מאוד גדול)

אז מה אתם אומרים? גם יש לי מחשב טוב כדי לבדוק את האוזניות על מגוון משחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? bawling.gif

גם לא בעוד בעוד 40 יום בדירה החדשה שלך?

טוב,

אז נעשה אצל ישו בבית. ישו, אתה בטוח שיש מספיק מקום ל10 אנשים בבית שלך, וגם שירשו לך לארח אותנו? ואתה בטוח שזה בסדר שנתארח אצלך לפחות 5 שעות? כי אם כמות כזאת של ציוד, זה ניראה לי המינימום...

עוד הבעיה היא, איך מגיעים לשם? אולי תשלח מלאכים לאסוף אותנו מהבית? ;D

אגב, למישהו מהמוזמנים יש רשיון +מכונית(לא חובה שלו. אפשר להשאיל מאבא או משהו... ;D)? כי אני למשל גר 60 ק"מ מהכפר ורבורג הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...