הכנת סיקור אוזניות לHWzone בשיתוף עם המשתמשים של הפורום - עמוד 11 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכנת סיקור אוזניות לHWzone בשיתוף עם המשתמשים של הפורום

47

Recommended Posts

צודק, סגורות זה חובה לדייג'י ואלו שציינת בין הסגורות המובילות (אבל הסוני MDR-V900 טובות יותר מה700).

ולא, זה לא ביזבוז לקנות כאלו למחשב אם המוזיקה שלך באיכות טובה ויש לך כרטיס קול איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 256
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן אני זוכר את הנתונים של ה-900 הם די שווים לנתונים של הפיוניר 1000

אבל קצת פחות טובים

הם לסטודיו יותר

DJS מובילים מתקלטים עם ה-700 וחלק עם הפיוניר 1000

וטוב כל אדם והצורך שלו

הייתי בשביל לשמוע משקיע יותר במערכת אם כבר

אבל כל אחד בדרכו

:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מעדיף להשקיע במערכת רמקולים ולא על אוזניות? טוב, תתן לי מערכת רמקולים (2 רמקולים + מגבר סטראו) ב1500 שקל שתתעלה על מערכת ב 900 שקל(כמובן לא כל אוזניה ב900 שקל תוכל להסתדר בלי מגבר)? מה עם מערכת ב 2000 שקל? ו4000 שקל?

שמע, אני לתומי חשבתי שמערכת רמקולים שאיכשהוא מתקרבת לרמת "אודיופיליות" עולה לפחות 4000 שקל לרמקולים, 2500 שקל למגבר ו300 שקל לכבלים, שסך הכל זה יוצא 6800 שקל למערכת... ואוזניות שכבר נחשבות אודיופיליות מתחילות במחיר של 200$ ואוזניות ב 400$ זה כבר specialOrder (כמו הCD3000 של סוני), ושמערכת ב1500 דולר(~6800 שקל) זה כבר ממש ממש ממש אודיופילי- הרבה יותר אודיופילי ממערכת באותו מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני (ומדבר אחד עם מערכת טובה ואוזניות טובות) עם אי אפשר "להרגיש" את המוזיקה.

אבל לאוזניות יתרונות משלהם:

יחס מחיר\תועלת מעולה יחסית למערכת רמקולים

ניתן לשמוע גם בשעות הלילה וכו'.

אין חסרונות אקוסטיים בגלל החדר.

לא תופסות מקום כמו מערכת מלאה...

בדר"כ גם הרבה יותר מפורטות ומהירות מרמקולים ממוצעים.

מצד שני, לרמקולים גם יש המון יתרונות על ...

לטעמי זה תמיד תוספת, ואף פעם לא לגמרי במקום.

OH BTW, קצת חדשות רעות:

המגבר אוזניות שלי לא יהיה מוכן, ולא בטוח גם אוכל להביא איתי את הציוד (מגבר ופטיפון וכל שאר השיט).

בכל מקרה, את עצמי ואת האוזניות ודיסקים ותקליטים (אם מישו עדיין יביא פטיפון) אביא...

וכולנו יודעים אני אטרקציה בפני עצמי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה המגבר לא יהיה מוכן?! ולמה אתה לא מביא את הציוד שלך? מה, אין הסעה?

אם אני יבוא בהסעה(כניראה אבא שלי יסיע אותי. אבל הוא יכול להסיע אותי רק דיי מוקדם בבוקר, וזה קצת בעיה. לא?) אני יכול להביא פטיפון. אין לא ראש טוב, ואני לא בטוח לגבי האיכות של הפטיפון עצמו, אבל אפשר לנסות להביא(בתנאי שמישהו יביא ראש).

וחברס, להגיב- אני רוצה לדעת אם אתה באים סופית(במיוחד Big Brown Balls), אם יש לכם משהו להעיר או משהו.

וסקורפ, בקשר לזה שאמרת ש"אי אפשר להרגיש את המוזיקה" עם - לדעתי קודם צריך לשמוע את ה K1000(שלא ממש יקרות יחסית. פשוט הן פועלות על עיקרון קצת אחר מהרוב האוזניות), סוני R10, אודיו טכניקה 3000L (עם מגבר תואם שלהם), סניהזר אורפיוס, סטקס אומגה2 ועוד כמה יקרות עם מגבר מתאים(לא בהכרח ב 3K$) כדאי להחליט שאי אפשר "להרגיש את המוזיקה" לא משנה עם איזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור לאיזו אלו, קשור לעובדה שמכזה דרייבר קטנטן, בחיים לא תוכל לייצר מוזיקה "אמיתית".

