הכנת סיקור אוזניות לHWzone בשיתוף עם המשתמשים של הפורום - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכנת סיקור אוזניות לHWzone בשיתוף עם המשתמשים של הפורום

47

Recommended Posts

בזמן האחרון, יותר ויותר אנשים קונים אוזניות אודיופיליות, וגם יותר אנשים מתעניינים בזה ומבקשים המלצות.

ולדעתי הגיע הזמן לעשות סיקור על העיניין ולהסביר לאנשים על  מה כל המהומה;

לעשות השווה בין כל האוזניות(מראה, איכות הסאונד, נוחות, עבודה בלי מגבר עם מכשיר נייד), בין האוזניות לרמקולים למחשב, בין האוזניות למערכת קולנוע\סטראו אמיתית(אם אפשר יהיה לארגן אחת).

אז מה שצריך זה:

לפחות 5 אוזניות (כמה שיותר, יותר טוב), מגבר יעודי אחד לפחות(לפי מה שהבנתי, יש גם יותר), מחשב חזק יחסית עם כרטיס קול איכותי(אודיג'י 2 לבדיקה במשחקים וכרטיס יותר איכותי בבדיקה עם מוזיקה), נגן CD איכותי או\ו נגן תקליטים(לא קריטי אם לא יהיה אחד), לפחות נגן נייד אחד(איפוד,H120,מיני דיסק וכדומה...) לבדיקת נצילות האוזניות עם הגברה חלשה, מספר תקליטים\דיסקים מכמה סוגי ג'אנרים של מוזיקה(לא מוזיקה ב-MP3 או פורמט מכווץ אחר!), כמה מישחקי מחשב עטורי אפקטים קוליים, כמה סרטים עם הרבה אפקטים ושטויות(כמו מטריקס) ושכל מי שמחזיק בבעלותו ציוד מתאים יסכים לתרום את חלקו לסיקור.

אני שמח על כל שיתוף הפעולה איתי ב"פרויקט" הזה. העיקר שכולם יעשו מה שהם עכשיו מבטיחים לעשות...

אז האנשים שבאים עם הציוד שהם באים:

1.Holy JC מארח עם: Audio Technica A900

איזה כרטיס קול

מחשב חזק למשחקים

2. אני בא עם:           Beyerdynamic DT931

Corda HA-1 - DIY(מגבר)

אולי עד אז כבר יהיה לי את ה E-MU 0404 (כרטיס קול)

3.עומרי(סקורפיון) עם:   sennheiser HD580

Sennheiser HD497

מגבר יעודי לאוזניות (DIY)

מגבר סטראו לרמקולים, נגן , ממיר  Digital to analog, נגן תקליטים ויאמבה של דיסקים ותקליטים.

4.רום(Shibby) עם:   Sennheiser HD280 Pro

iriver ihp-120

5.DJ_Ladi עם:       M-Audio Audiophile 2496

v700

6. KoM עם:           איזה אוזניות AKG

MDRCD270

7.ביצים חומות עם:     (בתקווה)איזה Stax או CD3000.

Sennheiser HD600

איזה מגבר או משו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 256
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לרן אין לדעתי סידי טוב, וגם הגברת הסטריאו שלו לא טובה מספיק.

לי אין בעיה להביא המון תקליטים ודיסקים (ואולי גם את הפטיפון) וכמובן את האוזניות שלי (שני הזוגות) ואת המגבר כשהוא יהיה מוכן.

תמצא מקום בוא נוכל כולנו להתארח לכמה שעות טובות (רן?) ואשמח להגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להכניס את כולנו למקום אחד לכמה שעות...

רן, בדירה החדשה אפשר? אולי יש מצב שאם אתה בא (או מישו אחר עם אוטו) אין לי בעיה להביא איתי חצי מהמערכת (סידי, פטיפון, ממיר ומגבר סטיראו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שיש כבר כמה מתנדבים  :D

עכשיו צריך רק לחשוב על מקום להיפגש בו, ועוד אנשים שיקחו על עצמם אחריות להביא עוד ציוד(כמו למחשב; אם אין בבית המארח. וגם לא היה מזיק איזה גרדו וטכניקה- ובעצם כל אוזניה שאין לנו...).

קדימה! מי עוד מוכן להישתתף(כמובן גם להביא משו  ;D)?

עריכה:

אגב סקורפ, מתי המגבר יהיה מוכן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלי נוסע לחו"ל עוד איזה חודש וחצי - ואני מצטט אותו אומר"שאני בחו"ל, עשה עם המערכת מה בראש שלך".

כלומר לא יהיה לי שום בעיה לקחת איתי כמה תקליטים,דיסקים, את הממיר הפטיפון והמגבר (בהנחה שיש מי שמסיע אותי).

מיני דיסק לא צריך תודה, מקסימום אביא את שלי (MZR500, ויש לי עוד דיסקמנים ושאר שיט).

כרטיס קול - לרן לפי מה שאני יודע שיש את כרטיס הקול הטוב ביותר (AudioPhile 2496) ככה שאם מחליטים להשתמש במחשב בכלל בתור מקור (אפילו למשחקים) צריך לדעתי לפחות כרטיס כמו שלו.

מקום, תפעילו לחץ חברתי על רן שנקיים את זה בדירה החדשה שלו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שלי אין בעיה, אני גם יכול להביא את הסוני, הקוס 50 והMX300, אומנם לקטגוריה שונה של אירבאדס אבל עדיין...

לי יש אודגי 2 (הדגם החדש שברח לי שמו...) אין לי המון דיסקים מקוריים הרוב בMP3 משתדל לשמור על איכות.

ורן...נו כולם יודעים שאצלך זה הכי מתאים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהזדמנות הקרובה(->מישהו יטוס לארצות הברית ) קונה לעצמי EMU 1212M שלפי כל מי שקנה אותו(והשווה אותו עם כרטיסים אחרים) הוא הרבה יותר(חוץ מהאחים הגדולים שלו) טוב מכל כרטיס קול שעולה פחות מ650$(הוא עצמו עולה 200$).

אולי כשהוא יגיע לידי נעשה גם Roundup כרטיסי קול (גם עם האודיופיל 96\24 של רן...).

ורן, עושים את זה בדירה שלך.

עכשיו, איפה זה?

ואנשים, צריך עוד אנשים עם אוזניות! במיוחד Grado's,י Audio Technica A500 (ודגמים יותר יקרים) ואיזה יקרים(כמו СD3000 אם יש למישהו....).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדירה שלו ברחוב שינקין בת"א, אפילו שכל החנויות.

תנו לו אבל לעבור לשם קודם לפני שאנחנו פולשים ;D

אל תצפה ליותר מדי , רוב האוזניות שמנית בפוסט הראשון הם האוזניות הכי טובות שיש כאן בפורום.

גראדו אני לא חושב שיש לאף אחד כאן (אתה יכול לבקש מיואב לוי מפורום אודיו בתפוז את הGrado RS-1 שלו :P ), אודיו טכניקה לא ידוע לי שיש למישהו עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו אודיופיליות, לא זבל  ;D

צריך איזשהן זוג לרדת עליהן בסקירה, לא?

ואני צריך תרוץ להגיע לשמוע את האוזניות היותר טובות, שיהיה לי תרוץ לקנות לעצמי... למרות שאני לא בטוח במה להשקיע - , סטריאו או סרואנד, אבל זה לדיון אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...