נכון יש לך דיוק מעולה באוזניות, וצליל מהיר ומאוד נעים לרוב, אבל רמקולים זה חוויה אחרת לגמרי.

בקשר למגבר - לתום היה מבחן ענק והוא לא הספיק לסיים אותו לפני וכרגע הוא טס עד לאוגוסט, מה שאומר שאין מגבר בינתיים.

לגבי שאר הציוד - צריך לדבר עם אחי, אבל נראה עוד לגבי זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

47 הספקנו כבר לחלוש על דפים של וויכוחים בנושא מה יותר טוב (אוזניות או רמקולים). חשבתי שהגענו למסקנה שזהו עניין של טעם אישי, ושהחיסרון הגדול ביותר של הוא העדר soundstage.

בכל אופן עכשיו שאני לא יכול לרדת לאילת בגלל כל הגיבושים של הצבא אני באופן כמאת וודאי יוכל להגיעה למפגש. לצערי אני לא אוכל להגיעה עם ציוד "כבד" מפני שאני גר בצפון וזו תיהיה טירחה גדולה מידי בשבילי.

אני לא מבין מישהו פה קונה בשביל המחשב? למה?

מוזר...

אני מתכוון לאוזניות סופר יקרות שהן בכלל להפקת ותיקלוט...שימוש למחשב הוא טיפשי למידי לדעתי

יש לי

Pioneer HDJ-1000

איכות אדירה שעולה על ה MDR-700

יש לי גם אדיופיל 2496

מבנה קצת שביר וצריך להזהר...גם התנתק לי כבל לפני כמה זמן אבל מתקנים במהרה

יש כל כך הרבה ביקורת בעולם והאוזניות הכי טובות שיש להציע כיום הם

Pioneer HDJ 1000

Sony MDR-700

Technics RPDJ-1210

Sennheiser HD25- שנחשבות על ידי רבים לבעלות האיכות הכי טובה , אבל נוחות והשאר לא ממש - אבל חלק ככה וחלק ככה

אני מקווה שאתה צוחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתה גר?

חוץ מזה, כפר סבא(והמקום הזה שholy JC גר בו) זה לא דיי בצפון?

אגב, למפגש אני כבר הולך להשיג כרטיס קול חדש, ולא את ה EMU 1212M ב200$ אלה את ה EMU 0404 ב100$ + 40 משלוח של UPS שמגיע תוך 3-5 ימים.

החלטתי ש200$ זה קצת גדול עלי, ולפי הביקורות(או יותר נכון ביקורת לא רשמית אחת), ה 0404 לא אמור להיות הרבה יותר גרוע מה1212M והרבה יותר טוב מהמאיה, אודיג'י 2, רבולושן והאודיופיל 2496.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחים שלי אני מדבר בקשר לאוזניות ל

DJ

לא לדברים אחרים

אלא שעולם התיקלוט

עכשיו הדברים שלך נשמעים קצת יותר הגיוניים ::)

בכל אופן כן יש לדיג'ייז... כמו שיש לסטודיויים, זה שיש להם שימושים נוספים לא אומר כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו איזה אוזניות? ומה מייחד אותן? ואם אני DJ ואני יקנה את הAudio Technica L3000 עם מגבר של אודיו טכניקה(ב 5000$ סה"כ) זה לא יהיה טוב?

טוב, עזוב, בוא לא ניכנס לזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח... חביבי בלי להכנס לזה יותר מידי כבקשתך- האם זה פרקטי לדיג'י לקנות ב5000 דולר? האם זה פרקטי לדיג'ייז לקנות פתוחות? בקיצור כמו שיש לך רכב לשטח שעונה לצורכי הנהגים שנוהגים בשטח ישלך לדיג'ייז שעונים במיוחד לצרכים שלהם. עניין פשוט מאוד.

*עריכה*

שגיעים. שעה מאוחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתה גר?

חוץ מזה, כפר סבא(והמקום הזה שholy JC גר בו) זה לא דיי בצפון?

אגב, למפגש אני כבר הולך להשיג כרטיס קול חדש, ולא את ה EMU 1212M ב200$ אלה את ה EMU 0404 ב100$ + 40 משלוח של UPS שמגיע תוך 3-5 ימים.

החלטתי ש200$ זה קצת גדול עלי, ולפי הביקורות(או יותר נכון ביקורת לא רשמית אחת), ה 0404 לא אמור להיות הרבה יותר גרוע מה1212M והרבה יותר טוב מהמאיה, אודיג'י 2, רבולושן והאודיופיל 2496.

אני גר במרחק של כשעתיים נסיעה. כרמיאל אם אתה אולי מכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...